Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3693 Luffy94, 15. 9. 2013, 12:37:31
1 0

Hádať sa s tebou nebudem, ale ja Jinbeho už beriem ako Slamáka. *1*

Franky je strelec. Má viacero útokov na diaľku a všeobecne skôr bojuje na strednú až veľkú vzdialenosť, než na blízko, tak ako Zoro alebo Sanji.

A čo sa zvierat týka? Zoro je v prenesenom význame tiger, Chopper je sob no a Jinbe je samozrejme ryba. *3* Ale aby som nebol rasista, tak ok, Jinbe je veľrybí žralok.

To je proste môj vzorec, ktorý mi príde zaujímavejší, než suché "muž-muž-žena-muž". Ťažko totiž nazývať Choppera, Frankyho alebo Brooka mužmi. *5*

#3694 Cartwir, 15. 9. 2013, 12:53:33
2 0

Tak je pravda, že BROOK už muž není. Přeci jenom v těch místech kosti nejsou. Za to Choper ten musí mít jako sob pořádnou výbavu a obvzlášť v tom svém MAXI modu. No a co Franky? Co ty víš jaké vylepšení si tam připravil.

To s tím ovocem. Jo klidně ať se s ní spřátelí. Dobře ať ji klidně vezme ke slamákům, ale dávat ji ovoce? To by mě nesedlo. Kruci to by měl dostat někdo koho Luffy už zná. Přeci jenom je to ovoce jeho bratra. Jen si vzpomeň na to co zažily. To prostě nejde aby ho dostala ženská kterou zná chvilku. To by musela dost zabrat abych si řekl. Jo ta bude dobrým pokračovatelem ohniváka. Zatím je to jen jedna z mnoha co má zajímavý příběh. No a dávat jí ho jen proto že je ženská, že vypadá dobře aby posílila a měla na to být u slamáků. Takhle to nechci.
To už raději ať ho sní nějaký zlosyn a Luffy ho bude muset vybojovat zpět.

Byla by sranda, kdyby byl pan vojáček SABO. Pak by ho mohl dát jemu. *9* To ale na 100% nebude

#3696 glumidlo, 15. 9. 2013, 16:03:24
1 0

Franky a Brook jsou mnohem víc muži než Zoro zvíře a Franky střelec. Vlastně oni nejsou mnohem víc, oni jsou oba dva muži. A Chopper je mužskýho rodu + snědl ovoce hito hito. Tedy je napůl zvíře, napůl člověk. Pokud neuznáváš, že Brook dřív býval regulérní člověk, pak já neuznávám, že Chopper dřív býval regulérní sob. Franky nám zdaleka neukázal všechny útoky, ale i tak to není střelec. Pak by Pacifisti byli střelci, což nejsou. Střelci jsou ti, kteří mají výhradně útoky na dálku, to se o Frankym říct nedá.
Pro tebe už možná Jinbe je u Slamáků, ale fakticky tam prostě není, tady není co řešit.

#3697 Patrick3, 15. 9. 2013, 16:50:58
2 0

Mě příjde,že zapomínáte že Blackbeard snědl 2 ďáblova ovoce a nic mu to neudělalo
Luffy je z gumy takže by ho druhé ovoce nemuselo roztrhat takže moje teorie je že Luffy sní ovoce Mera Mera no Mi a bude jako druhý člověk co může ovládat 2 ovoce na jednou a dávalo by to i smysl když jak Ace bojoval s Blackbeardem měl aspoň mizivou šanci vyhrát,ale teď když Blackbeard pouzívá 2 ovoce tak kdo by proti němu měl bojovat ?

#3698 glumidlo, 15. 9. 2013, 16:55:18
1 0

Na Černovouse fakt nezapomínáme, ale je úplně jedno, jestli jsi z gumy nebo z diamantu. Srdce ti to roztrhá stejně. Já nechci, aby to snědl Luffy, to by byl pro mě fail. Černovous sám říkal, že má jiný tělo. Je prostě unikát. Už je podezřelý to, že má ve vlajce 3 lebky, to bude leccos naznačovat.
A dá se proti němu bojovat i tak, Luffy musí vytrénovat svoje ovoce na maximum a soustředit se na haki, hlavně teda na haoshoku. Myslím si, že to bude klíč k poražení těch velkých.

#3699 Luffy94, 15. 9. 2013, 17:06:38
1 0

@glum, myslel som si, že sa bavíme o prítomnosti, nie o tom, čím kedysi Brook býval.

Kto proti nemu má bojovať? Predsa Haki užívatelia, konkrétne Shanks a neskôr práve Luffy. Tu je taký drobný nápad, čo by sa mohlo stať:

Teach potrebuje obe ruky, aby mohol bojovať na plno, čiže aby jednou mohol používať schopnosti Yami Yami no Mi a vzájomne druhou používať schopnosti Gura Gura no Mi. Čo ak mu Shanks ufikne jednu ruku? Nebude môcť tieto sily používať vzájomne, ale len jednu po druhej. Neverím totiž, že by potom namiesto ruky útočil nohami alebo hlavičkami. Samozrejme toto oslabenie by došlo v súboji, kde by Shanks pravdepodobne zahynul a toto bol výsledok ich finálneho stretu.
Po Aceovi prichádza ďalší Shanks a to by už Luffyho nesmierne rozzúrilo a Teacha by nechutne porazil, možno aj zabil. Tým by sa pravdepodobne stal aj Pirátskym kráľom a ako PK by v závere One Piece spoločne so všetkými spojencami od Alabasty až po Revolucionárov vyzval Svetovú vládu a nastolil spoločne s Dragonom prevrat.

To už som ale trošku rýpol do ďalšieho vývoja. Každopádne je to podľa mňa veľmi pravdepodobné.

#3700 glumidlo, 15. 9. 2013, 17:13:09
1 0

Tak to jsem rád, že se bavíme o přítomnosti. Tím pádem je Chopper napůl zvíře, napůl člověk. *1*
A myslím, že ten boj mezi BB a Shanksem bude. A taky se bojím toho, že ho BB zabije. V Marinefordu už bylo rozdělení, kdo s kým bude bojovat, takže je to asi nevyhnutelný. Ale nejsem si jistej, jestli to náhodou nebylo jen v anime.

#3701 Cartwir, 15. 9. 2013, 18:06:56
2 0

BB toho má víc potřech. Třeba pistole.
Možná sní ještě nějaké 3 ovoce.

#3702 glumidlo, 15. 9. 2013, 18:14:55
1 0

A pistolema to končí. *3* Dokud Oda neukázal, že měl zbraň, kterou Shanksovi způsobil tu jizvu, myslel jsem, že snědl Kerberosovo ovoce, tedy by získal to zvláštní tělo - měl by tři srdce/tři hlavy, když se přemění. Jenže to tak bohužel nebude. *8*

#3704 Luffy94, 15. 9. 2013, 18:21:51
1 0

Prečo by to nemuselo byť tak? Mohol ho najprv zraniť a potom zjesť to ovocie. Prečo inak by už viac nenosil zbraň s ktorou kedysi zranil toho slávneho piráta?

#3705 glumidlo, 15. 9. 2013, 18:37:15
2 0

Nevím, já bych byl radši, kdyby to tak bylo, alespoň by mi vyšla jedna teorie. *3* Ale Oda to beztak vysvětlí úplně jinak. Uvidíme, na Černovouse jsem opravdu zvědavej.

#3709 huginy27, 15. 9. 2013, 23:45:42
2 0

trochu mimo ale ja osobne dufam ze vo velmi dohladnej dobre sa konecne ukaze JIMBEI a bude v dakych taskostiach a idu za nim a zaroven sa aj prida konecne k slamakom ako to slubil pred vstupom do Noveho Sveta

#3713 glumidlo, 16. 9. 2013, 0:05:00
2 0

Jinbeho jsme naposledy mohli vidět na začátku Caribouova mini story. Takže se určitě někam vydal, sám to i na konci Rybáckýho arcu říkal, že musí zařidít svoje věci. Takže počítám s tím, že na něj brzy přijde řada. *1*

#3718 Blackbeard, 16. 9. 2013, 11:19:15
2 0

Nejsem sám, o tom není pochyb.
Zehahaha

#3781 Cartwir, 28. 9. 2013, 22:22:34
2 0

Dokázaly by jste vydedukovat co se děje na tom obrazu který má popsat co se stalo na DRESROŘE?
Já tam poznám krále, pak smutek a pak něco co bych označil jako POTLAČENÍ.

#3787 Raijin, 28. 9. 2013, 22:57:19
2 0

Jeden týpek na zahraničnom fóre prišiel s celkom logickou dedukciou, pokúsim sa topreložiť.

The open eye and the closed, crying eye with the more bright & the dark background and the sun in the middle seem like they represent day & night. This probably has to do with the curfew for humans & toys. The thing Chopper is made to looks like he does something to Nami's part in the artwork. That should be the toy-making Devil Fruit user and someone he changed into a toy. And Momonosuke with the crown and the wing, is then representing Dolamingo, the king of the country in one of his most famous poses.

Seeing how the 'night eye' is crying, maybe the people regain their memories in the night?
And since the 'Doflamingo' part only has one wing, could that mean he is only half Tenryubito?
And does the painting give any more hints to who the 'toymaker' is?

Otvorené a zatvorené oko, plačúce oko s tmavým pozadím a "normálne" oko so svetlým pozadím a slnko vstrede vyzerá ako keby to predstavovalo deň a noc. Toto má asi niečo dočinenia so zákazom vychádzania pre ľudí a hračky. Tá vec, v ktorej je vykreslený Chopper vyzerá akokeby niečo robila Naminej časti v obraze. To by mohol byť ten užívateľ diablovho ovocia a niekto koho zmenil v hračku. Momonosuke s korunou a krídlom reprezentuje Doflaminga, kráľa krajiny v jednej z jeho známych pózi.

Plačúce oko možno znamená, že ľudia v noci získavajú ich spomienky späť?
A keďže má "Doflamingo" iba jedno krídlo, môže to znamenať, že je iba polovičný Tenryubito?
Myslíte, že obraz dáva viac nápoved kto by mohol byť tým tvorcom hračiek?

Ja sa dosť stotožňujem s týmto vysvetlením obrazu, myslím, že je to veľmi podarené.
Prečo sa MOŽNO vracajú ľudom v noci spomienky? Nuž, toy-maker (ten, ktorý vytvára tie hračky) asi chodí v noci spať a teda "stráca" vedomie, tým sa účinky DF pomíňajú a ľudia sa vracajú do ich podôb, ráno ich opäť premieňa späť..
Keby sa ale tento proces opakoval každé ráno, to znamená, že hračky ako mr. soldier by musel zabudnúť na tú revolúciu a tak, takže mu to musí asi každý deň niekto pripomínať, trpaslíci?

A ďalšia vec, s tým, že ten kráľ je Doflamingo, skôr by som povedal, že to je práve ten starý kráľ, akože má jendo krídlo tak niečo ako padlý anjel, v tomto prípade, padlý kráľ.
A tiež to niečo čo má na čele, to vyzerá skôr ako jeden z tých kartových znakov.

Mno a nakoniec trošku mimo umenia. Starý kráľ Dressrosy bol podľa všetkeho podpalač, samozrejme podľa mňa to bolo na neho iba hodené. Doflamingo jednoducho využil svoje schopnosti a donútil jeho telo podpalovať svoju vlastnú krajinu. Potom nastúpil ako hrdina nastolil poriadok a kľud v krajine. Ľudia nevedia o tom, že niektorí z nich sú hračky, pretože keď sa niekto zmení na hračku, vymažú sa asi aj iným spomienky na nich takisto ako aj hračkám. O doživotných zápasoch v koloseu tiež zrejme nevedia, pretože ľudia tam nemajú prístup do tej väznice a jednodcuho si myslia, že gladiátori bojujú pre radosť a pre pobavenie divákov. Doflamingo je jednoducho skvelý kráľ a preto ho aj ľudia prosili aby sa vrátil na trón. *3*

#3788 Cartwir, 28. 9. 2013, 23:43:08
2 0

Zajímavá výklad.
Jinak to s tím Donflamingem a tím, že krále ovládal je dost možné a vůbec mě to nenapadlo. Myslím, že to tak opravdu bude.

#3794 Qasew, 1. 10. 2013, 18:37:16
2 0

Připadá jenom mě Pica jako Kyborg? Soudím tam podle siluety, pokud by jím byl, tk doufám v souboj s Frankym :D

#3795 Raijin, 1. 10. 2013, 18:57:54
2 0

No jedine jeho ešte neukázal z tej trojky, asi si ho šetrí s nejakým prekvapením, je ale smiešne, že aké má veľké brnenie a tenké ručičky, asi si konpenzuje nejake komplexy *3*

#3796 Limetka, 1. 10. 2013, 19:13:05
2 0

Stejně tak jako Burgess má úzký nožičky, namakaný břicho a ruce tlustý jako tři kamióny?

A Mihawk si vlastně mečem taky kompenzuje něco..

Sai-i, pověz jim to..

Hakuhódžó no senši