Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3649 Deidara, 10. 9. 2013, 19:56:18
1 0

K Bartolomeovi... je sice pěkné, že je to největší Luffyho “fangirl“ a víme tak zhruba kdo to vlastně je, ale to pořád nevysvětluje co vlastně dělá na dressrose nebo spíš Proč je tam (jasně, aby získal Mera Mera), ale jaký má důvod? Dělá pro někoho? nebo je to až tak zaritý fanoušek, že chce to ovoce jenom kvůli tomu, že má s Luffym jistou spojitost skrze Ace.

#3650 Cartwir, 10. 9. 2013, 20:04:27
2 0

Podle mě chce BART to ovoce, protože si myslí, žeby ho měl držet LUFFY. Dle mě ho chce pro něj jenom získat. Když to je jeho bůh *5*
Prostě to bude jen dar pro Luffyho a ten ho pak z vděčnosti pozve na loď a nebo zařadí do jeho divizí.

#3651 Luffy94, 10. 9. 2013, 20:10:11
1 0

A možno nakoniec ani nedôjde ku kontaktu medzi nimi dvoma. Alebo zase na druhú stranu, turnaj bude pokračovať až do samého finále, kde sa stretnú práve on a Luffy a on ho len tak nechá prejsť do finále s Diamantem. Predsa len, ak sa začne D blok a nepreruší sa, tak sa s najväčšou pravdepodobnosťou bude hrať až do samého finále, nemyslím si, žeby sa potom prerušil už v súboji proti DDho bojovníkom. Ale to je len môj názor, stať sa môže všetko.

Prečo sa tam vlastne ocitol a práve vtedy, keď tam je aj Luffy? Možno náhoda. Nemusí mať všetko nejaký dôvod. *1*

#3652 Raijin, 10. 9. 2013, 20:12:38
2 0

To s tym, ze chce Aceve ovocie ziskat pre Luffyho nie je zly napad, lubi sa mi.

A hej suhlasim s Luffym, ak sa zacne uz so subojmi voci DDho rodine, tak to Oda nestopne. To by sa mi ani nelubilo.

A Slejhy, este som to oficialne nevytvoril ale naberam novych ludi do posadky *3* *3*

#3653 Limetka, 10. 9. 2013, 20:18:40
2 0

Bryndzíku, jsi fodder, ale můžeš do mojí posádky. *3*

Jak se Bartík o turnaji dozvěděl? Vedl Mafii.. pořád musí mít informace, pokud pořád nemá pod sebou hodně lidí. A ovoce by mohl chtít právě pro Luffyho.

Teď jen doufám, že Diamante, Burgess a Doflamingo dostanou tak kurevsky na hubu, až to pěkný nebude. Kurohige si byl moc jistej ohledně toho, že Meru Meru si odnese jeho pašík kamarád. To se ale nestane. A Diamante, ačkoliv musím říct, že vypadá jako cool charakter, musí dostat dost na držku.. a nakonec Doflamingo, kterému přeju smrt. Luffy ho porazí, pak se někdo objeví a Doffyho dorazí. Objevil se Absalom, tak proč ne Moria? Pořádně Doffyho zmasakrovat. Ať se New World předvede.

#3655 Cartwir, 10. 9. 2013, 20:22:53
2 0

Jak se ta ocitl? Přeci vždyť je z podsvětí? Určitě se dozvěděl, že se bude zápasit o MERA MERA a jelikož je LUFYHO fanda, tak ho chtěl pro něj získat. To že tam bude LUFFY dle mě nevěděl.

#3656 Raijin, 10. 9. 2013, 20:25:17
1 0

Ľúďo, dobre ale budem kapitan *3*

Vacsina tych ucastnikov, su z nejakeho kralovstva, tieto vsetky su na Dressrose alebo su zvlast po ostrovoch? Kazdopadne, Doffymu islo o to aby tam boli silni ucastnici turnaja kvoli zdrzaniu pripadne porazeniu Luffyho, takze odhadujem, ze nejaku tu reklamu si spravil, plus ako pisal tu Ľuďek nado mnou. Bartik bol sefom mafie, coz je podsvetie mno a alias DDho je co? Joker, s ktorym figuruje v podsveti. To uz sa nejako prepoji *3* *3*

Edit: Cartwire, podla mna to tiez nevedel, sak ani do poslednej chvile, keby nezapocuje rozhovor Bellamyho a Luffyho tak o tom doteraz asi nevie... *1*

#3657 Luffy94, 10. 9. 2013, 20:30:39
1 0

Bartolomeo bol v podsvetí, ale dal sa na pirátsku dráhu, takže už nemohol mať také kontakty, vzhľadom na to, že ten, čo figuruje v podsvetí sa musí usadiť a nie sa plaviť po moriach až na druhý koniec sveta, tak ako to urobil Bartolomeo. Kontakty ešte nejaké môže mať, ale k Jokerovi by som ho neprirovnával. Neviem prečo, ale teraz ma napadá, žeby mohol mať niečo spoločné s Capone Begom.

#3659 Moku, 10. 9. 2013, 21:05:43
2 0

Necital som vase dnesne prispevky ale tak snad to tu nikto nepisal a nebudem za kopirku :D...

Po tejto kapitole sa pridam tiez na tu stranu ze Rebeca ostane kralovnou a neprida sa ku slamakom. Ked som minule pisal ze by som chcel a dufam o Bartolomeovi u slamakov, neako mi uslo ze on ma svoju posadku.
Cize tymto sa umna posvuaju dalsie dve postavy .. Bud Bellamy alebo Violet.

Poviem aj preco:
1.) Ked Bellamy padol v ringu Luffy ho podporoval. Kto vie cim to mohlo byt? Ich minulost nieje najkrajsia a ked spominal ze bol na Skypiea tak Luffymu sa to velmi nepacilo.
2.) Podla mna Bellamy nevie o tom plane aky ma DD. Teda ze marinaci cakaju pred coloseom. On ako pirat by teda tiez putoval do Impel down. Po tom ako Bellamy prvykrat prehral s Luffym a DD ho chcel zabit mi to pripada ze on uz nedava nikomu druhu sancu. Teda ze v tejto velkej akcii Bellamyho len chcel vyuzit a nepocita s nim vobec do buducna.

Na druhej strane ajtak to je malo aby sa stal slamakom (viem protirecim si :DD)

Violet
Kedze Jora zmenila lod a posadku na "umenie" a Nami si to neako nedava tak tu mame zalohu, a tou je Violet. Sanji poslal Violet prave k nim a myslim si ze ona bude proti Jore bojovat. Samozrejme ze vyhraje (a vlasne nevie Violet aj zmenit myslineky? - teda ze by jora zmenilo vsetko naspet vdaka Violet).
Keby sa Violet dotala na lod tak by to bolo aj v tom ine ze
- nikto nevie co je zac. Teda orpoti Bellamymu nieje nic co by minulostou prekazalo.
- je to dalsia zena (po ktorej fanusikovia tuzia) a zaroven vie aky je Sanji vskutocnosti romnatik a nema dovod ostavat na ostrove.

Neviem co viac sa vie o Violet ale zatial ma viac nenapada. Vas nazor? K tmyto dvom hlavne. :)..

#3660 Kaelthas, 10. 9. 2013, 21:42:59
2 0

Muj nazor na mera mera je, ze si ho luffy nekde na lodi vystavi a bude si s nim povidat jako s brachou. :D
A k rebece, co kdyz je vojacek jeji otec, tim padem by se moh kralem stat on.

#3662 Slash, 11. 9. 2013, 12:57:53
2 0

Ohľadne Mokuovho názoru že sa Bellamy pripojí ku Slamakom
1.to že Luffy podporuje ostatných je unho normálne, aj ked to boli napr.jeho bývalí nepriatelia. Nemyslím si že by to bolo niečo zvláštne.
2.tu si asi zabudol na taký malý detail že DD prikazal aby Luffyho zabil s tým že ak to urobí prijme ho do posádky. Čiže ak by sa Bellamy stál podriadeným shichibukaia dostal by od marinakov amnestiu. Na druhej strane súhlasim že by ho mohol DD podviesť a nezobrat do rodiny aj keby sa Luffyho Bellamy pokúsil zabiť.
Takže si nemyslím že by sa Bellamy pridal ku Slamakom. *1*

#3682 glumidlo, 14. 9. 2013, 0:09:24
2 0

Spekuluje se tu o tom, jestli se Rebeka přidá do posádky, nebo ne. Já ji tam teda nechci, nějak mě prostě nezaujala. Napravila by si to u mě jen v případě, že se ukáže jako hodně silná, jinak děkuju, nemám zájem. *3*
No, podle mě se, bohužel, přidá. Z flashbacku to úplně nevyplývá, spíš to vypadá, že bude princeznou/královnou Dressrosy nebo bude žít s vojáčkem, ale při překladu jsem si všimnul jedný věci. http://www.batoto.net/read/_/192468/one-piece_ch721_by_powermanga/11 Poslední panel.
Tam vojáček říká, že s ní bude do tý doby, než bude doopravdy šťastná. Buďto to může znamenat, že zemře ve chvíli, kdy bude Rebeka opravdu šťastná (DD padne a Dressrosa bude zas svobodná), nebo najde štěstí u Slamáků - tehdy by už vojáček nebyl po jejím boku (ani by nemohl). Kralování by nechala svýmu dědovi/tátovi.

A ohledně lodního týmu (Nami a spol). Doufám, že se z toho dostanou sami a natrhnou babce prdel. Nechci, aby jim pomáhal Zoro nebo kdokoli jinej. Ten podle mě omylem vběhne do podzemní chodby, která vede na Green Bit, a pomůže Lawovi. Následně by tam dorazil lodní tým i se Sunny a stáhli by se.

#3683 Luffy94, 14. 9. 2013, 14:16:09
1 0

Žeby aspoň raz bolo Zorovo stratenie sa aj na niečo dobré? *3* Súboj s viceadmirálom si už strihol vo fillerovom arcu proti Momongovi, žeby sa teraz postavil admirálovi, zatiaľ čo Law bude zdržovať Doflaminga? Rozhodne by to vyzeralo zaujímavo.

P. S.: Ako ťa nemôže zaujať Rebecca? Veď už len jej vzhľad je sám o sebe zaujímavý. *5*

#3684 Luffy94, 14. 9. 2013, 18:46:55
1 0

Jej vzhľad, jej príbeh, jej minulosť, jej túžba a samozrejme jej budúcnosť u Slamákov ako ženská Logia. *2*

#3685 Raijin, 14. 9. 2013, 19:25:41
2 0

To by bol asi navacsi Odov fail, keby jej dal Mera Mera no Mi, aspon pre mna.
Ako nechcel som to priznat, ale teraz, ked tam je tolko Rebeccinych pribuznych (aspon sa tak zda) tak asi nepojde na tron, i ked by to tak bolo najlepsie pre pribeh. *3*

#3688 Robko, 15. 9. 2013, 10:24:21
2 0

Když všechno tohle porovnám k ostatním Slamákům, tak to je nic moc. Třeba s takovou Robin se vůbec nemůže rovnat, protože její intro a vůbec vše bylo epic. Rebecca je taková nemastná, neslaná, prostě nezaujala...

#3689 Cartwir, 15. 9. 2013, 10:53:18
2 0

Já ji tam po pravdě taky nechci. Přeci jenom zatím se mě nezdá nějak extra silná. Já bych byl raději kdyby zůstala na Dresroře a vládla tam pod vlajkou Slamáků. To už bych tam raději viděl Cavendishe co vypadá taky jako ženská než ji. Třeba se ale ještě ukáže.
Jestli by měla dostat ovoce, tak v současné chvíli by to pro mě byl FAIL. To jako Luffy má dát ovoce svého bratra, pro kterého by cedil krev, nějaké cizí ženské. To se mě nezdá a tohle by se mě nelíbilo. Navíc než by se s ovocem naučila tak by to taky dobu trvalo.

Docela by mě ale dostalo , kdyby se tady ke Slamákům nakonec vůbec nikdo nepřidal. *3* Takových teorií a jmen.

#3690 glumidlo, 15. 9. 2013, 11:23:22
1 0

Byl by to slušnej trolling od Ody. *3* Ale myslím, že už je načase, aby se začali přidávat další. *1* Rád bych, aby byla posádka v půlce Novýho Světa kompletní, abysme si na ně stačili zvyknout. Stejně to bude divný, až se někdo přidá. Od konce Thriller Barku v týhle sestavě, a teď se má někdo přidat? Hm, prostě nezvyk.

#3691 Luffy94, 15. 9. 2013, 11:44:40
1 0

Veď sa k nim už pridal Jinbe! Prečo všetci zabúdate na chudáka Jinbeho? *3* Je jedno, či sa s nimi plaví teraz alebo až ku koncu príbehu, pre mňa je už oficiálne Slamák, preto by práve podľa vzorca verbovania do posádky - zviera, žena, strelec, úchyl - mala byť na rade žena, čiže Rebecca.

Luffy má dát ovoce svého bratra, pro kterého by cedil krev, nějaké cizí ženské nemyslím si, že po tom, ako mu dala Rebecca jedlo, ju ešte považuje za cudziu. Pre niekoho je to malý dôvod, ale toto je do prdele Luffy. Za Vivi riskoval niekoľkokrát život a to bola ešte pred pár dňami jeho nepriateľka. To isté sa dá tvrdiť aj o Robin a dokonca aj o Nami (zaujímavé, že vo všetkých prípadoch ide o ženy, takže... *2*).

Toľko môj pohľad na vec a ako to vidím do budúcna. Ono vlastne, môže to skončiť aj tak, že hoci DD-ho sejmnú, tak na konci sa skrz Tenryubitov zase dostane na čelo Dressrosy, takže sa žiadne to vaše údajné Rebeccino vládnutie ani konať nebude. *1* (ale to už píšem aj tak len preto, aby som mal ďalší argument pre Rebeccu ako novú Slamáčku *3* *3* *3*)

#3692 glumidlo, 15. 9. 2013, 12:25:26
1 0

Ten vzorec nějak nesedí. Franky určitě není střelec, Zoro není zvíře a větší úchyl než Brook je Franky. Jo, zoro je svým způsobem bestie, ale furt mi nesedí Franky. Zůstal bych radši u vzorce muž, žena, muž, muž. Dál bych to nerozváděl. A Jinbe taky není zvíře! Taková urážka rybáků! To sis z FI nevzal ponaučení?! Fu! *3*
A Jinbe není oficiálním členem, nelze ho počítat. Říkal, že až si vyřeší svoje záležitosti, má ho pozvat znovu, tedy ne, není v posádce ani teoreticky.

Hakuhódžó no senši