Fórum – Teorie a současné dění v manze

#27 Limetka, 25. 1. 2013, 21:00:54
1 0

No právě! Přijde mně blbý, aby Oda představil posledního ze čtyř Yonkou tím, že ho Luffy a Law porazej.. Shankse představil na začátku a ještě ho rozvine. K Big Mam bude taky určitě příběh a Blackbeard je jasnej jak facka. A že by Kaidoua použil jenom jako "power-up boost" pro Luffy, aby se předvedl? To je divný.. Oda si to rozeštval proti sobě.

Mimochodem, koho tipujete na ten stín z 695 + váš důvod jeho příjezdu a možné činy, které tam udělá. :)

#28 Undystian, 25. 1. 2013, 21:03:06
2 0

Absolutne netuším kdo ten stín môže byť. Ale pokial stojí na vode, možno je to Aokiji. Už predtým ma napadlo že práve možno Aokiji sa stane súčasťou Slamákou.

#29 Robko, 30. 7. 2013, 19:01:16
2 0

Ale mně to strašně komplikuješ! *5* Strašně moc si to chci přečíst, ale zároveň si nechci zkazit překvapení z mangy *6*

#30 Briseovna, 25. 1. 2013, 21:14:47
2 0

Undystian: Jak říkáš, ale to skolení Ceasara na několíkátý pokus spíš přičítám nedostatečnému počátečnímu nabuzeni. *3* Law mu řekl ať to udělá, tak šel na to, ale aby ho setřel jednou ranou na to potřeboval pořádný podnět, viz. Momonosuke, Browbeard a vůbec jak se CC choval ke svým podřízeným...prostě typ člověka, které Luffy nesnáší. *2* Jinak Big Mom nakládačku určitě dostane, akorát stejně jako Toren a Iky se na to dvakrát moc netěším, stejně jako jsem moc nemusela boj s Moriou. Jinak vítej v anti-fanklubu Akaina *3* , jen si myslím, že Akainu tak rychle k zemi nepůjde *7*

#35 Blade7171, 25. 1. 2013, 23:08:46
2 0

No teoreticky možno ale one piece ma tolk charatkerov a nepretržite novy pribudaju takže by som sa nečudoval keby to bola nová tvár.A možno aj ked nas čaka zem samuraiov je dost možne že sa cestou ešte niekde zastavia. Ale ktovie chcelo by to mapu grand line. :)

#37 Limetka, 25. 1. 2013, 23:11:08
1 0

Jako novýho člena určitě nechci Kinemona, nijak mě neoslovuje. A Momonosuke rovněž tak! Tihle dva budou kamarádi crew, asi jako jsou Carue a Vivi z Alabasty.

Luffy94 : Já si nemyslím, že Kaidou by byl jen rozjezdovej Power-up pro Luffyho, ale jen tipuju, co se asi může stát. V týhle chvíli to je komplikovaný tak, že mě ani nebaví dělat teorie o tom, co by se mohlo přihodit, a že to mi je normálně velice pochuti! Prostě člověka ani ve snu nenapadá, co s tím Oda ještě teď provede. Budoval to na fight s Big Mam, ale skoro to vypadá tak, že by první mohl být i Kaidou.

Je nanejvýš zajímavý, jak dostal svoje jméno. "Kaidou of hundred beasts" Na mangahelpers fórku tam nad tím debatujou - buď má on Smiley DF v posádce a velí armádě Zoan fruit userů ( a všichni mysleli, že je přes robotiku) a nebo je on sám nějakej beast. Už nevím přesně jak to odvodili, ale spekulujou o tom, že by měl Lion DF.. to mi už ale přijde míň pravděpodobný!

Luffy je prostě předurčenej k tomu, aby nakopal BM. Chce přece FI pod svou ochranu! Ale Oda to dělá zbytečně složitý. Taky je třeba možný, že u BM se sejde aliance Luffy & Law a Kid & Apoo & Hawkins - což by bylo úplně trapný... 5 supernov na Yonkou už mi přijde až habaděj!

No, nechme se překvapit. Třeba tuhle Yonkou věc hodí Oda do pohybu.
Příklad: Teď, asi ve 2-4 kapitolách, se vyjasní Doflamingův příchod na PH, ta tajemná postava a všichni odjedou z PH, prostě ten ostrov zmizí z manga dění teď. Pojednou do Wanokuni a mezitím Doflamingo kontaktuje Kaidoua, nebo Big Mam.. pořád si nemůžeme bejt jistí tím, kdo má tu Zoan armádu. Kdyby to byl Kaidou, tak ho Doflamingo informuje a věci se dají do pohybu. No a protože Law zmínil, že NW se uvrhne do chaosu v tu chvíli, kdy dostanou CCho, tak aby to Oda podtrhl, tak se vytasí z flashbackem, nebo "meanwhile on a certain island in NW" a tam bude BM, která otevře Tamabako box a ŠAKALAKA BUM. A máš rázem 2 godzilly v pohybu! To by bylo nanejvýš zajímavý, takhle by BM šla po Luffym osobně...

Nevím, co víc napsat.. počkám si na tvou odpověď. :D

#38 Blade7171, 25. 1. 2013, 23:27:45
2 0

meh 7 supernov...chudak zoro a killer nikto na nich nemysli *6*

#40 Raijin, 30. 7. 2013, 18:12:29
2 0

Mam ten pozitok o dva dni skor, kazdemu to vyhovuje inak ;)

#41 Briseovna, 26. 1. 2013, 0:42:59
2 0

Law+Luffy+Kid se opravdu nejspíš nestane, možná je to jen mé zbožné přání. Rozhodně si nemyslím, že by to vzešlo od Kida...asi vidím trávu růst a tak přikládám význam nevýznamnému. Ale napadlo mě to, ve chvíli, kdy Luffy s konečnou platností odpálil Ceasara (692) a byl tam záběr na Killera jak si zamyšleně při pohledu na tu scénu hladí bradku, jako by o něčem přemýšlel. A mě tak scestně napadlo, že mu mohlo dojít, že ti dva chystají něco velkého a že by se mohli připojit. Ale jak říkám, spíše jen mé zbožné přání. *2* Nemůžu si pomoci, ti tři vypadali na SA prostě dobře, rozhodně daleko lépe než Kid, Hawkins a ten muzikant, kterého se přiznám zrovna nemusím.

#43 Iky, 25. 1. 2013, 23:53:23
2 0

Hej, nechápu, jak někdo může napsat, že OP je předvídatelný! :D Vždyť to není pravda! :D To je tak nevyzpytatelný, jak něco!

BTW: Law,Luffy,Kid se nestane... Proč by jinak Kid chtěl vlastní alianci? URčitě je možná spolupráce těchto aliancí > že by se třeba setkali u big maámy, ale jinak to asi nevidím :D

#44 Undystian, 26. 1. 2013, 1:13:13
2 0

Tá tajomná postava ja určite Aokiji :) Law + Luffy + Kid asi naozaj nebude, pretože by to bolo až moc OP :P :) No Law začína zistovať aky Luffy naozaj je. Myslím si že bude to sranda sledovať, ako chlap ktorý ma všetko premyšlené bojuje po boku niekoho kdo vrazí to čo ho napadne. :D No musíme uznať že sa máme na čo tešiť. Schopnosť Lawa je neuveritelna, a k tomu luffy a jeho Haki. Myslím si že Big Mom, bude mať problém. No uvidíme čo sa bude diať :) Ale je veľmi možné že Luffy a law si podajú Kaidouva a Kid so svojou alianciou zase Big Mom.

#46 onepiece456, 26. 1. 2013, 5:16:58
2 0

Ten Obrasok kde je tá tajomná postava (kapitola 695) mi vypadá akoby sedel na velkom vtakovi *3* *3* *3* . Ktovie, ale ja si myslím že je to niekto nový.

#47 root, 26. 1. 2013, 8:40:50
2 0

No doufám, že Luffy+Kid+Law nebude z jedno prostýho důvodu.. nemám Kida rád *1* , ale doufám, že jeden z brzkej soubojů bude Kid+Apoo+Basil+Killer VS. Zoro+Luffy+Law o nejlepší supernovu

#48 Blade7171, 26. 1. 2013, 8:44:21
2 0

premislal niekto ze by sa do posadky pridal law? nwm ci sa mi to zda ale jeho posadku zabili nie? hadam nebude cestovat sam nieje predsa mihawk ale nwm ci sa mi to len nezda *4*

#49 Smile, 26. 1. 2013, 9:02:35
2 0

Nepamatuji se, že by bylo někde zmíněno, že je jeho posádka mrtvá, navíc, kdyby měl v úmyslu se přidat k Luffymu do posádky, neuzavíral by s ním spojenectví.

#50 Limetka, 26. 1. 2013, 9:56:34
2 0

Law do posádky? To by bylo moc over-powered! To nejde, vždyť má větší bounty než Luffy sám!

O jeho posádce víme holý loket.

Až se vrátím od voleb, tak sem hodím odkaz na obrázek, na kterým je krásně vidět, že ta postava je asi fakt Aokiji! (chapter 695)

Iky: OP není předvídatelný, to je fakt. Ale jindy se dá krásně hádat a diskutovat o tom, co přijde příště a v budoucnu, kdežto teď to je tak zmotaný dokupy, že to jde jen z tuha!

#51 Toren, 26. 1. 2013, 21:48:12
2 0

Tak to se musím přiznat, že jsem tenhle plakát doposud neviděl. Wou *2*

#52 Undystian, 26. 1. 2013, 10:56:22
2 0

Musí to byť on ! *5*

#53 root, 26. 1. 2013, 11:12:39
2 0

musim říct, že mě zajímá odkud je ten obrázek smile-ho z mangy. ta ruka mě tam zaujala protože na mangareaderu tam není vidět vůbec: http://www.mangareader.net/one-piece/695/19 (což mě, ale vůbec nepřekvapuje), ale i na mangastreamu ta ruka vypadá jinak: http://mangastream.com/read/one_piece/81646462/19

#54 Limetka, 26. 1. 2013, 11:18:11
1 0

Smile : Jo, tohle jsem sem chtěl hodit.

Hakuhódžó no senši