Fórum – Teorie a současné dění v manze

#4446 Retghar, 15. 1. 2014, 12:30:24
2 0

Cavenidsh usnul úmyslně? Protože spící by vyhrát asi nemohl. Jinak Franky zatím dostává sadu jak to vypadá. Jediný co hraje Slamákům do karet je to že DD neví o tom tajným vchodu a o Luffym.

#4447 Toren, 15. 1. 2014, 12:52:48
2 0

Dyť je řečeno, že má rozdvojenou osobu, čili to neovládá a když Hakuba bude chtít, tak se swične *9* Proto si myslím, že dobrovolně to neudělal a že on sám neví, že usnul. A bude pak nějaká funny scénka :D

#4449 Retghar, 15. 1. 2014, 13:17:24
2 0

Třeba tam hakuba udělajá ještě nějaký solidní binec:D

#4450 Nodachi, 15. 1. 2014, 13:41:37
2 0

Tak nějak mi je na jednu stranu Doflaminga líto, když vidím, jak mu to začíná (alespoň pro zatím) hrubě nevycházet.

Pořád čekám na záporáka, který není jen chodící kopa masa opojená vlastní mocí, ale kterej je schopen občas i nastartovat mozkové závity a nenechat se sfouknout vlastní blbostí(např. podceňováním protivníka). *6*

Cavedish překvapil, musím uznat.

#4459 Raijin, 17. 1. 2014, 2:29:23
1 0

Takže pomôžte mi trochu s rozmiestnením Doffyho army.

Sugar s Trebolom sú vnútri v tej veži.
Violet je pri paláci ale tak už nie je jeho army.
A Jora niekam utiekla, najskôr do palácu.

Lao G a Dellinger strážia továreň.
Seňor Pink stráži vstup do suterénu.
Machvise by mal byť v aréne spolu s Diamantom.

Gladius a Baby5 je v paláci.
Buffalo, nepamätám, kde je? Najskôr palác.
Pica, tiež by mal byť v paláci.

Vergo, Monet nerátam.

Fujitora, bol v paláci ale v najnovšej kapitolke sme ho nevideli *4*

A teraz moje otázky.

Ako bude prebiehať turnaj v koloseu momentálne? Cez officerov sa mali prefiltrovať víťazi blokov a tí sa potom stretnúť s Diamantem? (Ak aj by prešli viacerí, čo ja viem dvaja, cez officerov a stretli sa s Diamantem, myslím, že by to pre neho nebola nevýhoda, vzhľadom na to ako moc mu Doffy verí a je v presvedčení, že na to stačí sám). Momentálne tam zostal ale iba Machvise a Diamante. Takže títo 4 budú súperi Machvisa? Ako to môže byť ďalej usporiadané, neviem si predstaviť, nápady?

Súperom Usolanda a Robin + trpaslíkov nebude len Trebol so Sugar ale aj Lao G a Dellinger. To ako chcú toto všetko zvládnuť? Tam sa bude musieť vsadiť všetkona knoc-outovanie Sugar, potom sa tam týpci ako Chinjao, jeho vnukovia v všeci ostatní čo pracujú, premenia späť na fighetrov a bude možné bojovať s Lao G a Dellingerom. Takže tu to vidím nejako tak, že tesne tesne, už všetci budú takmer porazení a zrazu Usopp v kaluži krvi (alebo kečupu) nejako vystrelí alebo niečo vymyslí aby ju dostal... ) Prípadne Robin by ju tiež mohla nejako vystrašiť svojím "množením".

Luffy, Zoro, Kinemon, Violet (Law). Súperi týchto bude Baby5 (ok, nie veľká výzva), Gladius (o ktorom nič nevieme) a pravdepodobní - Buffalo, Jora a Pica + Doffy. A asi Fujitora.

Violet s Kinemonom sú dobrí, mali by si podať Baby5, Buffala a Joru. Ale nie sú také beasts aby zvládli ten zvyšok. Gladius bude asi tiež nad nimi.

A teraz Luffymu a Zorovi ostáva Gladius, Doffy, Pica a Fujitora. Luffy momentálne nemá ani na Doffyho, nie ešte aby tam zvládli presilu. Vážne neviem kam toto vedie. Toto zase nebude súboj na jedno kolo ale ako vždy naviac pre Luffyho ale čo taký Zoro. Ten predsa nevedie viac kôl...

Už na začiatku arcu to vyzeralo pre slamákov veľmi zle. Slamáci a Law vs. Doffy's crew a Navy.

V koloseu už sa ta situácia zlepšila, k Slamákom pribudlo Happou Navy, Bartolomeova "mafia" a revolucionári. No lenže tých revolucionárov zatiaľ nebolo ukázaných najviac.
Bartolomeo je zavretý v koloseu a z Happou Navy sú hračky. V paláci nie je nikto, kto im pomôže.

Navyše Lawova crew sa schováva na Zou a pritom vedia po kom idú, i keď áno, v pôvodnom pláne nebolo bojovať proti Plameňákom, tak mal mať s ňou nejakú poistku. A čo vlastne teraz spraví Linlin? Malá slamácka crew tam je v neskutočnej nevýhode. Nech sa na to pozerám akokoľvek, na ktorúkoľvek group, sú v presile.

#4460 glumidlo, 17. 1. 2014, 3:24:23
2 0

Do hajzlu, psal jsem ti krásnou odpověď, všechno jsem měl hezky rozepsaný, ale pak jsem omylem vrátil stránku. *3* Zejtra to napíšu znova, teď už se mi do toho nechce. *3*

#4466 Why?!, 22. 1. 2014, 20:13:50
2 0

A omylem sem dal glumimu 4x souhlasím xD

#4467 Retghar, 22. 1. 2014, 20:10:12
2 0

Dragona a Ivankova bych tam nečekal. Spíš mě zajímá jestli se nějak zapojí CP-0

#4469 godlike, 22. 1. 2014, 19:05:02
2 0

V každém případě někdo další na stranu slamáků přijde možná samotný Dragon a s ním např Ivankov očividně mají revolucionáři zájem svrhnout Minga otázkou je jak se budou koukat na přítomnost Fujitory a spousty mariňáků

#4472 sandzftw, 23. 1. 2014, 11:31:26
2 0

Teď mě napadlo, co když je sedmým Shichibukaiem Sabo. Je sice dlouhou dobu mezi revolucionáři, ale jeho touha po piráctví je známá.

#4475 Aurius, 23. 1. 2014, 12:33:39
2 0

Sabo na to neni dost znamej podle me...

#4476 Retghar, 23. 1. 2014, 12:37:51
2 0

A taky by mi to přišlo mco přeplácaný aby to byl Sabo. Toho schichibukaie má zas jako napínání a dá to vědět za nějakou dobu až.

#4477 glumidlo, 23. 1. 2014, 13:59:03
2 0

Nemusíš být slavnej, aby ses stal Shichibukaiem. Takovej Černovous taky nebyl slavnej, když se jím stal.

#4478 sandzftw, 23. 1. 2014, 16:49:34
2 0

Dragonovi by se další agent mezi nimi hodil, když už teď nemá Kumu. Navíc Sabo se klidně známým během timeskipu stát mohl.

#4479 Aurius, 23. 1. 2014, 18:03:09
2 0

A proto o nen nikdo neslysel? Bb byl slavnej - tim, ze porazil ace. A jsem zvedavej, jak bude Sabo bojovat s tim potrubim :-D bude to epic

#4480 Raijin, 23. 1. 2014, 18:53:02
2 0

Ale dovtedy bol no name týpek z mora plného pirátov... Laffitte, keď sa tam prvýkrát objavil, tak hovril, že si uvedomuje, že musia niečo dokázať a preto išli chytiť niekoho s odmenou nad 100 melónov. Tým sa vlastne až ukázal a dostal k Shichibukaiom...

Potrubie bude určite celé čierne.. Ale ľúbi sa mi, že Oda to zachoval, tak ako keď sa s ním za mládi bili, tak teraz Sabo ide s tou trubkou rozdrtiť všetkých. ^^ *1*

#4481 glumidlo, 24. 1. 2014, 5:06:12
2 0

Slamáci nemají ani páru o tom, že je Buggy Shichibukai, natož aby věděli, kdo je tím posledním. Dobře, možná o tom ví Robin, ale ta je asi tak jediná.

#4482 Aurius, 23. 1. 2014, 19:06:47
2 0

Ja to chapu ale zase se mi nezda, ze se Luffy a spol nedozvedeli, kdo je posledni z shichibukaiu, to spis jen nam to nerekli... Takova Robin to musela vedet u Revolucionaru... Proste Sabo mi tam nesedi. A zaroven bych nepocital s jeho pridanim k slamakum, na to je moc silny. Spis jako spojenec.
Jen uz vidim, jak bude potrubim mlatit Burgesse :-) bude funny :-)

#4484 Aurius, 24. 1. 2014, 12:32:23
2 0

To me taky bavi :-D samozrejme mas pravdu, jen u nich pak trochu vazne komunikace kdyz nevi, na koho si dat majzla :-D

#4485 Retghar, 24. 1. 2014, 12:38:51
2 0

Já se těším co bude v turnaji dělat Rebecca:D

Hakuhódžó no senši