Fórum – Teorie a současné dění v manze

#8168 AngeeCz, 23. 1. 2017, 10:17:43
6 0

Nevím jak vám, ale mně se fakt líbí víc jako blondýna. Asi mám na blond vlasy bias ._.

#8169 Lombi-Gardea, 23. 1. 2017, 12:16:50
1 0

Nehledě na to, že je to fakt kravina aby měli každý jinou barvu vlasů, když si je Luffy a spol několikrát se Sanjim popletli.

#8170 Pein44, 23. 1. 2017, 14:37:47
1 0

Luffy si už pomýlil aj rozdielnejších ludí

#8171 Lombi-Gardea, 23. 1. 2017, 15:12:43
1 0

To sice jo, ale i Nami se u Yondyho spletla

#8172 Franky, 23. 1. 2017, 17:23:19
1 0

to bude asi tym ze mal na sebe Yonji Kapuci ? ...

#8173 Lombi-Gardea, 23. 1. 2017, 20:01:05
1 0

Franky: Punťo

#8174 Bubucz, 24. 1. 2017, 9:52:25
1 0

Určitě popletu spoustu jmen , tak grmatiku :D Tak se předem omlouvám.

Na ostrově BM, by se to všechno mělo nějak vyřešit, takže podle mě buď připluje Luffyho nová posátka co získal minule, Bartoromeo atd..., a nebo se BM a Slamáci pořežou jinde. Každopádně si myslím že Slamáci neporází Jonko sami. Myslím si že určitě pomůže Shanks, Garp, Sengoku, Coby, bývalej admirál (s tím ledem nemám paměť na jména), nebo Fugitora. Podle mě bude nějaká kombinace bojů na různých stranách. A vůbec bych se nedivil kdyby se do toho zapoil Kaido.Myslím si že BB bude vyřešenej až úplně n konec v samostatné sérii.

Další věco řešilo se tu jestli se někdo přidá ke slamáků, podle mě to bude jedině Jimbe a nikdo jinej.

KOnečná věc někde jsme četl že OP má zkončit 1000. dílem ? co vy na to ? mě příjde že současným tempem se to určitě nestane, pokud by to nezakončil film nebo serie filmů. A to by byla docela škoda, maximálně kdyby udělali pár filmů co se stalo po konci OP se Slamáky, a ostatními postavami.

To ej snad všechno :D JEště jednou sory za jména apřeklepy.
PS ještě je tam ten syn Bělovouse :D

#8175 Luffy94, 24. 1. 2017, 14:51:55
1 0

Nie, OP rozhodne neskončí 1000. kapitolou. Momentálne sme na kapitole 852 a príbeh je z 2/3 hotový (aj keď sa mi tomu ťažko verí, keď 1/3 príbehu tvoril celý pre-timeskip spolu s East Blue ságou a prvou polovicou Grand Line; zatiaľ čo druhú 1/3 má tvoriť len Rybácky ostrov, Punk Hazard, Dressrosa a Zou?) a toto všetko trvalo 20 reálnych rokov, takže nás čaká približne ďalších 10 rokov OP počas ktorých bude ešte 300-400 kapitol. Jediný spôsob ako by to skončilo 1000. kapitolou by bolo pravdepodobne, keby OP prestalo vychádzať týždenne a bolo by vydávané mesačne (1 kapitola za mesiac namiesto 4 za mesiac).

#8176 Retghar, 25. 1. 2017, 17:44:46
1 0

Navic jak v dressrose najel Oda na system 4kap a pauza.

#8177 Franky, 9. 2. 2017, 20:27:27
1 0

Zdedena vule ,
Osud veku a sny jeho lidi ,
Nic je nezastavi ,
Dokud budou lide usilovat o vyznam svobody ...
... nikdy neprestanou existovat .

D - Nepriatelia bohov ...

co tym chcel basnik povedat ... Luffy ako jeden z tych ktory maju v mene D sa chce stat piratskym kralom a zit tak slobodne na mori...

co z toho vyplyva ... troska som premyslal o prazdnom storoci ... ktore je urcite zaznamenane na Rafteli .
Toto obdobie by som prirovnaval ako 100 rocnu genocidu vsetkych , ktory mali v mene D a boli nebezpecny pre vytvorenie Svetovej Vlady .
Ak sa nad tym zamyslime ...
jedneho krasneho dna si ludia ako tenryubito povedali ze chcu vladnut svetu ... postupne sa k nim pridavali kralovstva / ostrovy az narazili na jeden . Ten ostrov je "mozno" Raftel kde zili ludia D a ty sa k vlade pridat nechceli . Zistilo sa ze su moc silny a obycajna sila Nebude Tenryubito Stacit tak sa vytvoril Pluton ktory nicil D .
D chceli byt slobodny a nechceli sa nikomu klanat .
Vsimnime si aj Dragonovu pracu - Dalo by sa povedat ze ako revolucionar chce Slobodny Svet bez Vlady a Zakonov . Dokonca nebol ani sklamany ze sa luffy stal piratom .

co sa stalo s Oharou ked len na nieco malo prisli ...
Ako chcela vlada chytit Robin ...

pisem to jak mantinel lebo mam uz dake to pifko ... ale dal som nejak svoje myslienky na forum do kopy

#8178 Lombi-Gardea, 9. 2. 2017, 20:46:31
1 0

koukám, že si myslíme oba skoro totéž

#8179 Pecha1, 9. 2. 2017, 23:36:01
1 0

Chcel by som sa spýtať na túto frázu že čo si o nej myslíte. Keď Belovous bojoval z Teachem tak mu povedal že Roger čaká na posledného ale ty to nie si.

#8180 Lombi-Gardea, 10. 2. 2017, 8:15:48
3 0

Tak to pochopil snad kazdej ne, ze čeká na Luffyho

#8181 Luffy94, 10. 2. 2017, 16:28:03
0 0

Určite je akási spojitosť medzi Raftelom, strateným kráľovstvom a vymazaným storočím. Ale genocída na nositeľov D. v mene? Prečo by potom nechali takých ako Garp a Saul byť medzi Mariňákmi. Gorosei určite vedia dôvod, prečo a čo sa stalo cez prázdne storočie, takže by pokračovali v tejto genocíde, keby to bola pravda. A to, že boli silní a nechceli sa pridať k Svetovej vláde ako dôvod pre ich zničenie mi tiež nepríde pravdepodobný kvôli tomu, že Wano je také isté a funguje dodnes.

Skôr si myslím, že práve stratené kráľovstvo malo vo vlastníctve tieto zbrane a 20 kráľov svetovej vlády chcelo tieto zbrane, aby si podrobili svet. Aj keď neviem prečo, keď viac-menej majú väčšinu sveta pod svojou kontrolou...

Myslím, že dva poneglyphy, ktoré spoločne s Road poneglyphom teraz získali od Big Mom dajú ďalšie nápovedy k tomu, ako to bolo.

BTW, čo si myslíte, že bude na Raftely okrem One Piece? Podľa mňa tam bude aj strom, na ktorom rastú Diablove ovocia.

#8182 Pecha1, 10. 2. 2017, 23:28:01
1 0

Lombi tak to my došlo ale ze ci tam bude aj Gol d rogar a viac nemu podobny nejaká posatka armáda. S tym stromom je to fakt zaujimava teori. Keby ma byt zaverecna valka medzi luffym a vladu, marinakma tak marinaci mi pridu dost slaby alebo jedine že by starke z Gorosei prekvapili mozno CP zero?

#8183 Franky, 11. 2. 2017, 10:03:33
1 0

preco by ich enchali nazive ? ... ak by si bol priemerny general a chcel sa k tebe pridat silny vojak aby ti pomohol tak by si ho odkopol ?

pokial z 500clennej armady spravis pozostatky na cca 20 ludi a oni sa rozprchnu neni dovod ich nahanat lebo nepredstavuju hrozbu ...

Garp : Silny Marinak , to ano . Mozno sam Vedel co znamena mat D v mene a tak sa sam prihlasil k marine v nadeji ze ochrani rodinu . Aj ked vie ze nie vsetko co marina robi je spravne ostava u nej . Sak aj Luffyho a Acea chcel aby boli marinaci ... Preco asi ? vid Marineford ....

Saul : to bol pripad sam o sebe . Pokial nepestujes tkzv Zdedenu volu si D leda tak menom nicim inym . Preco niekoho takeho nenechavat k marine ked sa moze neskor z neho stat postrach pre ostatnych piratov ?
Saul ale pochopil ze marina je k hovnu a tak radsej usiel ... presny opak Garpa ...

Teach : Je asi Cierna ovca mena D . podla mna by nemal problem rozsekat aj vlastnu posadku len aby ziskal One Piece ." Tu mi inak stale znie jedna z Filmu Z - Si pripraveny obetovat priatelov aby si si spnil sen ? ".. Coz by luffy alebo Law nespravili .

Roger : Je urco blbost ze tam Roger bude sediet a mavat Satkou a volat " Ahoj konecne si prisiel " .
co sa rogera tyka , je zvlastne skor to ze ho po objaveni raftelu zacali volat Gol D Roger . Da sa teda predpoladat ze cestu k raftelu najdu len ludia s D v mene ? ...

#8184 Luffy94, 11. 2. 2017, 11:36:33
0 0

20 ľudí nemusí tvoriť hrozbu? Pozri sa na Rogerovu alebo Shanksovu posádku. Koľko ich je tam dokopy? A ak by naozaj tých 20 mien nepredstavovalo pre vládu nebezpečenstvo, to neznamená, žeby sa neskôr nevrátili, tak ako teraz Dragon, ktorý zhromažďuje armádu a ničí vládu vo svete.

Pre mňa sú nositelia vôle D. ľudia, ktorí sa nikomu nepodriadia a vyznávajú slobodnú myšlienku života - Roger sa slobodne plavil po mori, Garp nikdy nerešpektoval rozkazy nadriadených a robil si, čo sa mu chce, Saul svojvoľne opustil Mariňákov, Teach svojvoľne opustil Newgatovu posádku, Ace a Luffy si sľúbili, že budú slobodnejší, než ktokoľvek na tomto svete, Rouge sa svojvoľne rozhodla nasledovať Rogera (jop, slabý príklad, ale nevieme o nej skoro nič). Jednoducho tých s D. v mene nemožno kontrolovať, nikomu sa nepodriadia.

#8185 Lombi-Gardea, 11. 2. 2017, 11:55:56
1 0

pecha1: Jaký strom myslíš?
Franky: Roger říkal Bělovousovi, že se jmenuje Gol D. Roger, ale vláda ho přejmenovala na Gold Roger. Ale nemyslím si, že Raftel mohou najít jen D., spíš mi přijde že mají k tou nejsilnější vůli tu cestu k tomu překonat.

#8186 Pecha1, 11. 2. 2017, 23:07:32
1 0

Lombi:Luffy94 tady pisal/a taku teoriu o tom strome a ja s nou/s nim súhlasím.

#8187 Lombi-Gardea, 11. 2. 2017, 23:25:13
1 0

Aha, tak to jsem přehlídla. Ale to si nemyslim. Pokud by rostli tam, tak jak by se dostaly k uživatelům když na tom ostrově byl jen Roger? Jako že je tam nasbíral a pak rozhazoval po světě jako miliardář bankovky? Ještě bych věřila, že by na Raftelu mohla být zmínka o jejich původu.

Hakuhódžó no senši