Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3237 Robko, 14. 9. 2013, 18:16:59
2 0

Bohužél je na ní zajimavý jen ten vzhled *7*

#3259 AnubisI, 14. 8. 2013, 19:42:23
2 0

Jen se přípojím k debatě stím,že kaido má v posádce hodně zoan typů a to známená ,že kaido je zvíře .Podle mě je to blbost.Kaido má zoan typy v posádce protože obschoduje s DF s CC.Nevím už kdo to řekl,ale všechny typy DF uměle vytvořené jsou typ zoan.

#3260 Raijin, 14. 8. 2013, 19:56:19
1 0

"kaido má v posádce hodně zoan typů a to známená ,že kaido je zvíře"

Si sa musel zmylit, my sme tu riesili jeho prezyvku, nie jeho podsluhovacov.
O tom, ze umelo vytvorene DFka mozu byt iba zoany, a ze kaido obchoduje s DD vsetci vieme, ved o tom sa toci od zaciatku NW.

#3261 Cartwir, 14. 8. 2013, 21:15:56
2 0

1) Kam si myslíte, že to dotáhne COBY?
Já myslím, že nejvyšší bude SMOKER a pod ním bude COBY. Takže si myslím, že to bude Admirál.

2) V jakém pořadí si myslíte, že padnou YONKOU.
Já myslím, že nejdřív padne Kaidou a místo něj bude LUFFY
pak padne BIG MAM a místo ní bude ten oranžový magneto
No a potom se spojí LUFFY se zrzkem a potáhnou na Černovouse, protože on bude děsně silný.

#3262 Deidara, 14. 8. 2013, 21:57:37
2 0

Luffy Yonko určitě nebude... to by k němu nepasovalo. On se stane PIRÁTSKÝM KRÁLEM!!! *3*

#3263 Raijin, 14. 8. 2013, 22:10:55
2 0

Mozno to pojde postupne, najprv yonkou a potom kaizoku O... predsa len, ten kto sa stane kralom musi porazit vsetkych, ktori su dostatocne silni aby sa mohli stat piratskym kralom. *1*
A viem, ze sa to momentalne toci okolo Kaida, ale ja si myslim, ze sa skor dostaneme k Big Mom ako ku Kaidovi, nejakym zazracnym omylom *3*

#3264 AnubisI, 14. 8. 2013, 22:25:51
2 0

Reogoval jsem na tohle ''Není to 1000 bestií, ale jen 100 bestií. 3 A dost pochybuju, že je silnej jak 100 bestií, to je dost trapný. 3 Navíc by bylo třeba specifikovat jakých bestií...
A jak říkal Luffy, je dost dobře možný, že je to kvůli jeho podřízeným (500 Zoan uživatelů). To "all kinds of beasts" tomu nahrává. ''
Jinak k tomu pořadí ja si myslím,že to bude takhle:
Luffy řekl lawovi,že chce sejmout všechny 4 a pořadí by mohlo být Kaido-BigM-BB-Shanks.

#3265 Deidara, 14. 8. 2013, 22:32:41
2 0

Tak je jasné, že dřív nebo později půjde proti každému z nich a nakonec dojde až navrchol a momentálně první položkou na Luffyho seznamu je Kaido.
Já věřím, že právě on bude ten první, který padne.

#3266 Raijin, 15. 8. 2013, 1:11:50
1 0

Anubis, tak potom si treba precitat celu debatu... alebo sme sa nepochopili =)

Cartwir: Coby budi Fleet Admiral a Smoker bude Admiral, mozno.
Yonkou padnu BM,Kaidou,Shanks zomrie pocas suboja s BB a potom padne aj BB. *1*

Dei: Ano spravili tim s Lawom ale jednoducho mne to neda, neviem preco ale vidim to tak, ze BM pojde dole skor ako Kaidou, aj mi mozog hovori, ze je to hlupost ale srdce mi tvrdi ine *3* *3*

#3267 glumidlo, 15. 8. 2013, 9:03:58
2 0

Netroufnu si odhadnout, kteryho Yonkou sundaji jako prvniho, ale pokud budeme predpokladat, ze se Oda nebude drzet planu, kterej nam nastinil, tedy to, ze prvni na Kaida, pak si myslim, ze zacne horet Vivre Card, kterou dostala Nami od Loly, a Slamaci se vydaji zachranit mamu Loly. Jenze dojedou k Big Mom, a zjisti tak, ze prave ona je mama Loly. K tem zranenim bud prijde tak, ze otevre Tamatebako, ktery vybouchne, nebo bude zranena po boji proti Kidove alianci, to uz je fuk. Luffy rekne, ze s ni nebude bojovat, kdyz je zranena, ale ona bude hrda a zautoci na Luffyho. Pak je moznost, ze ji Luffy sam porazi. Osobne si myslim, ze je BM nejslabsi, nekde kolem admiral levelu. Takze by se na ni mohl rozehrat a az pak jit na Kaida.

#3269 somalec, 15. 8. 2013, 11:51:44
2 0

Pri Big Mom a Kaidovi to mám tak 49:51, aj ked si tiež myslím, že Big Mom je n najslabšia a tak by mohla ísť prvá. Potom by mal ísť Shanks, ak vlastne bude proti Luffymu bojovať, pretože si tiež myslím, že padne pri súboji s Blackbeardom. Potom samozrejme Blackbeard musí ísť posledný.

#3270 Raijin, 15. 8. 2013, 13:19:05
2 0

aaaaáá glumidlo, super idea. Tamatebako ale davam mensie sance, to tam ani nebude moc dolezite, podla mna. Ale Kid ju urcite prizabije a Slamaci ju zachrania, potom zistia, ze je to BM a ona im prenecha svoje uzemia za to, ze ju zachranili a aj jej dceru, a Luffy sa bude chciet pomstit, mozno =D

BM tiez vidim na najslabsiu.

somalec: Luffy si musi dat suboj so Shanksom proti BB, inak to nevidim *3* BB zbije Shanksa a to nastartuje Luffyho. Luffy porazi BB a potom pride k Shanksovi, ktori ma kusok pred zdochnutim a vrati mu slamak, tadada The End *2*

#3271 somalec, 15. 8. 2013, 14:53:24
2 0

Ja by som to tiež videl rád tak, ale poľa mňa Shanks zomrie pri súboji s Blackbeardom a až potom ked sa to Luffy dozvie tak pôjde po Blackbeardovi. Sú to ale len rôzne teórie :D

#3272 AnubisI, 15. 8. 2013, 15:49:17
2 0

Raijin,tak to jsme se opravdu nepochopily,je škoda,že tu nejde reagovat na určitý přispěvek :( pak by jsme předešli zbytečné konfrontaci.
Glumidlo: ta teorie se mi dost líbí ,mohlo by to být právě takhle.Akorát se mi nelíbí ,že nejslabčí je BM .Je to teda teorie takže může a nemusí být pravdivá. Já jen,že jsme neviděli, jak silná je.Kdyby byla dost slabčí než ostatní určite by BB,a nebo jiní se snažily ji zabít.A právě se mi libí ta teorie gluma,že kid a spol. jdou po BM společně.

#3273 glumidlo, 15. 8. 2013, 17:40:35
2 0

To, že jde Kid a spol po BM, je docela jasný. To ani není teorie. Ozubený kolo na týhle stránce:http://www.mangapanda.com/one-piece/690/19 to jasně naznačuje. Navíc jí Kid potápěl lodě, což je podle mě příprava na útok. A Luffy s Lawem tam jsou nakreslený vedle DDho, všechno do sebe zapadá. A BM je podle mě nejslabší z několika důvodů. Kaido je nejsilnější stvoření na světě, Shanks zastavil válku, ten nejslabší nebude, a BB bude hlavní záporák, ten bude těžko nejslabší.

#3274 Cartwir, 15. 8. 2013, 17:58:06
2 0

Přesně, tak souhlasím s glumidlem.
Jen úplně si nejsem jistý zda je BB hlavní záporákem OP. Z těch co známe asi jo.

Já osobně si ale myslím, že OP neskončí poražení BB. Já myslím, že LUFFY pomůže svému otci svrhne vládu nebeských draků a nastolí nový režim. Myslím, že mu k tomu pomůžou i někteří marináci. No a proto si nejsem jist zda tam někde v pozadí se neschovává někdo ještě mocnější a nebo prohnanější. Třeba nějaký vrchní nebeský drak, který řídí všechnu tu marinu a svět.
Je jen otázka jestli to udělá před BB, nebo nějak současně a nebo až po něm.
Já osobně myslím, že porazí BB a spravedlnost nastolí už jako pirátský král, ale pak umře, protože si tím svým způsobem života zkrátil svůj vlastní život.

Už vím komu bych přál ACEVO ovoce. Chtěl bych aby ho dostal COBY. *9*

#3275 Cartwir, 15. 8. 2013, 18:11:30
2 0

Já osobně se hodně těším na finální souboj ZORA vs Jestřábí oko. Už aby to bylo. Teda doufám, že už ho Zoro neporazil a neukáží nám to třeba až někde v budoucnosti jako FLASHBACK. Třeba má z toho souboje tu jizvu přes oko.
Myslím, že se setkáme i s nějaký učitelem Jestřábího oka, nebo bych chtěl už vidět souboj nejlepšího šermíře u maríny. Mohl by to být třeba trenér šermířů v novém světě. Někdo jako byl ten Z s filmu. *9*

#3276 AnubisI, 15. 8. 2013, 19:31:04
2 0

Tak ted' mi to taky dává smysl,jako já ani nejsem proti,že BM je slabčí jen jsem chtěl poukázat,že oni nic nevíme.Zajmavý postřech na ty lodě BM co kid ničí jsem zapoměl.Docela by bylo zajmavý, kdyby došlo mezi aliancí Lufyho a Kida k boji přímo u BM.Pokud je BM Lolina máma tak třeba ji luffy ještě ochrání než ji pak porazí a řekne ve smyslu,že to bude on kdo porazí BM a vezme si rybácký ostrov...

#3277 Cartwir, 15. 8. 2013, 20:34:48
2 0

Já si teda myslím, že LUFFY s BM bojovat nebude. Podle mě on porazí KAIDA a KID a spol porazí BM. Já myslím, že KID bude LUFFYHO rivalem a ne spojencem. Takže bych klidně tipoval, že KIDA podpoří i JINBE a pak se přidá ke slamákům.

Klidně by ale mohla být možnost, kdy KID zaútočí na BM a LUFFY ji z nějakého důvodu pomůže a tím vlastně spustí střet se SUPERNOVAMA.

Uměl bych si ale i představit, že se KID a spol spojí s BB a budou válčit proti LUFFY + Shanks

Možností jak by se to mohlo vyvíjet je spousty a všechny můžou být epic.

Zajímalo by mě, když má BROOK tu nesmrtelnost. Zemřel by když by skočil do moře? Podle mě asi ne, ale byl by tam navěky. Normálně je tedy nesmrtelný, ale tak skrze HAKI ho zabít lze, nebo ne?
Co je vůbec Brookovo ovoce za druh ovoce?

#3288 Luffy94, 16. 8. 2013, 0:39:50
1 0

Brookovo ovocie je Paramecia - Yomi Yomi no Mi.

Či by zomrel, keby padol do mora? Nie, rovnako tak ani žiadny iný užívateľ DF nezomrie, keď padne do mora. Zomrie, až keď sa utopí. Takže možno by bola lepšia otázka: "Utopí sa Brook, keď padne do mora?" A na to si vieš odpovedať aj sám, vzhľadom na to, že Brook nemá žiadne orgány, ktoré by sa mu naplnili vodou a zabilo by ho to. *1*

Hakuhódžó no senši