Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3201 Cartwir, 11. 8. 2013, 21:37:58
3 0

Podle mě se tak jmenuje, protože je silný jak těch jeho 100 nebo 1000 zvířecích poskoků.
Prostě takhle jsem to pochopil a navíc by to odpovídalo mé představě o jednom z YONKŮ(nebo jak se to píše)
Já se nemůžu ale zbavit dojmu, že bylo někde napsáno, že je to zvíře, že by měl být nejsilnějším zvířetem a nebo nejsilnějším uživatelem s těma zvířecíma schopnostma. Ono by tomu i odpovídalo to, že ty ovoce vykupuje a staví si armádu.

...
Mám takový dojem že JOKER jak zaútočil na MORIU, tak to s tím bude dost souviset.

Drak by to možná mohl být, ale těch už tam bylo nějak moc, tak mě to nějak neohromuje. Nedalo by se to třeba vytušit podle siluety?

#3202 glumidlo, 11. 8. 2013, 21:39:23
3 0

Já bych si naopak přál, aby nebyl DF uživatel, ale haki beast, jako je Shanks. Dva z Yonkou s DF (BB, dřív WB, a BM) a dva bez (Kaido a Shanks). Zatím jsme viděli jen zastíněnej obličej, když Garp mluvil o Yonkou, takže o něm víme velký prd. Pak samozřejmě info, že má v posádce 500 Zoan uživatelů, že obchoduje s DD, že je nejsilnější stvoření na světě atd. Ale nevíme nic o jeho konkrétní síle.

Když budem předpokládat, že v levým horním rohu je on: http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2012/353/3/b/one_piece_693___new_age_by_mauo23-d5ohvok.jpg&imgrefurl=http://mangahelpers.com/forum/showthread.php/81318-One-Piece-698-Discussion-699-Predictions/page16&h=892&w=1200&sz=252&tbnid=7-IEWIbNEPl8jM:&tbnh=90&tbnw=121&zoom=1&usg=__EGZsc975mVbykkcCnewfAXSuDfc=&docid=cezejWbU0cEZdM&sa=X&ei=ougHUpKDHsXy4QSvxIH4AQ&ved=0CDYQ9QEwAQ&dur=341
tak to na zvíře fakt nevypadá, ani ta jeho silueta zdaleka ne:
http://onepiece.wikia.com/wiki/Kaido?file=Kaido_Portrait.png

#3203 Cartwir, 11. 8. 2013, 21:47:09
2 0

Mě přijde odfláklej a nelíbí se mě. Stejně jako VELKÁ MÁMA a ještě bych k nim přihodil ALCA PONA ten je taky takový divný co se mě tam nelíbí.
Jinak jestli to nebude nějaký bájně extrémně silný zvíře nad kterým si řeknu ježiši no jo, že mě to nenapadlo, tak pak už mu dávám šanci jen v tom, že musí být ještě silnější než si dokážu představit jinak mě zklame.
Doufám jen, že není slavný pro svoje podřízené.

Jinak přesně to, že je nejsilnějším stvořením chápu tak, že je to zvíře a ne člověk.

#3204 glumidlo, 11. 8. 2013, 21:53:21
2 0

Jak můžeš říct, že je odfláknutej, když jsme ani neviděli, jak vypadá, jak se chová, jaký má schopnosti atd.? To samý Big Mom, o ní taky de facto víme velký hovno. A rozhodně nebude slavnej pro svoje podřízený, to by asi jinak nebyl Yonkou. Je to jeden ze 4 nejsilněších pirátů ve světě OP. A tím stvořením je třeba taky myšlen obr. A nebo klidně i člověk, vždyť člověk je taky stvoření. Zvíře to prostě nebude, to je nesmysl. Ani nebude mít žádný zvířecí DF, to si zas jen lidi myslí jen proto, že má posádku plnou "zvířat".

#3205 Luffy94, 11. 8. 2013, 21:59:43
1 0

Raijin, mýtické Zoany sú momentálne dva - Marco (fénix) a Sengoku (Budha). Momosmrada tam nerátam, aj tak je to umelé DF.

#3206 Cartwir, 11. 8. 2013, 22:00:12
2 0

Napsal jsem si do GOOGLU heslo KAIDOU a koukal na ty obrázky. Nevím prostě se mě nelíbí, je to takový divný typ. Proč mě příjdou odfláknutí. Co jsem viděl, tak já nevím málo detailů, takové divné hlavy a postavy....rpstě se mě oproti ostatním nelíbí.
Já vím, že člověk je taky stvoření, ve mě to ale evokuje zvíře. Já bych asi napsal nejsilnější člověk/bytost, když bych myslel člověka. No uvidíme Rozebírat co je stvoření nechci.

Jinak vidíš. Obr mě vůbec nenapadl. To by klidně mohl být obr. To bych mu odpustil i to že není zvíře. *5*

Já prostě chci aby měl něco se zvířatama společného. Já to od něj očekávám a vyžaduji. *8*

#3207 Raijin, 11. 8. 2013, 22:02:09
1 0

Tak jedna vynimka ako Buggy hadam staci, younkou keby bol slavny pre podriadenych, yonko, na ktoreho sa caka tak dlho, to byl riadny fail.

Bud to bude obor alebo clovek, v tom tieni vyzeral, ze ma normalny vzhlad a ziadna bestia ale tazko povedat, je to iba tien...
A keby ma nejaky obycajny zoan, to by bol dalsi fail, vravim, ja chcem myticky zoan *9*

WB je, mno, bol najsilnejsim muzom na svete. Tak Kaido je bud nejaka priserka alebo ma teda DF...
Z tych obrazkov sa zase vie velke ho..., jednoducho, to bude uplne super stranka, ked Kaida normalne uvidime *9*

Luffy: s cislom som sa trafil :D u teba *5*
Je to umele ale je to DF, uz patri do tohoto sveta, ale skor som myslel to, ci mam pokladat draka za mytus, Vegapunk vytvoril tych dvoch, mozno skutocne existuju dakde "neumely" to by potom uz mytus nebol *7*

Cartwir: *5* *5* *5* *5* U Kaida bola zatial ukazana iba hlavicka a este aj ta bola cela cierna, vsetko co si videl budu najskor fanarty a to je iba vymyslene...
Len si pockaj na skutocneho Kaida v plnej krase *1*

#3208 Cartwir, 11. 8. 2013, 22:10:17
2 0

Tak to je jasný, že by musel být nějaký speciální ZOAN.
Jo ať je OBR co snědl MÝTICKÝ ZOAN a má silné HAKU a pak by z něj SANJI PŘIPRAVIL NĚKOLIKA CHODOVÉ MENU ....doslova. *5*

Jinak draci už tam přeci byli. To byli myslím ti draci co přílétali na ostrov který se odkryl jednou snad za 5000 let. Byli myslím býlí.

To jsou vymyšlené i ty plakáty s odměnama?

Jinak hele co jsem našel. Něco z toho by to být mohlo.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Myti%C4%8Dt%C3%AD_tvorov%C3%A9_a_rasy

#3209 Luffy94, 11. 8. 2013, 22:11:45
1 0

Ono tak ani nejde o to, že kvôli tomu, že je umelý, tak sa ako DF nemôže rátať, ale ide tu o jednu drobnosť.
Keď hovoril Ceasar o Kaidovej armáde Zoanov, v pozadí boli vyobrazené Zoany, ktoré sme už videli, napr. slon, čiže z toho vyplýva, že môžu mať takto 2 Zoan užívatelia schopnosti rovnakého zvieraťa s tým rozdielom, že jeden má schopnosti pravého DF a ten druhý umelého. A potom je tu samozrejme tá nevýhoda, že umelé sa ťažšie ovládajú, viď. Momosmrad.

#3210 glumidlo, 11. 8. 2013, 22:14:14
2 0

To byl filler, v manze byl poprvý drak až na Punk Hazardu. A co se Kaida týče, mohl by to být Scopper Gaban, bývalý člen Rogerových pirátů. http://onepiece.wikia.com/wiki/Scopper_Gaban
Má stejně ostrý rysy jako v tý siluetě + podle druhýho obrázku má černý vlasy jak Kaido, tak i Gaban. Vysvětlovalo by to to, že se Shanks od Kaida vrátil absolutně nezraněnej. Mohla mezi starejma kamarádama proběhnout jen dohoda.

A ano, vymyšlené jsou i ty plakáty s odměnama, nikde v manze nebylo řečeno, jakou má odměnu. U nikoho z Yonkou neznáme odměnu. Ani u Rogera.

#3211 Cartwir, 11. 8. 2013, 22:24:21
2 0

No ten GABAN by to asi mohl být, a nebo to může být jen shoda. Přeci jenom krslit pořád tolik xichtů. Jen mám v hlavě zapsáno, že RODGEROVI piráti jsou ti hodní a tenhle no já nevím zatím mě moc jako klaďas nepřijde.
Mě se třeba zdá podobný ZORRO, SMOKER, Ten mrtvý nejsilnější samuraj, Jeden prošedivělec z SHANKSOVI posádky, pak ještě jeden. Jako by byli z jedné rodiny.

Jo a co se týká plakátů. Něco mě říká, že jsem nějaké plakáty vídal různě po zdech a že tam byli i gigantické odměny. Vybavuji si scénu jak jde někdo ze slamáku po schodech do hospody a po schodišti jich je mraky a na konci byli slamáci. Tam jich bylo opravdu hodně, ale nechci se dohadovat jestli jsou odměny známé a nebo ne. To by nikam nevedlo. Já to nevím

#3212 glumidlo, 11. 8. 2013, 22:37:04
1 0

Není třeba se hádat. Věci se mají tak, že nejvyšší známá odměna je 550 milionů, která patří Aceovi. Pak tu máme odměnu přes 500 milionů, ta zas patří Don Chinjaovi. Žádná větší odměna není známá. Co vysloveně není v manze nebo to Oda nezmíní v SBS nebo někde na nějaký výroční akci, tak je to fake.

#3213 Cartwir, 11. 8. 2013, 22:46:04
2 0

Myslíte, že by se to dalo nějak přepočítat na české koruny? Určitě si tam něco kupovali co se prodává i v reálném světě. *5*
Já vím je to blbost, ale bylo by to zajímavé. Teda pro mě.

#3214 Luffy94, 11. 8. 2013, 22:56:17
1 0

Áno, Nami tvrdila v Drum arcu, že bunda, ktorú požičala Luffymu ju aj po dohadovaní stála 30 000 beri plus nejaké drobné, to číslo si už fakt nepamätám. Takže si vezmi, koľko stojí taká kvalitnejšia bunda u nás a prepočítaj si to. *3* Ale myslím, že je kdesi na wiki aj článok, koľko čo stojí v OP, skúsim pohľadať.

//jop, je to tu: http://onepiece.wikia.com/wiki/Belly. Tá bunda ju nakoniec stála 28 800 beri, takže som netrafil. *7*

#3215 Cartwir, 11. 8. 2013, 23:14:44
2 0

No koukám, že za hlávku zel tam chtějí 150 belí a tady stojí cca 15Kč/Kg. Kdyby někdo věděl kde přesně to bylo. Dalo by se zjistiti co to bylo za druh zelí. Protože každé má trochu jinak těžkou hlávku.
Já tedy budu počítat s nějakým takovým průměrem a to 2 Kg na hlávku.
To znamená, že za hlávku dám 150 belí a nebo 30Kč.
Takže to bude 1Kč = 5 bélí.
To znamená, že za Luffyho dávají ani ne 100 000 000 Kč

#3216 Luffy94, 12. 8. 2013, 0:26:48
1 0

Je to myslené na kusy, nie na váhu. Tu máš obrázok:

Povedzme teda, že 10 beri = 1 koruna. Ale toto riešiť je už aj na mňa moc. *3*

#3217 Raijin, 11. 8. 2013, 23:38:12
2 0

Luffy ma odmenu 400 milionov beli

#3218 Cartwir, 12. 8. 2013, 4:40:02
2 0

Ano hlávka zelí ho stálo 150 belí. V Čechách kupuješ ale zelí za cenu/kg (15Kč/1kg).
Jenže taková hlávka má více KG. Proto musíš vědět jaký je to druh zelí, aby jsi mohl určit jeho hmotnost. Já jsem počítal, že ta hlávka bude mít 2Kg.

#3219 glumidlo, 12. 8. 2013, 6:35:52
2 0

Resis fakt hovadiny, tohle uz s OP nema nic spolecnyho. :D

#3220 somalec, 12. 8. 2013, 10:43:40
2 0

Nemá čas, lebo musí robiť na baráku ale hádať sa o hodnote kapusty, to má. *3*

Hakuhódžó no senši