Fórum – Teorie a současné dění v manze

#3112 Raijin, 5. 8. 2013, 18:27:15
1 0

To je zaujimave, ale chyba tam bazant *8* ale mozno to bolo narocky, akoze uz nie je admiral *1* ...

#3113 Luffy94, 5. 8. 2013, 19:30:46
1 0

Je tam kohút.

#3115 Raijin, 5. 8. 2013, 22:33:38
1 0

Kohut tam sice je ale stale to nie je bazant. Ked tam je tiger, byk, pes, opica a aj spominany drak, tak by z Kuzana spravil kohuta a nie bazanta, alebo ako som pisal pred tym, len nejaka varianta, ze Kuzan je iny?...

#3116 Luffy94, 5. 8. 2013, 23:20:34
1 0

Alebo to bude proste tým, že Oda sa neinšpiruje čínskym horoskopom, ale tou japonskou rozprávkou (sry, zabudol som meno *7*).

#3117 Raijin, 5. 8. 2013, 23:28:12
1 0

To je jedno, myslite, ze bude streda cela o bloku C alebo sa posunieme dalej, osobne by ma potesilo, keby sa uz doriesil ten suboj s Chinjaom a nejaky kratsi flashback... A o dva tyzdne by sme mohli byt spat u Lawa a spol. *9*

A Cover story by mohol byt tiez nejaky novy, a ked nie, tak nech aspon zaujme *8*

#3118 Luffy94, 6. 8. 2013, 0:22:52
1 0

To si vážne myslíš, že len tak z ničoho nič tam hodí Oda nový cover story? Najprv musí dokončiť tento a ako vidíš, tak je to minimálne na ďalšie 3 kapitoly.

#3119 Raijin, 6. 8. 2013, 0:26:49
1 0

Ja si to nemyslim, ja v to verim, mna uz to neba ja uz chcem nieco ine alebo zaujimave *6*

#3120 Cartwir, 6. 8. 2013, 9:01:08
2 0

Víte jak se tu píše o novém Slamákovi? No uvědomil jsem si, že to vlastně jde poznat jednoduše. Každý Slamák má nějaký životní cíl. No a jestli se nemýlím, tak zatím tam nikdo plány do budoucna nevyjevil. Jediný u koho něco víme, tak je Rybák. Ten se k nim tedy přidá, ale to bude až v době, kdy už se v příběhu objeví revolucionáři. Zajímalo by mě jestli bude souboj LUFFY vs DRAGON. Já bych ho chtěl.

Já osobně se taky těším na souboj ZORO vs SLEPEC a hlavně se těším na zemi Wano. Ta mě zajímá víc než jak to skončí tady. Doufám, že Zoro tam získá nějakou extra katanu. Já bych asi vyhodil tu jeho červenou demonickou. Tu bílou nevyhodí nikdy, ta fialová patřila nejlepšímu samuraji a patří mezi TOP 10 co tam říkal. Takže mě zbývá jen ta démonická. Tu stejně získal jen v nějakým bazaru a ze začátku, takže nyní by mohl dostat nějakou co by byla národním pokladem. Nejlepší katanu na světě. *9*

#3121 AnubisI, 6. 8. 2013, 11:23:53
2 0

Taky se těším na nějaký velký souboj se Zorem.To stěma katanama si nemyslím,že něco takovýho udělá,leda že by měl ktomu pádný důvod.Zoro je hrdý šermíř a žádný znich by nezahodil a neviměnil katanu jen tak.Vem si třeba ten souboj v Lobby,ikdyž měl zničenou katanu tak se sní jen tak nechtěl rozloučit a nosil ji ze zvyku.Je možný,že získá nějakou vzácnou katanu nebo něco takového ,ale bude mít k tomu vážný důvod.

#3123 Cartwir, 6. 8. 2013, 13:04:11
2 0

Co myslíte, že bude mít LUFFY za nové a silné útoky.
Mě by zajímalo jestli nějak bude dál rozvíjet toho hada,i když to bylo asi jen proto, že byl pod vodou a tudíž se to nebude opakovat. Je teda zvláštní kde vzal gumák tak silnou elektřinu, ale tak v lidském těle je určitý náboj, tak zas až tak nereálné to není.
Jinak podle mě bude určitě nejsilnější, 3.stupeň zažehnutý ohněm a posilněný HAKI. a s tím udělá kulomet. Možná kdyby to vrazil do nohou, že by to bylo silnější.
Čekám,ale že by mohl přijít s něčím novým. Buď s nějakou novou vlastností gumy a s nebo dalším stupněm.
Dost by mě totiž zklamalo jestli by to bylo jen o rozvíjení HAKI a o tom kdo ji má silnější. To by bylo dost trapně primitivní.

#3124 glumidlo, 6. 8. 2013, 16:34:27
2 0

Nevím, o jaký elektřině to mluvíš, ale při snake shotu ji určitě nepoužívá, vlastně v žádným útoku ji nepoužívá. Jedinej útok, kde využil něco podobnýho (blesky), bylo ve filmu strong world. Útok se jmenoval "thor axe". Ale film se nepočítá do mangy. Při snake shotu mu akorát silně zmáčknul stranu, na který má srdce, tudíž se hody svíjel v bolestech. A pevně věřím, že Luffy snake shot ještě použije. Tady: http://www.batoto.net/read/_/38989/one-piece_ch639_by_some-stuffs/9 zmiňuje, že to nebylo tak silný, jak by očekával, tudíž můžeme čekat, že ho oslabila voda, takže to na souši bude mít lepší účinek. Možná by tím i mohl dočasně paralyzovat nepřítele.

Pak ten nejsilnější útok, o kterým jsi mluvil... O tom jsem už taky přemýšlel, ale těžko říct, jestli se mu povede elephant red hawk gatling, to už je celkem slušnej rachot. Už dost drtivej by byl samotnej red hawk gatling. Ale Luffy bude mít určitě hodně nových technik, já osobně bych taky uvítal něco novýho, co guma dokáže. Nebo to ani nemusí být s gumou, prostě čistě technika, kterou Luffy ukáže, ať už použije gumu, nebo ne. Oda nás určitě ještě překvapí. *1*

#3126 Cartwir, 6. 8. 2013, 23:44:57
2 0

Jo to bude ten SNAKE SHOT. Já myslel, že to byla elektřina. *1* Myslel jsem, že to byla taková akce a narážka ve stylu ELEKTRICKÝ ÚHOŘ.
No už jsem na něj na kluka zvědavý. Jsem zvědav kdo mu asi udělal tu jeho jizvičku.

#3127 Luffy94, 7. 8. 2013, 0:21:58
1 0

Ak myslíš tú jazvu, ktorú má na hrudi, tú mu spravil Akainu. Ak myslíš tú pod ľavým okom, tak na tú nájdeš odpoveď hneď v prvej kapitole.

#3128 Cartwir, 7. 8. 2013, 0:29:10
2 0

Jo myslel jsem tu na hrudi. Jsme myslel jestli se mu to nestalo na ostrově od nějakého zvířete, ale mám dojem, že vlastně si na nějak šahal a pak si zavzpomínal na bráchu, takže máš určitě pravdu.

Bylo už řečeno co se stalo z Bělovousovejma pirátama? Je divný, že jich bylo tolik a najednou o nich není vůbec nic slyšet.

#3129 Luffy94, 7. 8. 2013, 1:39:01
1 0

Zatiaľ nie, ale určite sa ešte objavia, toho sa neobávam. *1*

#3130 glumidlo, 7. 8. 2013, 11:49:36
2 0

Oda se k nim zatim nedostal, zatim je cas. Neznamena to, ze zmizli jen proto, ze se jim zatim Oda nevenuje. Mam takovej pocit, ze je uvidime jako spojence Slamaku pri bitve proti Kaidovi ci Big Mom, myslim, ze se takovi spojenci budou hodit. Nebo az bude Slamakum tect do bot, ukazou se.

#3132 Luffy94, 7. 8. 2013, 12:12:36
1 0

Alebo sa ukážu až v záverečnom arcu. Nie je to zase tak dávno, čo boli v príbehu (3 roky dozadu). Taký Crocodile a spol. neboli v príbehu tuším 7 rokov, a nakoniec sa zase ukázali. Teraz treba dať priestor iným. *1*

#3160 Rhaegar, 9. 8. 2013, 0:17:29
2 0

Rád by som podal svoju teóriu o One Piece, Diabolských ovociach (prečo sú aj predmety vytvorené ľuďmi a podobne). (môže to mať trocha náboženské črty)

One Piece, ako už názov naznačuje, je jeden kus, jeden celok. Celok všetkého, života, prvkov, elementov, všetkého čo sa na svete nachádza, čo sa stvorí. Riftel( nie som si istý) je miestom, kde sa tieto "duše" stvoria vo chvíli keď sa na svete niečo podobné objaví. Ostrov zrodenia (teraz sa mi už posmievate, ale dokončím :D ) Môže sa na ňom nachádzať strom, ktorý v mojej mysli Yggdrasil, aj keď nie až tak veľký, ale pokryje celý ostrov, pričom jeho korene sú rozprestreté hlboko pod hladinou. mierna mystika, avšak pochybujem že to autor vysvetlí bližšie. Je to odkaz, niečo čo zapamätáva tento svet, uchováva ho.
One Piece nie je poklad ako taký, zlato či drahé kamene, je to všetko, čo tento svet dosiahol, všetko čím bol a je. niekto by to nazval odkaz od Boha či Diabla a tí, čo zjedia jeho plody, získajú vedomosti, pocity a vlastnosti tej duše (stanú sa ňou) Pocity, ktoré môžu oživiť nemrtvý predmet, pocity zvierat, ich vôľu žiť a chuť loviť, vedomosti o tom aký je, čo dokáže a vlastnosť to uskutočniť a upraviť podla svojej vôle.

//Nemal som chuť rozpisovať to a hrať na vaše myšlienky, tak snáď sa nájde ešte iný šialenec, ktorý so mnou súhlasí :D

#3175 Cartwir, 11. 8. 2013, 9:21:51
2 0

Nevíte někdo náhodou co bylo za ovoce to jak se zrodilo v těch sáních v pytli s jablky? Bylo to v době kdy zemřel ŠINOKUNI (to je ten růžový mlok co měl byt zbraň hromadného ničení.

#3176 svata11, 11. 8. 2013, 11:08:45
2 0

Nejspíš je to ovoce toho slizu (když zemřel tak se schopnost DF nejspíš přenesla na nejbližší ovoce ) který měl nějaké Sara Sara no Mi. Jo a ŠINOKUNI nezemřel zemřel Smiley *1*

Hakuhódžó no senši