Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3803 Cartwir, 3. 10. 2013, 7:29:25
2 0

Mě osobně by zajímalo kdy se na scéně ukáží to CP-0
http://fc00.deviantart.net/fs71/f/2013/100/3/6/cp_aigis0_by_stardrummer-d615jih.png
Podle toho jak na ně koukám, tak ten s tou vousatou maskou bude mít ty dvoukloubové ruce jako už tam měli některé postavy.
Osobně doufám, že budou silnější než VA. Ten jejich bos musí být na úrovni admirála.

Pak mě dnes napadlo jestli on Donflamingo nemohl sežrat Andělské ovoce. To by vysvětlilo to létání, i to ovládání lidí(andělé nás řídí a směřují) pak to péří co pořád nosí.
Myslím si ale stále že to je loutkář.

#3819 Limetka, 6. 10. 2013, 12:56:47
1 0

Pokud existuje Andělské Ovoce, pak ho má Laffite. Ale jestli je to labuťák, tak to bude těžká sranda.. *3*

Doflamingo bude mít Wire Wire no Mi/String String no Mi.

A boss CP0 nemusí být nutně na úrovni Admirála. U ostatních CP "X" nic takového nebylo, u CP9 byl Lucci (možná) na úrovni VA, ale spíš pod nimi, protože VA můžou užívat Haki, a to by, dle všeho, mělo Lucciho techniky docela zbrzdit, podle síly uživatele, o tom žádná.

CP0 byla představena jako organizace vysoce myslících mozků. Pokud se starají o záležitosti Tenryuubito.. Sílu mít nějakou budou, určitě i DF a Haki (doufám), ale ten jejich Boss, kterej už byl v manze představen po válce diskutujíce s Doffym, ačkoliv bude nadupanej (vypadá suprově, tak musí bejt *3* ), na úrovni Admirála fakt nebude..

Admirálové jsou největší síla Maríny, proč by lidmi na jejich úrovni mrhali takhle někde, kde o nich svět nemůže vědět? *8*

#3820 Cartwir, 6. 10. 2013, 14:17:11
2 0

Donflamingo = Labuťák
Tak to mě těžce rozsekalo. *3* Tak mu nyní budu říkat

Co se týká CP-0 tak já doufám, že budou silní. Nemám žádný důkaz o tom, že tak silní budou, ale chtěl bych to tak. Přeci jenom jsme v novém světě a CP-0 je tajná organizace/speciální jednotka. Prostě to beru jako v reálu kde speciální síly jsou ti nejlepší. No a od nejsilnějšího člena z nejsilnější speciální jednotky v nejsilnějším moři, bych čekal něco fakt monstrozního. Přeci jenom jsou v novém světě a členové CP-0 by podle mě měli být schopni postavit se těm monstrozně silným pirátům. Měli by být schopni bojovat s pirátama na úrovni šéfů divizí u younků. Takhle si to teda představuji já.

Jinak já doufám, že se objeví ještě někdo silnější než jsou ADMIRÁLOVÉ. Doufám, že až v příběhu postoupíme a ukáží se více nebeských draků, že tam budou i nějací silnější třeba bývali Hlavní admirálové, nebo já nevím kdo. Něco jako taková jejich ochranka. Řekl bych jako když se v BLEACH objevila nultá jednotka.

#3821 Limetka, 6. 10. 2013, 14:52:32
1 0

Dofflamingo je plameňák, labuťák bylo směřováno na Laffiteho! Tady jsme si neporozumněli.

Na zbytek odpovím později editem, nemám teď čas, spěchám.

#3822 Deidara, 6. 10. 2013, 18:18:49
2 0

u CP9 byl Lucci (možná) na úrovni VA, ale spíš pod nimi

S tímhle tak úplně nesouhlasím... Lucci je určitě na úrovni VA. Všichni VA určitě nejsou na stejné silové úrovni - viz Barto vs Maynard. Pochybuju, že je Barto lepší než Luffy, je asi tak o něco silnější než Luffy před TS. A Luffy měl tenkrát co dělat s Luccim, takže z toho usuzuju, že leopard je asi stejně silný jako ti “méně silní“ více admirálové

#3823 Limetka, 6. 10. 2013, 19:49:33
1 0

Maynard byl nováček. A podmínkou proto, abys byl VA, je umět Haki. CP9 měli těch 6 hmatů, Shigan, Tekkai, Soru, Geppou, to Papírový Tělo a ještě něco.. to ale VA umí taky, plus mají to Haki! Lucci byl možná nejníže z VA..

#3824 Deidara, 6. 10. 2013, 20:25:48
2 0

jo, ale nemyslím si, že by každý z VA uměl všechny techniky Rokushiky(nevim jak se to píše :D) spíš se specializují pouze na některé z nich, které sedí k jejich bojovému stylu = + pro Lucciho

A kdyby se teď teoreticky setkal Lucci s Bartolomeem, tak pochybuju, že by to byl tak jednostraný boj jako s Maynardem - to sem ale trochu odbočil, protože je tam TS rozdíl *3*

#3829 Vyvrnc, 6. 10. 2013, 23:02:55
2 0

Hlavně na konci Enies Lobby kdy na Slamáky naskákalo několik VA tak to nebyl pro ně problém ale CP9 pro ně problém byl. Nemyslím si, že by CP9 byla níž než VA. Možná to tehdy jen Oda neměl tak promyšlený.

#3831 Cmuqueiq, 8. 10. 2013, 14:44:03
2 0

Chapter 724
Po 11 rokoch konečne vieme názov Doffyho DF. Veľký krok.

#3832 Raijin, 8. 10. 2013, 15:29:46
2 0

Vieš názov jeho DF a vieš ako lieta vo vzduchu a približne už aj vieš aký má dosah a ako ovládal ľudí (i keď sme si to doteraz mysleli). Jedna záhada vyriešená,ďalšia sa objavila. Čo spravil DD Lawovi..?.. Ja som aj rád, že z DDho vykreslil takého frajera a postupne odhaloval jeho schopnosti. Na začiatku sme ani tie vlákna nevideli.. V poslednom času nám to bolo ale jasné až na to lietanie vzduchom.

#3833 Cmuqueiq, 8. 10. 2013, 16:03:44
2 0

Nevravím že mi to nebolo jasné. Skôr som to myslel zo srandy i keď oblaky ma prekvapili.

#3834 godlike, 8. 10. 2013, 16:54:46
2 0

kapitolka stála za to stala spouta věcí a každý si najde něco co ho zaujme.Nicméně těším se až tu bude překlad nejsem si jistý jestli jsem si to dobře přeložil jak funguje Ito ito.

#3836 Limetka, 8. 10. 2013, 18:35:09
1 0

Vyvrnci.. na samém konci Enies Lobby na ně naskákaly Kapitáni.. kdyby na ně skočilo 200 VA, o čemž pochybuju, že jich tolik je, tak One Piece už skončil, protože by to ani jeden Slamák nepřežil. *3*

#3847 Raijin, 9. 10. 2013, 18:48:01
2 0

No Buster Call zavolá 5 mariňáckych lodí s piatimi vice-admirálmi. Ak sa dobre pamätám. A všetci ostali na svojich lodiach *3* trapáci sa boja slamákov *2*

#3848 Deidara, 9. 10. 2013, 22:23:04
2 0

Raijin:

Buster Call = 10 lodí a 5 VA (na každé lodi je asi 800-1000 mariňáků)

#3849 Raijin, 9. 10. 2013, 22:33:25
2 0

Jo už som bol opravený aj v súkromnej správe *3* ale stále zostáva pointa tá, že tam je 5VA..

#3857 Raijin, 13. 10. 2013, 21:36:42
2 0

Dnes ako aj inokedy som nemal čo robiť a tak som rozmýšlal nad najnovšou kapitolkou a napadli ma tri veci.

Prvá je, že Fujitora je (jedlo) a loď sa vznáša, jednou rukou si drží misku s rámenom a druhou paličky. Myslel som, že tú gravitáciu ovláda skrz meč, resp. že buď má ovocie ten meč alebo ho má Fuji a skrz meč ho usmerňuje. Ten meč som ale neskôr vylúčil lebo by to nebolo tak sugoi na admirála a navyše sme zatiaľ videli predmety zjesť iba zoany. Ale stále som zostal u toho, že používa meč na usmernenie. Tu ho ale vôbec nemá takže tam sú asi nejaké prípady, kedy ho používať nemusí.

Druhá vec, hovorí mariňákom aby zmenili kurz, ja som myslel, že celú tú loď riadi on, ale asi to funguje na báze, že vynuloval gravitáciu a loď sa ďalej plaví po vetre. Inak ako je to všetkým jasné od kedy vieme, že ovláda gravitáciu ale aj tak to zmiením ako captain obvious, je vyriešená záhada ako sa dostal na Dressrosu tak rýchlo..

Mno a tretia je skôr otázka, keby rovnaký predmet. Napríklad delovú gulu ovláda Fuji gravitáciou, Shiki levitáciou, Kid magnetizmom a Doffy ju drží vláknami, kto by ju pritiahol k sebe? Od čoho to závisí, čo myslíte? Ten magnetizmus asi prehrá proti Shikimu, ktorý nechal levitovať niekoľko ostrovov a zároveň bol schopný na plno bojovať s Luffym a naďalej používať jeho schopnosti (jasne bol to film ale aj tak SW má asi najbližšie ku canon príbehu). U doffyho to skôr asi závisi od fyzickej sily ako od ovocia takže ten mi tiež odpadáva. Zostáva Shiki a Fuji, čo je silnejšie? Akú veľkú ťahu môže dokázať vytvoriť Fuji? Prekoná silu vôle Shikiho?

#3858 Limetka, 13. 10. 2013, 22:40:58
1 0

No tak Fujitora mi přijde více-méně jasnej. Pořád jedu dle toho, že tu schopnost ovládá nějako skrze meč, protože je fakt vidět, že právě tím držel Lawa u země, nicméně.. S tou lodí to vidím tak, že Fujimu stačilo se jí dotknout/ zaměřit ji a schopností zlehčit. Pak se ve vzduchu ovládá jako na vodě, jenom to prostě lítá.

Tolik k tvým prvním dvoum odstavcům.

K třetímu paragrafu..

Kdo by si dělovou kouli přitáhnul? Rozhodně Kid svým magnetizmem. Ale potvrzená ta schopnost ještě není, takže pozor.

Shikiho znám akorát tak z kapitoly 0. Film jsem neviděl, jeho levitační schopnost proto neznám. Neřešil bych.

Doflamingo ji taky přitáhne.. chytne do vláken, přitáhne k sobě.. zastaví. A nazdar.

Fujitora rovněž tak. Těleso o větší hmotě přitáhne těleso o menší.. tak nějak to je ve fyzice. (Nejsem fyzik, takže pokud to nemám totálně blbě, tak mě, prosím, neopravujte) Tedy svou hmotnost zvýší, kouli sníží a má to.. ale pokud je schopnej určovat směr pohybu, pak by to měl zvládnout i bez toho. Pokud má tu gravitaci, pak je potenciál jeho možností neskutečný, ohromný! Tenhle VanPísáckej Naruto (ramen) je zatím docela záhadou. *3*

#3859 Raijin, 13. 10. 2013, 22:59:08
2 0

Takže "pilotovanie" lodi vidíš rovnako ako ja *2*

A ten tretí odstavec som myslel tak, že keby hrali pretláčanú tak kto by vyhral *3*
Čo sa týka magnetizmu, to nemôže byť nič iné furt sa hrá s kovom *3*

#3878 Cartwir, 21. 10. 2013, 15:05:49
2 0

Co si myslíte o Vilolet.
Já jsem nabyl dojmu a jsem o tom přesvědčen, že to je vládní špion a nebo lépe řečeno, že to je pravá ruka admirála FUJITORY. Skvěle by se totiž k sobě hodily.
Podle mě ke Slamákům určitě nenastoupí, ale v určitém momentě jim u Fujitory určitě pomůže.

Hakuhódžó no senši