Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3373 Cartwir, 19. 8. 2013, 16:18:40
2 0

No však jo.
Ptal se jestli je NOAH ten POSEIDON Tak si to asi i myslel i když třeba jen v koutku duše. Kdyby si to vůbec nemyslel, tak to nepíše.

Nebudu se tady tahat o slovíčka. Jestli se chceš přetahovat, tak na to mám už léta. Vyhrál jsi ,ať je klid.

#3374 somalec, 19. 8. 2013, 16:19:58
2 0

Dadadadadada. Ja som vedel, že archa sa volá Noah, aj to že Shirahoshi je Poseidon, len sa mi zdalo, že druhé meno pre Noah je tiež Poseidon. Nič viac *1*

#3379 glumidlo, 19. 8. 2013, 16:51:52
2 0

Ach jo, už se ani nedivím, že na tohle fórum Lůďa nechodí, tyhle debaty nikam nevedou a většina ani nemá páru o základních věcech, to se pak těžko debatuje.

#3381 Luffy94, 19. 8. 2013, 17:27:55
1 0

Trochu som sa strácal v tom, čo píšete (aspoň vidno, aké je dôležité dodržiavať diakritiku a robiť krátke vety a súvetia *3*), takže len také drobné poznámky:
1) vo One Piece svete sa vyskytujú aj iné plavidlá, než lode (viď. ponorka Trafalgara Lawa),
2) One Piece svet sa neodohráva v našom 17. storočí, ale v ich 16. storočí. Čiže Vymazané storočie vo One Piece je zhruba medzi rokmi 800-900 ich letopočtu,
3) Noah nemôže byť v žiadnom prípade Pluton, pretože Pluton sa nachádza v Alabaste. Povedal to kráľ Cobra, keď Robin oklamala Crocodila o tom, čo sa písalo na tom Poneglyphe.

Narozdiel od gluma vás nejdem kritizovať, že riešite veci, o ktorých neviete všetko, čo by ste už vedieť mali, ale radšej sa najprv spýtajte, je nás tu dosť, čo vám radi odpovedia alebo ešte vždy môžete zájsť na http://onepiece.wikia.com/. Dovolím si povedať, že je tam úplne každá informácia, ktorá bola spomenutá v OP, či už v mange, anime alebo len v databookoch. Boli by ste prekvapení, čo všetko tam nájdete. *10*

#3382 glumidlo, 19. 8. 2013, 17:40:40
1 0

Ať se ptají, ale ne v tady v teoriích, od toho tu jsou jiný vlákna. Jestli chtějí psát teorie, tak musí mít nejprve nějaký znalosti o OP, to mě na tom štve. Pak tu akorát píšou nesmysly, načež tu vznikne debata, která sem nepatří. Tečka, konec, ende, šlus. *3* Takže vás poprosím, až budete mít někdo nějakou teorii, nejprve si zjistěte, jestli je ta teorie vůbec možná + info kolem toho, ať se o tom dá debatovat. Tohle stojí za prd.

#3384 Cartwir, 19. 8. 2013, 18:23:04
2 0

Není přeci důležité co říkáš za teorie, ale ta konverzace, kontakt a navazování vztahů s lidma. *5* To jediné je podstatné.

Jinak na tohle forum spíš lidi nechodí, protože anime a manga není v ČR tak rozšířená zábava. Navíc věřím, že když vidí, jak se tu to potírá a někdo kdo něco neví, tak se setře. To bych jsem taky nelezl a neztrapňoval se. Rozhodně to není tím, že tu nepíší samí znalci v oboru.

Souhlasil bych ale s tím, že to možná není vhodná diskuse, ale vhodnější tu není. Myslím tak aby se dalo povídat i se spoilerama. Tak udělejte něco jako KANÁL, nebo udělejte TEORIE- seriozní a TEORIE-POKEC. Prostě něco kde můžou diskutovat a rozvíjet třeba i blbosti a vedlejší cesty ti co u toho nesedí denně.
Kolikrát z takových věcí vzejdou zajímavé věci.

PS. Nebuď naštvaný OP není MODLA. *5*

Jo a dotaz. Když jste takový znalci. Proč nemá rád KINEMON draky?

#3386 glumidlo, 19. 8. 2013, 18:33:52
2 0

Očividně jsi nepochopil můj záměr. Ono to není jen o OP. Zkrátka ať už se o čemkoli bavíš, musíš mít nejprve nějaký info, pak ta debata není k tématu, ale úplně mimo. A tohle neberu jako navazování vztahů, od toho je reálnej život. Konverzaci tímhle moc nerozproudíš, páč ti na to není moc co odpovědět, nedává to totiž smysl. Blbostma se určitě nikam nedostanem, ne těma, který tu vymejšlíš.
A proč Kinemon nesnáší draky? Nebylo to v manze řečený, nikdo to neví, jedině Oda. Nelze odpovědět.

#3387 Deidara, 19. 8. 2013, 18:35:40
2 0

Změníme téma...
Tak sem přemýšlel a řekl bych, že je načase, aby se nám v příběhu ukázala jedna organizace o které zatím víme... skoro nic *3*... Revolucionáři, určitě v příběhu sehrajou velkou roli, a proto bych byl rád kdyby nám Oda aspoň trochu nastínil to jaké mají plány nebo tak něco. Třeba po Dressoře, že by o nich hodil do mangy 2-3 stránky. To by bohatě stačilo(něco jako když je Shanks a jeho posádka občas ukazovaná mezi arky a pak by se to třeba mohlo rozvíjet dál v Cover Story(ale to asi ne *3* )
Asi by se mi moc nelíbilo to, že prostě příjde arc a bum všechno bude najednou...

#3388 Luffy94, 19. 8. 2013, 18:57:27
1 0

Určite ich nehodí len tak z ničoho nič, Oda na všetko najprv pripraví kulisu a potom sa začne hrať. Pozri si, aké hlboké korene mala vojna, ktorá začala zabitím Thatcha a Aceovým pátraním po Teachovi. Tie siahajú ešte pred ságu Alabasty.
Osobne si myslím, že Revolucionárov bude spomínať v spojitosti s novými poznatkami, ktoré prinesie Robin, keď na to príde čas. *1*

#3389 Deidara, 19. 8. 2013, 19:02:39
1 0

Ano, to s tou válkou bylo super jak to připravil, ale trochu mě právě znepokojuje to, že k těm revolucionářům zatím nic nebylo... rád bych je tam prostě viděl *3*

#3391 Cartwir, 19. 8. 2013, 19:12:31
2 0

Glumidlo: Já myslím, že už jsem tu konverzaci za těch pár dní rozproudil hodně. *10*

Revolucionáři- Tak on už to zlehoučka různě nastiňuje, a pak až se to rozjede, tak určitě zjistíme i různé vazby které jsme dosud neznali. Jsem zvědav jak a jestli do toho bude vůbec zapadat příběh toho BAHNITÉHO revolucionáře. Já si ale myslím, že první větší informace budou až se spojí JINBE se Slamákama a vyřeší se BM.
Podle mě se zakončí OP tím, že LUFFY se stane pirátským králem a půjde to zakončit velkou bitkou a revolucí. I když možná se stane Pirátským králem právě kvůli té bitce a tím, že ho uznají všichni ostatní.

Tudíž čekám, že nejdřív musí být poražen jeden z younků a pak to příjde.
Třeba nás ale ODA překvapí a budou zde. Přeci jenom si myslím, že LUFFY tu DRESROSU osvobodí.

Jen by mě zajímalo kdo to vůbec stojí na straně MARINY a NEBESKÝCH draků.
Přeci jenom mě zatím přijde o mnoho silnější strana PIRÁTŮ+ REVOLUCIONÁŘI.

#3392 Deidara, 19. 8. 2013, 19:24:58
1 0

Jestli sem to dobře pochopil, tak ten pirát je Kaidův poskok a zajmul tu bábu, která má v rodině revolucionáře, takže Piráti a revolucionáři pravděpodobně spolupracovat nebudou
Musíš vzít v úvahu, že věčina pirátů jsou sobečtí lumpové, kteří myslí jen na sebe a nikoho jiného nerespektují... je tu pár vyjímek - slamáci, Shanks, Whitebeard, ale to jsou opravdu jen vyjímky.

#3393 Cartwir, 19. 8. 2013, 19:34:41
2 0

Aha já to myslel, trochu jinak.
Koukni na LUFFYHO ze začátku proti němu stál BELAMY a nyní jsou OK. Jak bojoval proti KROKODAILOVI a pak šel KROKODAIL za ním atd....
Vidím to, tak že LUFFY bude mít takový respekt jako BĚLOVOUS a řekl bych i větší. Prostě ty piráti ho budou respektovat a a nebo vůči němu budou mít dluh.
Komu všemu už pomohl. Dokonce bych viděl, že ho budou uznávat i marináci(smoker,garp, koby,...)
No a táta je zas šéf u Revolucionářů. Třeba se mu taky něco stane a nebo revolucionářům nařídí jít za LUFFYM. Podívej jak vyváděl Ivankov když se dozvěděl kdo je jeho otcem.
Prostě až přijde na lámání chleba. Za LUFFYM bude stát podle mě minimálně polovina postav. To bude jedna strana a to strana jakoby dobra.

#3394 Deidara, 19. 8. 2013, 19:48:16
1 0

Jo tak nakonec Luffy za sebou bude mět fůru následovníků, ale to je LUFFY. to je úplně jiný případ než, že by se piráti spojili s revolucionářema. Piráti ani nejsou jeden celek, každá posádka jede za sebe. ale to už je jedno...
Z belamyho se možná stal klaďas, ale v případě krokodaila to bylo spíš “Nepřítel mého nepřítele je můj přítel“ on nešel za ním, prostě spolu museli spolupracovat aby přežili, jinak to nešlo *2*

NO to už sem pořádně odbočil od mého původního tématu *3*

#3395 Cartwir, 19. 8. 2013, 20:01:45
2 0

No každopádně jsem to spojení REVOLUCIONÁŘI + PIRÁTI myslel jen jako že budou stát za LUFFYM a společně bojovat proti útlaku. To on je spojí.
Jinak souhlasím, že každý si jede to svoje.

Co se týká toho KROKODAILA, tak to nevadí že nejsou nakama, ale respektovali se s pomáhali si. Přesně tak si myslím, že dopadnou i některé jiné posádky. I tím jsem myslel, že budou stát za ním.

Jen je škoda, že už je po KUMOVI. To byla dost zásadní postava. Taky by měli vylepšit ty ROBOTY co z něj udělali, protože mám dojem, že nyní už moc dostačovat nebudou.
Mě docela zajímá s čím se vytasí VEGAPUNK. *10*

#3396 glumidlo, 19. 8. 2013, 20:07:22
1 0

Caribou není revolucionář, pleteš si ho s Gaburem, to byl vnuk babči, která si teď myslí, že Caribou je Gaburu. Bahňák je Caribou, revolucionář je Gaburu. Zase jsi trochu nedával pozor.
Pod pojmem konverzace si představuju trochu duchaplnější styl komunikování, než je tohle, ale tak co už, pokračujte, vždyť od toho to tu je. *1*

#3397 Cartwir, 19. 8. 2013, 20:13:06
2 0

No nevím jestli se dá u takovéhle pohádky vést nějaká extra duchapřítomná konverzace. *5*

Proč myslíte, že se KIZARU bál BENA HACKMANA(nebo jak se to píše)
Umí dát do kulek haki? Má je snad z KAIROUSEKI? Nebo snad nechtěl jen začít konflikt?

#3398 Deidara, 19. 8. 2013, 20:31:42
1 0

HAKI to je *3*
Ben umí dozajista používat haki a prostě ho použije k útoku s výstřelem tak jak to dělají Kuja pirátky když střílí šípi nebo Rey-san jak házel ty kulky naplněné haki

#3399 Slejhy, 19. 8. 2013, 20:55:11
2 0

Ototo Ben Beckman!

Je to First Mate chlápka, kterej ukončil válku :D
Yonko jsou lehce nad úrovní admirálů (aspoň některý, Newgate určitě byl, Shanks nejspíš taky), no a jeho First Mate bude někde kolem úrovně admirála... takže na co si komplikovat život :D

#3407 Cartwir, 20. 8. 2013, 6:13:51
2 0

To já si myslím, že YONKOU jsou na úrovni Vrchního admirála. Myslím, že Bělovous byl i nad ním(záleželo by ale jak moc byl nemocný). Shanks je podle mě tak na úrovni Vrchního admirála.
Co mě k tomu vede? To jak Bělovous lehce sundal AKAINA. No a nebo to , že na Shikiho museli být 2 admirálové (GARP a SENGOKU). Případně i to jak starý RAYLEGHI bojoval s KIZAREM. Myslím, že byli tak na stejné úrovni.

Zajímalo by mě myslíte, že VRCHNÍ ADMIRÁL je ten nejsilnější z MARINY? Já trochu doufám, že tam bude ještě někdo silnější. Někdo koho ještě neznáme. Já nevím třeba to bude jako ochrana těch nebeských draků. Nebo to budou ti co jsou za stolem a nyní rozhodují. No a nebo bývalí Vrchní admirálové. Prostě třeba něco jako v BLEACH ta nultá jednotka.

Hakuhódžó no senši