Fórum – Teorie a současné dění v manze

#4298 Robko, 30. 12. 2013, 21:52:44
2 0

Myslíš Enela?

#4299 Raijin, 30. 12. 2013, 22:19:21
2 0

Veľmi pochybujem, že Rayleigh má niečo s rodinou Monkey.

Mýtycká logia možno existuje ale ešte sme o nej nepočuli a ani neviem čo by to malo byť..

A nie Franky určite nebude silnejší ako Sanji, monster trio nemôže byť narušené.

Myslím, že z rodiny Monkey sa Dragon vyjíma svojou vážnosťou a pochybujem, že zaspáva počas bitky *3*

Luffyho odmena nepôjde nad 550 melónikov, o tom pochybujem... Enela síce sundal tiež ale on by mal iba takú odmenu, keby bol pirát v Blue Sea.. najskôr myslí Dona Chinja
Spoiler

#4300 Robko, 30. 12. 2013, 22:24:27
2 0

Uplně jsem na něho zapomněl, no on se nedá počítat, protože je už hodně starý, kdyby tam byl za mlada asi by je všechny porazil.

#4302 Why?!, 30. 12. 2013, 22:58:03
2 0

Ale musíš uznat že Sanji i když patří do monster tria tak je hodně slabý oproti Zoro nebo Luffy (pokud nevytáhne nějakou novou techniku) PS: Nedokážu si představit Frankyho s ovocem ovocem Mera Mera :DD Já ani moc nechci někoho s Logii aby šel ke Slamákům....... kdyby Zoro sněd ovoce Mera Mera tak bude největší Badass

#4304 glumidlo, 31. 12. 2013, 16:53:12
2 0

Kdyby Zoro snědl ovoce Mera Mera, Slamáci můžou měnit kapitána, protože by šel Zoro okamžitě hodně nad Luffyho. Už takhle jsou ti dva skoro vyrovnaní a Sanji je docela dost pod nima. Sice je to monster trio, ale spíš bych řekl, že je super monster duo (Luffy a Zoro) a pak monster duo (Sanji a Franky).

A co se Don Chinjaa týče, tak myslím, že by zamlada bojoval s Luffym vyrovnaně. Přeci jen ho teď Luffy porazil, aniž by šel all out. A jestli se Luffymu zvedne odměna na 600M, tak to Oda těžce nezvládl, protože víme, že po 300M se odměna moc nezvedá, takže by byl fail, kdyby se mu teď zvedla o 50%. Myslím, že zvednutí o těch 30% by bylo až až.

#4305 Torien, 31. 12. 2013, 17:39:51
2 0

Shrnutí o tom, kdo by mohl získat Mera Mera tady už bylo, ale dáme si ho ještě jednou :)

Luffy,Robin,Brook a tanuki už ovoce mají takže ty vyřadíme rovnou
Zoro - je to hlavně šermíř, pochybuji, že by dobrovolně snědl nějaké ovoce ( i když nějaké ohnivé katany, nebo něco jako umí Kinemon by nevypadalo špatně :D )
Sanji - jasně řekl, že jedinné ovoce, které by chtěl je Suke Suke no Mi ( který chlap by takové ovoce nechtěl :DDD ), ale podle mého by byl celkem slušným adeptem na Mera Mera - už teď má Hell Memories/Diable Jambe
Nami - celkem slabá, beze zbraně může posloužit maximálně tak jako lidský štít :D
Usopp- toho si s Mera Mera nemůžu představit...

další možnosti - Sabo = ovoce patřilo jeho bratrovi, kdo jiný na něj má větší právo než on. Možná někdo z posádky WB, byla to Aceova druhá rodina

Proč to bude fail když jeho odměna půjde nahoru o 50% ? jestli sundá Doffyho i BM, je to možné, nicméně bych řekl, že to bude takových 550m

#4306 cisarr, 31. 12. 2013, 18:13:54
2 0

Těch 550m beli je podle mě asi nejpravděpodobnějších když v současnosti má 400m beli. Ale víc mě zajmá jestly se zoro už teď přehoupne přes 300m. *6* *6*

#4307 glumidlo, 31. 12. 2013, 18:26:42
2 0

Jenže on momentálně na BM nemá, takže ji nesundá. Se mi zdá, že si pořád neuvědomujete, že Yonkou jsou čtyři nejsilnější piráti na světě. A jeden z nich udělal z admirála (nynějšího admirála loďstva) foddera. Druhej z nich zastavil válku. Myslím, že akorát Dragon jim může konkurovat. Pokud sundá Doflaminga, což už bude docela překvapení, tak nepůjde nad 550M, to prostě ne. Vždyť Ace měl 550M a byl někde lehce pod úrovní admirála. Dokázal by s ním bojovat jako Marco, ale neporazil by ho. Luffy na úrovni admirála není, aby měl ještě vyšší odměnu. Ne lehce za půlkou příběhu. Dva roky mu nestačí na to, aby se dostal ze stavu, kdy si proti admirálovi ani neprdne, do stavu, kde s ním bojuje vyrovnaně. Admirálové jsou ostřílení veteráni.
No prostě, růst na začátku byl úplně jinej, než bude teď. Teď už mu tolik odměna nepoleze, to je prostě jasný.
Zoro by měl s odměnou jít někam k 300M, klidně i k 350M, pokud se předvede. Třeba nějaký repete s Fujim nebo totální zničení Piky před zraky Fujiho.

#4308 Raijin, 31. 12. 2013, 20:17:20
2 0

Mera jedine Sabovi.

Zoro 300 melonikov ako vysitych ale mal by dostat viac ako Luffy pred timeskipom a ta 20tka mu tam sedi, takze 320.

Luffy vs. Yonkou? Haha tak to este dlho nie. Ako vravim v suboji s Doflamingom sa ukaze jeho maximum, co vlastne dokaze.

Jo a to "totální zničení Piky před zraky Fujiho.", bolo necitlivé a hnusné od teba *3* .

#4309 Torien, 31. 12. 2013, 20:28:50
2 0

nikde jsem nenapsal, že BM sundá, ale mohl by odměnu dostat kdyby sundal Doffyho i BM ... sám je určitě nesundá,ale bude to na něj viz. Enies Lobby, které bylo zničeno mariňáky a na koho to hodili hmm??? *2*

Předtím Luffy nemohl bojovat s admirály, protože neovládal haki takže to nemá cenu řešit. Člověk může být silný jak chce, ale když se soupeře nedokáže dotknout, je mu to k ničemu

#4310 Aurius, 31. 12. 2013, 20:49:28
2 0

Lidi vy zapominate na jednu vec. Luffy MUSI sundat Yonkou SAM. Jak by si mohl rikat piratsky kral, pokud vy exustoval nekdo, koho 1v1 neporazi...? Musi byt nejsilnejsi. A stejne si myslim, ze BM Luffy nesunda. Boj s zenskou mi k nemu nesedi... Podle me sunda jen Kaida a Blackbearda. Nejzajimavejsi ale je-kdo je vlastne hlavni zaporak? Vlada? Blackbeard? Marinaci?

#4311 Cmuqueiq, 31. 12. 2013, 20:55:03
2 0

Máš pravdu, že Luffy musí sundať Yonkou sám, ale ešte nie teraz. Nemá nato dosť síl, ale vďaka character developmentu si s nimi poradí, i keď pochybujem, že to bude v roku 2014.

Hlavný záporák je stoprdel Blackbeard.

#4312 Luffy94, 31. 12. 2013, 20:58:27
1 0

@Torien: To, že ovládaš Haki ti tiež nejako nezaručuje, že máš proti admirálovi nejakú šancu, viď. Marco & Vista vs. Sakazuki.

@Aurius: Ja osobne to vidím na vládu. BB bude hl. nepriateľom k získaniu PK, avšak skutočným PK sa stane až po porazení vlády aj napriek tomu, že už BB-ho porazil. Neverím, že Luffyho uznajú za PK "len" za to, že vymietol podlahu s Yonkami. PK je ešte niečo viac, než len to. Už samotná Luffyho predstava o PK ako o najslobodnejšom človeku na svete našepkáva k tomu, že ju dosiahne až po oslobodení sa spod manévrov vlády (odmeny na hlavu, prenasledovanie revolucionárov, zakázané Poneglyphy, atď.).

#4313 Torien, 31. 12. 2013, 23:43:46
2 0

Luffy to, že ovládáš haki zaručuje, že jsi schopný admirála zranit v případě, že ho zasáhneš. I kdybys byl dost silný na to, zasáhnout ho dejme tomu každým úderem, bez toho aby ho to zranilo jsi vlastně odkázán k prohře

#4314 Luffy94, 31. 12. 2013, 23:51:00
1 0

Sleduj pozorne:
http://youtu.be/h-64XvBXnQY

Zasiahli ho, niečo z neho striekalo, ale ich útok ho nezranil. Buď hrá tuhého alebo to vykryl vlastným Haki.

#4315 Deidara, 1. 1. 2014, 0:49:16
2 0

Tady souhlasím s Luffym
Proč měl asi Doflamingo z Kuzana takové šoufky na PH? Ani takový kalibr jako on, který ovládá dokonce i haoshoku si na Admirála s logií netroufl

Samozřejmě, pokud ovládáš haki, tak si teoreticky schopný zranit kteréhokoli uživatele DF a neutralizovat tím účinky daného ovoce, ale pokud DF uživatel použije své vlastní haki a to je silnější než to, co má útočník, tak to dopadne jako tady ve výše uvedeném příkladu Akainu vs Marco a Vista. Admirálové mají příliš silné schopnosti ve všech ohledech na to aby je zranila byť i nadprůměrná postava. Na to, aby to někdo dokázal musí být opravdová elita

#4316 Why?!, 1. 1. 2014, 2:34:22
2 0

Já myslel že PK se může stát kdokoliv kdo vypluje na Raftel. :D
Nojo to je asi fakt dokonce i BB utíkal před Akainu

#4318 Torien, 1. 1. 2014, 15:17:06
2 0

takže teorie na kterou jsem přišel pod vlivem alkoholu a tak nějak vydržela :D
btw. takhle teorie nebude psána vůbec spisovně, nechce se mi přemýšlet nad zbytečnostmi

Přemýšlel jsem, proč Kuma chránil Luffyho loď celé ty dva roky. Ano, už víme, že je u revolucionářů, ale pořád nevíme z jakého důvodu vědátor Vegapunk souhlasil s Kumovým naprogramováním. I když mi to příjde jako hloupost, nemyslíte, že i Vegapunk má něco společného s revolucionáři a pro mariňáky pracuje jen aby po něm nešli a on mohl vyvíjet nové věci? Teoreticky mohl Kumovi slíbit cokoliv, včetně toho naprogramování, ale nemusel to dodržet, nebo to mohl někomu z mariňáku oznámit a ti by se o tu loď nějak postarali.

#4319 BartolomeoOPfan, 1. 1. 2014, 14:04:00
2 0

Chcel by som vedieť váš názor na poslednú kapitolu 731, kde Luffy so slzami v očiach hovorí o niekom: "myslel som si, že je mŕtvy". Čo si myslíte, koho tým myslí?
*3* *5*

#4320 Aurius, 1. 1. 2014, 14:25:36
2 0

to BartolomeoOPfan: Byla to jeho matka. Myslel si o ní, že je dávno mrtvá ale není. Má superkrálovské HAKI kterým porazila všechny v aréně v kap. 733.
true storry

Hakuhódžó no senši