Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3410 glumidlo, 20. 8. 2013, 9:10:27
2 0

Pod pojmem pohadka si predstavuju neco jinyho, ale budiz. Garp nikdy nebyl admiral. A myslim, ze by si Shikiho podal sam, bojoval vyrovnane s Rogerem. Taky si myslim, ze momentalne je Garp nejsilnejsi u marinaku, ackoli jen trenuje mlady marinaky. Shanks je urcite nad urovni Akaina, tedy vys nez admiral lodstva. Polomrtvej Newgate bez problemu sundal Akaina, takze nevidim duvod, aby si s nim neporadil Shanks v nejlepsich letech, ac jen s jednou rukou.

#3411 Cartwir, 20. 8. 2013, 9:37:49
2 0

No od někoho kdo to už několik let překládá a dost se tomu věnuje nemůžu asi čekat nic jiného. *5*
Jinak jo máš pravdu GARP je na ADMIRÁLOVÁNÍ línej. *5* To jsem Úplně nemyslel tak jak jsem to psal, ale díky za opravu.

1)Nevíte co má za schopnost ten AL CAPONE. Sice ta postava nám toho mnoho neukázala, ale stejně ji nemám rád. *6*

2) Co myslíte.

#3413 glumidlo, 20. 8. 2013, 11:33:47
2 0

Ja to nerikam z vlastniho pocitu, pohadka to proste neni. Neni manga jako manga. Nejaka manga pro deti vubec neni, neco je naopak jen pro deti a neco je pro stredni vrstvu. V pohadce jsem jeste nikdy nevidel krev. Proc by jinak OP cenzurovali, aby se na to mohli divat deti? Na pohadce by nebylo co cenzurovat. A co se tyce Capone Begeho, jeho schopnost jsi mohl videt na Sabaody. A pokud ti to nestaci, jdi na wikii, tam to bude popsany. Odkaz sem uz Luffy daval. Hlavne mi nerikej, ze tim udrzujes konverzaci. :D Je dost nuda ti odpovidat na neco, co si muzes najit sam. Vymejslej teorie, ale at davaji trochu smysl, prosim. :D

#3429 Pues, 21. 8. 2013, 16:33:33
2 0

Napadlo Vás někdy to, že by byl Kuma pořád revolucionářem a Vegapunk taky a pacifisti by byla část jejich armády?

#3432 AnubisI, 25. 8. 2013, 23:00:45
2 0

Velice zajmavé doplnění naší teorie o Kumovi stím Vegapunkem.Hodně se mi líbí.
Stím chránění Sunny to bylo rovněž zajmaví.Když jim o tom vyprávěl Franky tak někdo z posádky myslím řekl,že v tom bude něco víc nebo tak něco.Možná právě je tohle míněno stím Vegapunkem.

#3459 Cartwir, 28. 8. 2013, 11:44:24
2 0

O nedávání ještě neukázaných kapitol jsem nevěděl. Tudíž to i smažu.
Jestli to už je i česky, nebo anglicky jsem nevěděl, poněvadž jsem to hledal na Japonských stránkách. Proto taky originál. Předpokládám, že tam se to ukazuje o něco dřív.

#3460 Cartwir, 28. 8. 2013, 12:16:32
2 0

Zajímalo mě odkud se to vlastně bere. Myslel jsem, že to takhle Oda šíří aby si udělal reklamu, nebo že to kradou někde ve vydavatelství. Skenování v obchodech mě nenapadlo.
No každopádně zhruba za rok by mě měl čekat roční přesun do pobočky v Japonsku, tak třeba pořídím nějaký ten originál. *1*

#3462 Limetka, 28. 8. 2013, 11:30:50
1 0

Nepochopil jsi mě. Nejde o to, že hodíš spoilery na kapitolu, která ještě nevyšla, do jiného tématu. Tady je v závorce napsáno "spoilery" - ale to je pro ty, co nejsou v manze na ongoingu, aby se nedivili, až tu uvidí řešení současných věcí. Jde o to, že sem nemáme házet spoilery na kapitoly, které ještě nevyšly, tím myslím vůbec. Do žádného topicu. Nevěděl jsem, že mě nepochopíš.

A nenastiňuje to to, co se mezi nimi stalo. Ono to přímo ukazuje, co se stalo. Fake to není, je to všechno pravda. Ale nemáme to sem házet, o tom to je. Jinak bych to sem hodil už v pondělí, a navíc v Angličtině. Jinak se můžeš zeptat Raijina, že jsem mu vzkazem spoilery posílal už před dnem či dvěma. *1* Dokonce česky. (:

#3465 Limetka, 28. 8. 2013, 11:49:51
1 0

Už jsem ti to zaslal zprávou, pro důkaz.

Jinak máš pravdu. Spoilery se na internet dostanou tak, že lidé, kteří pracují v Japonsku v obchodech, které prodávají Mangu a Komiksy, je oscanují. Weekly Shonen Jump, ve kterém to vychází, dostávají asi s dvoudenním předstihem, proto máme spoilery v pondělí/úterý, kapitoly ve středu. To vše navzdory tomu, že v Japonsku pak to všecho vychází asi v sobotu, či jak to přesně mají.

#3468 Limetka, 28. 8. 2013, 12:50:31
2 0

Oda + redaktoři/editoři --> Weekly Shonen Jump --> Obchody --> scany na internet --> pak až prodej. Ty scany jsou nelegální. *3*

#3486 Cartwir, 29. 8. 2013, 2:29:10
2 0

Takže to na co koukám je normální vydání té mangy za které se platí? Není to trochu málo? Kolik to stojí? Vím, že to pak vychází ve svazcích a tohle v tom SHONEN JUMPU, ale stejně. To i čtyřlístek je obsáhlejší. Teda byl nyní už nevím.

#3487 Vyvrnc, 29. 8. 2013, 13:27:36
2 0

SHONEN JUMPU vychází několik mang. Naruto, Bleach, Toriko atd. ne jenom OP. Navíc to stojí v přepočtu asi 40kč co jsem slyšel.

#3493 Cartwir, 29. 8. 2013, 16:05:34
2 0

Vím, že je v tom časopise víc těchhle mang, ale přijde mě to prostě málo ohledně příběhu v jednom časopise u jedné mangy na to abych si to kupoval každý týden. Já bych si to takhle postupně nekupoval. Možná jsem ale zvyklý na ty naše komixy, kde je nějaký příběh a je to v tom časopise i ukončeno. Co se týká té ceny, tak to není moc vzhledem ke kupní síle Japonců a taky k tomu kolik stojí komix u nás. Já bych si to kupoval, až když vyjde celý svazek.

#3496 SebaCZ, 30. 8. 2013, 19:29:29
2 0

One piece 6 měsíců http://www.youtube.com/watch?v=3rV0mqlv18o taky celkem nářez :D

#3498 SebaCZ, 30. 8. 2013, 19:20:09
2 0

http://www.youtube.com/watch?v=9imP1XfoLew, http://www.youtube.com/watch?v=0U7UzwHU_fE je to fakt epic, jde o podklad One piece, Void century, Ancient weapons, Tenryuubito a D.

#3507 Cartwir, 31. 8. 2013, 22:39:45
2 0

Co si myslíte o TRAFYM?
Já se nemohu zbavit takového dojmu, že Luffyho někdy v budoucnu zradí. Přijde mě, že je takový dost vypočítavý, ikdyž osobně bych raději aby to byl člen Slamáků.

#3510 Limetka, 2. 9. 2013, 10:10:57
2 0

Trafalgar Law má vlastní posádku, bude tedy v nejlepším spojencem.

Se zradou souhlasím. Law jim lže ohledně toho, že na Dressrose nebyl. A nebo taky ne, ale nezdá se mi to. Ví o Dressrose příliš, jen neví, kde je Smile Factory. Kdysi sloužil pod Doflamingem. Jora ho navíc nazvala "cute lil Law", či něco takového. Před 10-ti lety, to jest když Doflamingo obsadil Dressrosovský trůn, byl Law ještě klučina. Pokud byl pod Doflamingem a pokud už byl Doffy král, tak Lawovi nevěřím, že tam nebyl. Ta indikace od Jory je malou nápovědou. Ale jak říkám, možná v tom jen vidím víc, než v tom doopravdy je.

#3556 Cartwir, 5. 9. 2013, 16:02:36
2 0

1) Jak jsem tak koukal na tu poslední mangu, tak si myslím, že by bylo zajímavé, kdyby to ovoce nevyhrál LUFFY. Třeba protože půjde někoho zachránit(Trafyho, gladiátory, trpaslíky...), ale kdyby to vyhrál BART a pak to ovoce LUFFYMU dal a ten by ho pozval na loď.

2) Co se nyní týká Traffyho, tak mám takové tušení, že on se bude držet v boji tak tak , ale na poslední chvíli ta přijedou s lodi Nami, Brook,... a on jim teleportuje CC srdce. Donflamingo bude chtít pak vyměnit to CC srdce za TRAFFYHO, kterého zajme. To se už ale odehraje jindy a myslím si, že tam bude už LUFFY. Díky tomu získá Trafy důvěru ke slamákům. Možná se přidá a možná bude jen jeho podpůrná posádka.

3) Pan vojáček je podle mě zakletý gladiátor. Je to ten slavný gladiátor co tam měl svoji sochu. Dá se s Rebecou dohromady a ke slamákům se nepřidají. Jen uzavřou spojenectví. Nejspíš to tam pak budou řídit.

4) Traffy se podle mě narodil a nebo byl vychováván na Dresroře. Dokonce bych si tipl, že je tam členem vyšší společnosti. Možná je něco jakoby byl dřív SABO.

5) Aokiji je pořád dobrák. Tohle s BB bude jen nějaká jeho hra. Uměl bych si ho představit i u slamáků. Přeci jenom bývalého mariňáka tam ještě nemají. Navíc logie. Raději bych ho ale viděl někde se Smokerem.

6) Barta chci do posádky. Fanoušek + mafián + zvířecí ksicht + laxnost. On tam skvěle zapadne. Dokonce si myslím, že by s ním mohli na palubě trénovat. Třeba by mohl skillit ZORA.

7) Příjde mě , že v novém světě je hodně šermířů a vůbec všeobecně dost mečů. V tom poměru je jich u slamáků málo, takže se k nim přidá určitě i někdo s mečem. Možná by to mohl být i CAVENDISH. Toho si tam umím taky představit. Myslím, že by se kamarádil z holkama a měl by problémy se SANJIM( okama vzhled). Navíc má zkušenosti z nového světa.

#3558 Slejhy, 5. 9. 2013, 16:35:41
2 0

Mera Mera už nikdo nevyhraje, max. ukradne... Turnaj se nedokončí

#3565 Luffy94, 9. 9. 2013, 19:57:02
1 0

Trošku crazy teória, ale zaujíma ma váš názor. *5*

Do teraz Luffy s posádkou zachraňovali len ženskú časť posádky, teda Nami v Arlong Park arcu (+ v 2. a 10. filme) a Robin v Eniess Lobby arcu. Potom sa ešte za záchranu dá považovať, keď Luffy zachránil Zora tesne predtým, než na neho Morganovi ľudia začali strieľať, ale to už nebol taký boj ako v prípade Nami a Robin. Čiže ako som písal na začiatku, doteraz sa zachraňovali len ženy.
V rámci toho ma napadá, že ak zase raz použije Oda túto metódu, kedy sa bude niekto zachraňovať, mal by to byť tento raz niekto z mužov. A v rámci toho, že sa chystá arc s Big Mom a jej veľkým apetítom, napadá ma Sanji! Áno, presne tak, Sanjiho bude posádka zachraňovať. Samozrejme to nebudú scénky typu "Luffy pomôž mi!" a z veže kričiaci Sanji "Chcem žiť!" (*3* *3* *3*), ale proste nejakým spôsobom Sanjiho zajmú Charlottini ľudia, ktorí sa odniekadiaľ dopočujú o jeho kuchárskom umení alebo by chceli vedieť tajomstvá tých 99 výživných receptov, ktoré sa Sanji naučil od Ivankova. Taktiež netreba zabudnúť na to, že Sanji si ešte stále predstavuje Big Mom nejako takto:

takže by sa v prípade zmienky o Big Mom nemusel ani veľmi brániť, vzhľadom na svoju úchylnosť.

Ja viem, je to šialené, Sanji patrí do Monster Tria, takže sa len ťažko nechá zajať a navyše by asi vyskočil z kože, keby si uvedomil, že ho Zoro ide zachraňovať *5*, ale proste mi to príde veľmi pravdepodobné, hlavne čo sa týka tých Vital receptov z Kamabaka kráľovnienstva a chúťok Big Mom.

Čo si teda o tejto mojej teórii myslíte? *3*

Hakuhódžó no senši