Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3578 Dakun, 6. 9. 2013, 22:54:59
2 0

Nazdar lidi projíždím si kapitolky a narazil jsem na kapitolu kde jsou Luffy, Ace, a Sabo malý a napadlo mě jestli to třeba Sabo nějak nepřežil a dostal se z toho a ted je třeba ten čtvrtý Yonkou (Kaidou) i když je to asi totální blbost vzhledem k tomu jak vypadá Kaidou a malej Sabo ale no co třeba ztratil pamět nebo něco takového *1*

#3579 Luffy94, 6. 9. 2013, 23:03:21
1 0

#3580 Deidara, 6. 9. 2013, 23:03:36
3 0

To jestli je Sabo naživu je neznámé. Vedou se o tom dlouhosáhlé diskuze, ale nikdo prostě nemůže s určitostí říct jestli přežil nebo ne... a jestli přežil, tak kde je teď a co dělá? Zatím velká záhada. Já osobně se přikláním k názoru, že žije, ale to že sabo je Kaidou je opravdu pěkná blbost *3*

#3581 Deidara, 6. 9. 2013, 23:06:57
1 0

tady si zas můžeš všimnout tří šálků u hrobu... pravděpodobně víš co to znamená

#3582 Dakun, 6. 9. 2013, 23:11:59
2 0

No vždyt jo je to mega blbost , ale bylo by fajn kdyby žil a byl by to nějakej dost silnej borec . Ano ty šálky mi opravdu něco připomínají . A Luffy94 *5* lol ten obrázek tímto je záhada vyřešena Sabo žije ale ztratil pamět a ted je okama *5*

#3584 glumidlo, 7. 9. 2013, 0:45:47
1 0

Luffy, jestli se nepletu, tak ten obrázek je jen scéna z anime, v manze to není, alespoň to nikde nemůžu najít. Vím, že to sem dáváš jako srandu (alespoň doufám *3* ), ale jestli to bylo jen v anime, tak je to jasný. *3*

#3586 Luffy94, 7. 9. 2013, 1:13:19
1 0

Jasné, že som to myslel ako srandu, ale aj tak je to zrejme momentálne okrem troch šáloch pred Ace-ovým hrobom jediný dôkaz, že Sabo žije. A potom sú tu samozrejme domnienky, že ho zachránil Dragon a pod. *1*

#3587 glumidlo, 7. 9. 2013, 1:25:36
2 0

No důkaz to není vůbec žádnej, pokud to bylo jen v anime. *3* A i kdyby to bylo v manze, tak je to jen teorie, že to bude on, ale tohle by z něj Oda neudělal. *3*

#3593 Luffy94, 7. 9. 2013, 12:03:11
1 0

To isté by si mohol tvrdiť o Sanjim a vidíš, čo z neho urobil. *3*

#3595 Dakun, 7. 9. 2013, 21:08:43
2 0

Jo to byli díly neustále jsem se chytal za břicho a smíchy jsem se skoro rozbrečel *3*

#3596 glumidlo, 7. 9. 2013, 21:22:30
1 0

Dobře, ale tohle bylo chvilkový. Ze Saba určitě neudělá okamu, to by bylo fakt epic shledání s Luffym. *3*

#3599 Dakun, 7. 9. 2013, 21:57:48
2 0

Král okamu (Sabo) a pirátský král (Monkey D. Luffy *3*

#3623 Cartwir, 9. 9. 2013, 20:23:07
2 0

Zajímavé. Nechám se překvapit. *1*

#3624 Deidara, 9. 9. 2013, 22:09:28
1 0

Když sem to začal číst, tak sem si myslel, že narážíš na Rebbecu a na to jak ji asi bude Luffy osvobozovat od útlaku DDho rodiny *3*
Ale jinak si myslím, že to vidíš trochu moc překombinovaně, konkrétně v tomto bych spojitost moc nehledal, prostě se to tak nějak vyvinulo.
A k tomu Sanjimu: až uvidí pravou Big Mom, tak mu rupne srdce a doslova se samovznítí *3* Že by musel byt někdo z monstr tria zahraňován... to mě opravdu moc pravděpodobné nepříde.
Teorie vcelku zajímavá *1*

#3634 Raijin, 10. 9. 2013, 14:29:18
2 0

Nie Sanjiho nemozme zachranovat, ten sa potom naserie, ze BM nie je to, co si predstavoval a vsetkych tam zmlati *5*

Dovod ale preco sem pisem, na Dressrose sa nam vytvorilo az moc otazok ale ziadna ma nepali ako to, co sa stane s Mera Mera no Mi. Akoze vobec si neviem predstavit, kto by to mal dostat.

V prvom rade si prejdeme Mugiwara no Ichimi.

Luffy - uz jedno ovocie ma, sam prisiel na to, ze ho nemoze zjest, no stale nevieme co to znamena D. v mene, mozno to je nieco s ovociami (Devil fruits), no Teach by asi v tom pripade nebol prvy, kto na to dosiel a viac ovoci by vlastnili viaceri. A okrem toho, D, je vola D., vola ma asi malo spolocneho s ovociami ale tak co, vsetko moze byt v tomto svete *5*
Zoro - uprimne, stratila by sa badass uroven *5*
Sanji - ee, sice by sa mu lahsie varilo, a bol to on vzdy, kto cely horel ak o nieco islo ale sam povedal, ze jedine, ktore by zjedol je to od absaloma.
Franky - ten bude radsej plavat
Usopp - vyclenilo by ho to z weak tria a asi by sa aj bal nejake zjest =D
Nami - Myslim, ze je ocividne, ze ta nema o DF zaujem, odjakziva nadavala, ked musela DF eaterov zachranovat z vody
Robin
Brook
Chopper - tych troch suma sumarom, DF uz maju
Thousand Sunny - ano, je to clen slamakov a vieme, ze uz je sposob ako mozu veci jest ovocie. Slnko je predsa plynova ohnova gula, lenze Sunny je stale na vode, vyzeralo by to po p.ci ale asi tiez nie *7*

Slamaci out, spojenci.
Lawovci - nie, to nie je ich business.
Barto - ten uz ma
Happou navy - uhm dobre, zbytocne to sem pisem tak tych blizsich

Rebecca - nie, naco by jej bolo, Luffy DDho vymlati a ona si sadne na tron, na Dressrose maju pekne, krb zapalovat nemusi.
Kinemon, styl bludicky je fajn, a hodilo by sa mu to, ale nejake to DF uz ma tiez.
Momo.. dragona ma ale moze zjest jedno umele ovocie a jedno skutocne? *4* Ale aj tak, na co...

Blackbeardovci, eh to by si Luffy jakziv neodpustil, keby tomu nemohol zabranit, tak este dobre, ale tu je priamim ucastnik o to ovocie, takze Burgees dostane na prdel ak si nieco skusi.

Akoze nakoniec si ovocie necha a da ho Sabovi, ked ho stretne, pretoze on moze mat silu svojho brata, ano, som zastanca nazoru, ze Saba zachranil Dragon, pre ktoreho teraz pracuje a Aca nemohol ist zachranit, pretoze mal vlastny business...

Akoze naozaj, nemam najmensie tusenie komu to pojde, najpravdepodobnejsie mi pripada pre toho Saba a Thousand Sunny, lebo sa to hodi k menu. Ale naozaj neviem *7*
Nazory?

#3636 Luffy94, 10. 9. 2013, 14:58:50
1 0

Sa mi páči, ako si odpálkoval Rebeccu. Vôbec nie je poznať, že ňou pohŕdaš. *5*

Pričom pre mňa je práve ona top favoritom. Luffy si ju veľmi obľúbil v minulej kapitole a verím, že ju na konci pozve do posádky. *2*

Žena + Smutná minulosť + Ružové vlasy + Logia ohňa + Šlachtic = Slamáčka *3* *3* *3*

#3639 Raijin, 10. 9. 2013, 15:14:56
2 0

Haha, sak myslim, ze davam dostatocne najavo, ze ju nemam rad, ale neviem mozno uz si aj vytvaram dovody na to aby sa mi nelubiala, kazdopadne do posadky ju nechem uz len preto, lebo by som musel robit vsetko preto aby som si na nu zvykol na nekazila mi dej, a to bude trvat *3* *3*

Takze, ty si za Rebeccu, dalej co si kto mysli? *3*

Slachticov nemame radi, na lod ich neberieme, Vivi je nieco ine *5*

Edit: Ked DD padne, tak ona uz nebude mat viac dovod na zjedenie Mera, takze Lawovi drzim vsetky prsty uplne zbytocne a verim v to, ze ho porazi *3* *3*

#3645 Slejhy, 10. 9. 2013, 18:32:29
2 0

Pokud Luffy zmlátí/vyžene Doflaminga z Dressrosi... neni nikdo kromě Rebeky s královskou krví... tudíž, máš smůlu Luffy94... nic nebude *5*

Ah, vlastně, zapomněl sem na "krále" *10*
http://i17.mangareader.net/one-piece/714/one-piece-4285171.jpg

#3646 Raijin, 10. 9. 2013, 18:58:32
2 0

Aha Slejhy je v "mojom odboji" *3* *3*
Ale otazka je, kto bude mat podla teba Mera Mera no Mi *2*

Rebecca je uz vyvinuta zena, no myslis, ze jej tatko by bol taky stary? Teda aspon mne pripadne na tom rozbitom kusku ze tam ma nejake vrasky a tie fuziky budu skor sede ako cierne *4*
Kazdopadne, nikto iny to asi nebude, jedine, ze by sa stary kral (dedo) schovaval ak ho DD nezabil *10* *3*

#3647 Slejhy, 10. 9. 2013, 19:26:35
2 0

Já nejsem v tvým "odboji" *10* Já byl pro Rebeka fo SH... do poslední kapitoly. *10*

Na Mera Mera je ještě moc brzo *3*

Hakuhódžó no senši