Fórum – Teorie a současné dění v manze

#300 Briseovna, 27. 1. 2013, 23:47:45
3 0

Jo, přesně tak *3* Naopak třeba Law je badass prakticky pernamentně (on se takový snad už narodil *3* ) a pak jsou úžasné ty jeho reakce na Luffyho, který ho vyvádí a nadále i bude vyvádět z míry *3*

#301 Luffy94, 27. 1. 2013, 23:52:01
1 0

Nj, mám pocit, že Law každou kapitolou ľutuje viac a viac, do čoho sa pustil *3* "že ja blbec som ho vtedy na konci vojny zachraňoval..." *2*

#316 Limetka, 28. 1. 2013, 16:36:57
1 0

Brise : Je mi to jasný, proti Doflamingo, Big Mam anebo Kaido-ovi (pokud proti nim nakonec někdy bude, stačí jeden z nich), tam to asi bez tý epičnosti nepůjde. Jednak nám Luffy ukáže největší květy jeho tréningu a jednak se nasere a prostě je rozmlátí na sračky. :D
A ano, Law je badass ve svý klidový fázi, ale když je šokovanej, nebo ohromenej ( a jinak to se SH crew ani nebude), tak to bude stát vždy za to! *3*

Jinak, mládenci, nechci vám kazit dobrou zábavu, ale tohle by spíš patřilo do "nejlepší hlášky", či jak se ten thread jmenuje! *3*

#318 Raijin, 30. 7. 2013, 0:13:41
2 0

Tak nejaky ten SPOILER na stredu

Po anglicky urcite lepsie a skusim to rozumne prelozit

Don Chinjo rampages and eventually attacks Luffy, Luffy uses Color of Observation and counters. Luffys lands a blow on Chinjao’s head but its ineffective.
-Chinjao uses a sereis of headbutts, grabs and tosses Luffy
- Luffy loses his disguise.
- Luffy counters Chinjaos’ head butts with Gattling head-butt.
- Bobby funk’s is a devil fruit user, he ate the Kire Kire no mi which allows him to absorb the abilities and personalities of other people.
- Bobby funk goes on a rampage and is intercepted by Chinjao’s rampage.
- Bobby He tells Chinjao he can have Luffy if he can lands one hit on him.
- (Unclear) Bobby knocks Chinjao out with one hit or Chinjao knocks Bobby out. (It seems like a double KO).

Don Chinjao zacina vyvadzat a nakoniec utoci na Luffyho, ktorý použije Observation haki a vracia utok. Trafi mu hlavu no bez efektu.
Chinjao utoci niekolkokrat hlavou potom chyti Luffyho a odhodi ho.
Luffy strati prestrojenie.
?Luffy sa brani pred Chinjaoovou hlavou "hlavovym gulometom"?(pozn. autora - sorry nedari sa mi to pochopit)
Bobby Funk je uzivatel diablovho ovocia, zjedol Kire Kire no Mi, ktore mu dovoluje absorbovat schopnosti a osobnosti inych ludi.
Bobby Funk tiez zacina vyvadzat no dostava sa do konfliktu (pozn. autora -alebo je zastaveny) Don Chinjaom
(pozn. autora - neviem ako to je myslene)Bobby povie Chinjaovi, ze moze ziskat Luffyho schopnosti alebo ho moze porazit ak sa mu podari ho raz udriet.
(nejasne) Bobby porazi Chinjaa s jedno ranou alebo Chinjao porazi Bobbyho (vyzera to na dvojite KO).

Jo a nazov kapitolky "zostavaju dvaja".

Ad uz je streda a hned ta dalsia *3* *2*

#349 Pues, 29. 1. 2013, 18:25:01
2 0

Toren: Je pravda, že Usopp je svým způsobem badass, a kdyby byl stejnej badass jako Zoro nebo Luffy, tak by to ztratilo svoje kouzlo *5*

#352 Slejhy, 4. 2. 2013, 13:49:36
2 0

Ještě k tomu Sabovi... kdyby byla pravda, že je mrtvej, tak by o tom Oda nemusel dát psát, prostě napsal do GB, že je Sabo mrtvej, tak je mrtvej.

To, že v tý odpovědi napsal, že to vyjasní poždějš, znamená jenom jedno.. Sabo's ALIVE! *2* ... protože proč by měl řešit něco/někoho co je mrtvý a nikdo už se o tom nezmínil. I v tom flashbacku to prostě bylo divný, že by Sabo zemřel jen tak, že ho sestřelí nějakej jouda, ta postava byla už v tý době ohromě důležitá, malej kluk, kterej v tý době nenáviděl šlechtu, víc něž většina Revolucionářů.

A hlavně pro Luffyho, by to bylo hodně zásadní, kdyby zjistil, že je Sabo naživu...

Už prostě vidim ty poslední 2 stránky... husina po celym těle...
předposlední stránka poslední panel bublina: Long time no see, Luffy!
Poslední stránka Luffyho překvapenej výraz: S-Sabo! (Sabo na zbytku stránky alá Shichibukai Trafalgar Law )

Už jenom o tom psát mi nabíhá husina *3*

#357 Pues, 29. 1. 2013, 1:31:55
2 0

Jsem jedinej kdo čekal, že po timeskipu bude z usoppa badass? *1*

#358 Undystian, 29. 1. 2013, 9:34:27
2 0

Ten red hawk je dost Brutalni. Konečne Oda pridal novú techniku :)

#364 Toren, 29. 1. 2013, 15:43:07
2 0

Pues: Já jsem doufal, že bude trošku víc hrdinskej, ale pak mi došlo, že on je. Dyť už to takovej ubojánek není :D V Punk Hazardu se ukázal jako frajer! Předpokládám, že když si to napsal sem, tak čteš mangu, nicméně v anime z něj dělaj ještě většího poseroutku než je. Zase, vem si - patří to k jeho charakteru *2*

#365 Terry, 29. 1. 2013, 16:25:20
2 0

Tak já si myslím, že se z Usoppa stal badass jeho vlastním způsobem *3* není taková příšera jako Luffy nebo Zoro, nemůžeme od něj očekávat, že naběhne na jakéhokoliv nepřítele jen tak, jakoby se nechumelilo... *3* ale i tak si myslím, že se Usopp už mnohokrát (i před timeskipem) prokázal, že dokáže čelit strachu a umí bojovat! *3* a proto ho mám tak ráda ^^ *3*

#367 Qasew, 29. 1. 2013, 17:23:18
2 0

Myslím že Wano country měla co dočinění s BB, protože jsem si znovu přečetl kapitolu , jak Luffy objevil Momosukeho a ten mluvil o 400ti kilových, násilných pirátech = ten popis mi na BB přímo sedí, takže to by mohl být důvod, proč mají takovou momentální averzi k pirátům, ale nemyslím, že to bude tak prioritní, aby to nastiňovalo hned další arc. Řekl bych že další arc bude ovlivněn "tajným Aokijim" nebo Doflamingem...

#368 Luffy94, 29. 1. 2013, 17:30:23
1 0

Ja len dúfam, že Oda nezabudne na tých zamrznutých väzňov, ktorých videli Nami a ostatní ešte na začiatku. Čo boli zač?

#371 Toren, 29. 1. 2013, 18:50:48
2 0

Qasew: To zní dobře. Na 400 kilovýho piráta jsem pozapomněl *3* Tenhle hovor mi prostě unikl. Jestli bude BB spojen s Wano country tak budu hodně rád. Vidím to na arc, po arcu, který přijde teď *3* Uvidíme no...
Luffy: Hej, tak přesně tohle si říkám i já. Jako jasně, mohli tam prostě "jen" zmrznout díky klimatu, nebo je sejmuli Cool Brothers, ale prostě... chtělo by to vysvětlení *8* *3*

#383 Brook, 3. 2. 2013, 10:49:40
2 0

Narazil jsem na to poprvý! Ale pár z vás určitě už to našlo dřív, ale co :D

"Reader: Odacchi! When I went to the One Piece exhibition, in the Jump One Piece insert art gallery, I see the insert art for chapter 668, "Pirate Alliance Formed!". In front of Ace's grave, I saw three sake cups!!! Can I take this as "that person" went to visit Ace's grave!? The only ones that know about this are Luffy and that person after all...

Oda: Yes, about that insert art for the weekly Jump chapter 668. For the weekly chapters, it's covered with the text so the readers can't see it clearly huh... But at that time, at the One Piece exhibition in Tokyo, they put up the clean version without the text and it becomes somewhat like a message of confirmation of "that person". Later in this manga too this will be confirmed clearly. As to what to think of this, I'll leave it to your imagination for now."

#393 Qasew, 29. 1. 2013, 21:11:18
2 0

Nooo, řekl bych že spíš se o spojenectví jednat nebude... Dle mě je to spíš naopak, že je BB pořádně podusil, zničil jim co mohl... viz. právě Momosuke, jak se stará o to, že věří, že jsou "oni" v pořádku, tak je třeba BB i pěkně pobil...

Spíš si myslím, že bude spojenectví mezi Wano a Luffyho posádkou :D

#395 Toren, 29. 1. 2013, 21:25:08
2 0

To jsem špatně napsal - samozřejmě jsem myslel "spojen" jako tím, že zemi Wano dělal potíže. Že v tom arcu bude hrát roli. Ne, že s nimi bude spolupracovat :) Jasný, vidím to na záchranou misi. Ale to je ještě daleko. *3*
Co ale není daleko je nová kapča, tak uvidíme! Co se zítra dozvíme *2*

#398 Qasew, 29. 1. 2013, 21:49:37
2 0

Aokiji s Doflamingem by mohli dorazit, Aokiji hodí službu slamákům, protože spolupracuje s Doragonem a zabrání Doflymu aby jim zabránil v odjezdu :D

#399 Luffy94, 29. 1. 2013, 22:27:40
1 0

Čo máte všetci s tým, že sa Kuzan pridal k Revolucionárom? Najprv pracuje dlhé roky pod Svetovou vládou, zabije svojho dobrého priateľa, pretože sa z nich stali nepriatelia, a potom kvôli rozporom v názoroch odíde a pridá sa k priamemu oponentovi Svetovej vlády? Blbosť a nič ma o tom nepresvedčí, kým to Oda sám neukáže v mange. Kuzan je pre mňa momentálne niekto, kto pracuje na vlastnú päsť a nehlási sa k žiadnej frakcii, teda ani k Mariňákom, ani k Svetovej vláde a už vôbec nie k Revolucionárom alebo k pirátom. A zostaňme, prosím, pri tomto, kým nás Oda nepresvedčí o opaku, lebo táto domnienka je na úrovni domnienky, že sa Enel vrátil z Fairy Vearth.

#432 Luffy94, 3. 2. 2013, 19:05:43
1 0

A ktovie, možno sa predsa len stane Shichibukaiom tento chlapík zo SBS:

*3* *3* *3* *3*

#440 Brook, 3. 2. 2013, 14:46:28
2 0

To potvrzení nemá žádnou váhu :D Přece ti autor neprozradí něco, když se Sabem počítá a bude to nejspíš zvrat slušnej... tak ti neřekne... jo, je živej a ještě ho uvidíte :D

Hakuhódžó no senši