Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3348 somalec, 19. 8. 2013, 13:06:51
2 0

Ja ti neviem, mne sa nič z tohto čo si napísal nepáči. Možno akurát to, že na WANO by mohli byť draky, ale aj to pochybujem.

+ tie tvoje "nebezpečné zbrane". Vieme všetky ich mená (Poseidon, Uranus a myslím Pluton alebo niečo také, nie som si istý) a myslím, že sú to všetko lode.

#3349 rhonyn, 19. 8. 2013, 13:46:01
2 0

poseidon je princezna rybáckého ostrova

#3350 glumidlo, 19. 8. 2013, 14:02:46
3 0

Ty tvoje teorie nemaji hlavu a patu, nejsou nicim podlozeny a misty dost nesmyslny. Ty by sis mel nejprve znova precist cely OP, pak by jsi nepsal to, co pises. Bod 1 je naprostej nesmysl, k bodu 2 muzu rict jen to, ze je jasny, ze kazdej Slamak bude mit minimalne jeden druh haki, rekl bych spis, ze vsichni budou mit oba druhy a Zoro probudi haki vladcu. Bod 3: netroufnu si rict, kam Slamaci pojedou po Dressrose, ale jestli na Wano, tak chci, aby to byl mini arc. Kinemon ma specialni katanu, proto seka ohen, ackoli si tim ted nejsem 100% jistej. Dalsi Slamak to nemuze byt, at se hezky stara o Momosrace. Bod 4: Poseidon je Shirahoshi, Pluton je lod, jejiz nacrty ma Franky v hlavr. Jedinej Uranus je neznamej, ale pocitam, ze by tou zbrani mohl disponovat Dragon, jelikoz ovlada pocasi, a Uranus bude mit co docineni s nebem. Bod 5: Haki vladcu jde pouzit na jednoho cloveka, to nam ukazali Luffy a Don Chinjao. Ale Oda nam jeste musi objasnit, jak to funguje a jaky to ma ucinky. Dalsi stupen pro Luffyho si moc nedovedu predstavit, leda by se hodil celej do tretiho stupne a udelal ze sebe 8metrovyho obra, aby dostal povesti, ktery o nem kolujou. :D

#3351 somalec, 19. 8. 2013, 14:02:50
2 0

Nezhodovalo sa jej meno s názvom lode?

#3352 Cartwir, 19. 8. 2013, 14:08:57
2 0

Poseidon: BŮH MOŘÍ. Je podle mě ta schopnost ovládat mořské krále. Nyní to umí ta princezna.

URANUS: BŮH OBLOHY. Přemýšlel jsem co by měl mít tedy jinak za schopnost. Řekl bych, že bude nějak ovládat počasí, vzduch,světlo, draky...

PLUTON: BŮH ZEMĚ. V reálu to je těleso magmatického původu uložené v podzemí. Myslím, že to bude něco ve spojení sopky,zemětřesení,praskání země,možná něco se dřevem...

Takže koukám, že jsem šel správným směrem. *5*

#3353 Robko, 19. 8. 2013, 14:36:47
2 0

Loď se jmenuje Noah, jako vážně lidi, čtěte/sledujte to trochu pečlivěji, někdy to je na facepalm, když čtu některé blbosti, které dokáže někdo tady napsat...

#3354 Robko, 19. 8. 2013, 14:12:32
3 0

Ano princezna, která jako první měla moc nad mořskými králi se jmenovala Poseiden, podle toho se její následnice (co se té síly týče) také jmenují Poseidon, jenže ta síla se neprobouzí po narození, takže dostala jméno Shirahoshi, no a jméno Poseidon získala, když probudila tu sílu, snad jsi to pochopil *1*

#3355 Robko, 19. 8. 2013, 14:14:05
2 0

Cartwir, prosím tě přečti si ještě jednou, co jsi napsal k Plutonovi, to za prvé, a za druhé, nevím o čem jako diskutuješ, když je nám schopnost Plutonu a Poseidona známá *8*

#3356 Cartwir, 19. 8. 2013, 14:26:09
2 0

Je to od vás pěkný, ale uklidníme se. Alespoň se něco děje a oživují se vzpomínky.
PLUTON je loď? Jsem to prvně na netu nenašel.Už jsem to ale objevil

Jinak to spojení URANUS a DRAGON se mě líbí. To mě nenapadlo. *10*

Proto mě napadá,že nejspíš když jsou ty 3 zbraně u sebe, tak vznikne síla co dokáže zničit svět.

#3357 somalec, 19. 8. 2013, 14:27:15
2 0

Nebolo náhodou druhé meno pre tú archu, ktorú sa snažil Luffy rozmetať Elephant Gatlingom tiež Poseidon? Alebo sa mi to iba marí? Zdá sa mi, že to tak hovorila Robin, že druhé meno Shirahoshi aj tej lode je Poseidon, alebo to bolo fakt dávno už a nepamätám si to *3*

#3358 Robko, 19. 8. 2013, 14:39:16
2 0

Zase tě opravím, i když tady si tím nejsem úplně jistý, ale myslím, že bylo řečeno, že každá z těch zbraní má moc na zničení světa, kdybys měl všechny 3, tak by to byla apokalypsa *5*

#3359 Cartwir, 19. 8. 2013, 14:47:34
2 0

Robko ano to vím, ale tak něco takové říkali i o té schopnosti BĚLOVOUSE.
Měl jsem na mysli ARMAGEDON,APOKALIPSA...prostě hotovo šlus. *1*
Prostě jak to říkáš jen jsem to nerozváděl.To je ta nevýhoda netu, že musíš všechno psát.

#3360 Luffy94, 19. 8. 2013, 15:00:57
1 0

Pluton dokáže zničiť "len" celý ostrov. To s celým svetom si asi mýlite s Gura Gura no Mi. *1*

#3361 somalec, 19. 8. 2013, 15:04:55
2 0

Áno Robko, archa sa volala Noah, no nebolo jej druhé meno takisto Poseidon? Ja viem, že Shirahoshi je Poseidon, no zdá sa mi, že aj druhé meno Noah archy je Poseidon. To som myslel, marí sa mi proste niečo také, možno je to somarina, ale stále sa mi zdá, že Poseidon bolo aj meno pre Archu.

#3362 Robko, 19. 8. 2013, 15:12:37
2 0

Noah byl myslím postaven, aby se mohli rybáci přesunout na povrch a mělo to být uskutečněno právě díky schopnosti Poseidona, který by poručil Mořským králům, aby odtáhli tu loď...Luffy o Gura Gura no mi vím, vážně jsem myslel přímo ty zbraně, ale nejspíš to bylo určeno jen k Poseidonovi, protože ten kdo by tu sílu zneužil, zničil by svět...teda Mořští králové by ho zničili, ale to je detail :D A ohledně Plutona, nebylo to, že dokáže jediným útokem zničit jeden ostrov? S takovou sílou to podle mě je něco, s čím dokážeš zničit svět, přece jen asi není na jedno použití *1*

#3363 Cartwir, 19. 8. 2013, 15:27:04
2 0

To jsi myslel, že NOAH by měla být ten PLUTON, tak to určitě ne. To má být přeci zbraň a ne trapná dopravní várka. Navíc nevypadá jako bitevní loď.
To už bych víc věřil tomu, že některé prvky z té lodě jsou na SUNNY.
Je to ale vůbec loď v tom smyslu jako že plavidlo na kterých se palí piráti.

Loď je totiž označení pro prostředek co se pohybuje v jiném prostředí. Vzducholoď, vesmírná loď, ponorka....

Čistě teoreticky, když máme něco zbraň na pohromu skrze nebe na pohromy od vody, tak by to mohla být zbraň na pohromu skrze zemi. Takže když si spojím význam slova LOĎ A ZEMĚ. Napadá mě ten FILM jak se chtěli dostat k zemskému jádru.(!!!Neříkám, že to tak bude, nebo že si to tak myslím a že za tím stojím,Jen mě to baví, v práci taky házíme na různé věci různé teorie-někdy můžu něco nadhodit jen tak pro zábavu!!!)

#3364 Robko, 19. 8. 2013, 15:44:50
2 0

Nikdo nenapsal, že si myslí, že je Noah Pluto, co se týče tvé teorie, nemyslím si, že v One Piece může existovat něco jiného než normalní loď, přece jenom tam je 17. století našeho času, jestli se nepletu...Rovnou předejdu možné otázce, roboti tam jsou, protože Vegapunk má vědomostí, které ještě lidstvo nebude mít za 500 let (22. století), proto tam jsou třeba roboti a Den Den Mushi (dále se One Piece neřídí fyzickými zákony, takže třeba polomrtvý Franky ze sebe udělal Kyborga atd), díky tomu je taky Luffy pořád naštvaný na DF, které mají sílu vytvořenou člověkem a ne čistě přírodní, naznačuje to totiž, že jsou DF nějakým vynálezem (možná Vegapunk) a ne přírodním produktem (snad to nemusím objasňovat) Výjimka je Arc Maxim, ale ten nefunguje jako běžné letadlo, nebo vzducholoď, ale na principu, který zase není možný použit v našem světě, tedy pokud nemáš schopnosti, které má Enel *5*

#3367 Cartwir, 19. 8. 2013, 16:01:53
2 0

Ty máš krátkou pamět. *5*
Přečti si co jsi napsal Robko(19.8.2013 14:36 na odpověď příspěvku od SOMALEC. *5*
Může se stát všechno záleží jen na tom co autor chce a co mu možná editor dovolí.
Proto raději nikdy nevylučuji nic. Vždy se dá všechno nějak zašroubovat do příběhu.

#3368 Robko, 19. 8. 2013, 16:02:31
2 0

btw. chápu tvé rozpaky, taky mi příjde divné, proč se loď jmenuje zrovna Pluton, což je z geologického hlediska kus šutru, jak jsi už předtím psal, který byl však odvozen od řimského boha podzemí (řecký Hades), což je pravděpodobnější, že byl pojmenovaný podle něho a ne šutru, ale taky je možnost, že Oda jen ty zbraně potřeboval pojmenovat a co je lepšího pro zdůraznění síly, než jméno boha, jenže neznám žadného boha lodí (a pokud je, tak stejně by to byl nějaký fodder ve světě bohů *5* ), tak musel použít jiné jméno. One Piece se točí kolem vody, moře, takže všechny 3 zbraně budou velmi blízko moři...loď, mořský panna a 3. věc, která eventualně může být vzdušná, jelikož jsou i moře a ostrovy v oblacích, no a prostě nějak je pojmenovat musel...mořská panna, vladnoucí nejsilnějším tvorům světa žijících moří, prostě bohyně moře, takže Poseidon...Uranus je svoření ztělesňující oblohu, spolu s Gaii, což je ztělesnění země stvořili Titány (nebudu vám tu předněšet řeckou mythologii, pokud vás to zajímá více, tak wiki *5* ) Takže z toho všeho si můžeme udělat obrázek. Během psaní mě napadlo, loď je stvořena ze dřeva=země, takže to může být důvod názvu *1*

#3370 Robko, 19. 8. 2013, 16:05:28
2 0

Špatně jsi to pochopil, on se ptal jak se jmenuje loď na dně oceánu u Fishman Landu, myslel si, že se jmenuje stejně jak Shirahoshi, tedy Poseidon, no a já ho opravil, že loď se jmenuje Noah, zkus si přečíst celou konverzaci, mělo by to vyplinout z textu *1*

Hakuhódžó no senši