Fórum – Teorie a současné dění v manze

#1909 Slejhy, 7. 3. 2013, 15:21:21
2 0

ano, ale i tak, by Franky byl v tom případě nejsilnější z middle tria, což je tak nějak jasný i bez tohodle rozložení *1*

#1910 glumidlo, 7. 3. 2013, 15:22:42
2 0

Taky si osobně myslím, i bez nejnovější kapitoly, že je Franky nejsilnější z middle tria, ale tak tohle bylo takový znamení.

#1911 Luffy94, 7. 3. 2013, 15:24:19
1 0

Beriem to z pohľadu situácie, nie z pohľadu ako sa to ďalej hodí do príbehu *1*. Je mi úplne jasné, že Sanji tam mal byť a Oda to spracoval tak, aby to vyzeralo, že mal byť na lodi, o tom ma nemusíš presviedčať.

Keby som však všetko bral takto nad vecou, bolo by pre mňa OP nudné, keďže už teraz vieme, že sa Luffy stane kráľom pirátov. Lenže ja to sledujem preto, lebo chcem vedieť ako sa ním stane, nie či sa ním vôbec stane *5*. Ale to už odbáčam od témy.

#1913 glumidlo, 7. 3. 2013, 15:27:52
2 0

Tak celou dobu tu argumentuješ situací a pak mi řekneš, že je ti všechno jasný. Potom naše debata byla zbytečná. *5* Navíc, zdaleka nebylo jasný, že půjde Sanji s nima, mohl zrovna jet s Lawem. Nesrovnávej to s tím, že se Luffy stane Pirátským králem, to je trochu něco jinýho.

#1916 Luffy94, 7. 3. 2013, 15:39:01
1 0

Jasné, že argumentujem situáciou *3*. Lebo vzhľadom na situáciu tam proste nemal byť. Ale vzhľadom na celý ďalší vývoj deja by bolo úplne zbytočné, keby bol na lodi alebo ako to mám vysvetliť, do kelu? *3*

S Kalifou mala tiež od začiatku bojovať Nami, no Oda to vyplnil zbytočným súbojom so Sanjim, až potom prišlo konečne na súboj Kalifa vs. Nami.

Radšej to už neriešme, zbytočná strata času, aj tak ma asi nechápeš a ja neviem vysvetľovať *3*.

#1941 Limetka, 8. 3. 2013, 9:54:29
1 0

Souhlasím s těmi, kdo tvrdí, že Oda poslal nej quatro na továrnu! Je uplně jasný, že Sanji musel na ostrov.. když je to ostrov vášně - tedy určitě nějak spojen se ženami! Dost se mi líbí námět Španělska, Oda je prostě machr přes vytvařování ostrovů. Také charakterů, ty loutky.. neukazují na nic jiného, než na Doflaminga samého. Prostě mu buduje charakter, vše okolo něho.. tenhle arc bude těžce nabušenej.

No co, doufám ale, že si tohle quatro nerozebere Doflamingovi kartáře. Nebo jako jo.. ale ať Luffy jde po Doflamingovi, ostatní pak po těch lidech z křesel.

A ještě tam je ten stařík, takže kdo ví, co se bude dít..

#1974 Briseovna, 8. 3. 2013, 18:55:40
2 0

Tohle bude taky určitě ještě důležité, zajímalo by mě, co to vlastně znamená. Může Doflamingo nějak Momonosukeho ovládat, nebo s ním jen mluvit...je to nějak speciálně upravené ovoce, které bylo k něčemu určeno. Přece jenom bylo uloženo v laboratoři pod vytrínou, jako by bylo důležité.
Myslím, že to taky ještě způsobí dost problémů. Aby nakonec Nami a Chopper neskončili jako Doflamingovi rukojmí nebo něco podobného.

#1978 Limetka, 8. 3. 2013, 19:35:10
2 0

Hele, to s DF je sice pěkný, ale Momonosuke snědl Vegapunkovo ovoce, Brisinko. :(

Ale věřil bych, že ty ADF od DDho takhle fungují. Tohle nedává smysl, protože Momo říkal, že je Dofla sledoval a on utekl na lodi.. takhle by to vypadalo, že byl v DDho zajetí.. je to divný. D:

#1980 Briseovna, 8. 3. 2013, 19:46:12
2 0

Ouha, to už mi zase něco uteklo. To bylo ovoce od Vegapunka? Myslela jsem, že je to jedno z těch, co vyrobil CC. Jak ale pak vysvětlíš, že se mu v mysli objevuje Doflamingo? No a vsadila bych se, že ta pracka z poslední kapitoly je taky jeho. Že by to byla jen vzpomínka na to jak po nich šel? Nevím, neptej se mě jak je to možné, ale myslím, že to bude mít nějaký význam...max. že by to nemělo nic společného s tím ovocem, co snědl, ale s tím, že Kinemon a Momonosuke jim ještě neřekli úplně všechno. Přece jenom tak jejich reakce na Kaidovo jméno...No, uvidíme *5*

#1981 Limetka, 8. 3. 2013, 19:51:05
1 0

Momonosukeho DF = Failed Experiment of Vegapunk
To bylo v manze, ale sdílím tvůj názor, madam. Jak máme sakra vysvětlit, proč se Momovi objevule Doflamingo, když ho neměl potkat? On před ním měl zrdhat a utýct na loď. Jedinej, kdo by měl mít zkušenost s DDem, je Kinemon a Kanjurou.. a pořád tam má být jeden další Samurai, ale Kinemon neřekl, co se s ním stalo.

#1989 Luffy94, 8. 3. 2013, 20:41:23
1 0

Tá ruka nemusela patriť Doflamingovi.

#2030 Briseovna, 9. 3. 2013, 1:02:33
2 0

Čím víc se na to dívám, tak si začínám myslet, že by "Fujitora nebo taky ne" mohl mít meč (stejně jako Spandam), který snědl DF Gravitace. Pokud ovšem ten meč nevytáhl jen tak pro srandu králíkům. Což si nemyslím, takže možná DF bude mít ten meč a pak zbývá jen otázka zda to bude gravitace nebo něco jiného.

#2033 Limetka, 9. 3. 2013, 10:28:08
1 0

Ať už to má ten meč, nebo ten Stařík - říkejme mu Fujitora *3* , tak podle reakce toho dementa od hráčského stolu bych to DF tipoval na Gravity Gravity no Mi, nebo na Pressure Pressure no Mi. Nemůžu si pomoct, ale takhle bych je dal obě jako Paramecia. Whitebeard měl Gura Gura no Mi - rare DF amongst Paramecia users.
No a tohle by bylo další, protože asi nebude jenom jedno speciální ovoce.

#2041 Deidara, 9. 3. 2013, 14:30:29
2 0

Nemyslím si že ten meč má DF spíš je to něco podobného jako u Traffyho - používá svoji schopnost a meč zároveň a vzájemně tak jimi kombinuje svoje útoky

#2171 Limetka, 25. 8. 2013, 14:25:13
1 0

Pues - velice zajímavá myšlenka. Kdyby Vegapunk dělal pro Mariňáky, ale ve skutečnosti byl Revolucionář, stejně jako Kuma, to by byl jeden z největších twistů v One Piece, pro mě určitě.

Anubisl - rovněž zajímé, prostě by to byl zvrat, jak jsem psal předešlému členovi. A k tomu s tím Kumou. Myslím, že Kuma se přidal k Shichibukai, aby Revolucionáři získali více informací o svém nepříteli. Něco se ale zvrtlo a na Kumu začali mít podezření. Jenže.. proč si nevyzkoušet jeho oddanost? A tak, když mu navrhli, aby posloužil jako předloha pro pacifisty a jedním se stal, přijal to. Před svým odchodem (více méně myšlenkovým a psychickým) dal ale Vegapunkovi seznam úkolů, které do sebe nechal nainstalovat. Třeba ochránění lodi Slamáků. Takže Kuma byl špeh, jeho život se zvrtl, protože na něj, možná, padlo podezření právě ze špehování.

A pokud Vegapunk ví, jaké úkoly tam Kuma měl.. a nic neřekl.. rings a bell? Jo, tohle by z něj Revolucionáře mohlo udělat. Každopádně, je to hodně šílená teorie, nicméně se mi už teď dost líbí. Takže díky, vy dva. *3*

A když už jsme u toho.. u Mariňáků určitě bude víc špehů od Revolucionářů, než je tomu naopak. Spíš Mariňáci budou mít méně, jestli vůbec někoho, lidí u R. Army. Kuma mohl nastoupit do "akce" proto, že zmínění špehové byli na nízkých hodnostech pro získání informací. Řekněme, že nejvíce zasvěcení do historie a špíny Maríny jsou ti nejvyšší a jde to směrem dolů. Kong --> Sengoku a Garp (namísto Sengoka je teď Sakazuki, Garpa tam píšu, protože byl důležitý asi tak, jako Flotilní Admirál) --> Admirálové --> Vice Admirálové --> spodina.

#2604 Luffy94, 28. 4. 2013, 0:03:04
1 0

Teraz si dávam rewatch Water 7 arcu a nemohol som si nevšimnúť pár zaujímavostí a podobností so súčasným Dressrosa arcom:

- okolo Water 7 jazdí vlak na mori, okolo Dressrosy sú cesty vo vzduchu, kt. využil napr. Doflamingo cestou na Punk Hazard,
- hneď na začiatku arcu sa objaví admirál (Water 7 arc - Aokiji; Dressrosa arc - Fujitora),
- gangy, kt. na niekoho zaútočia (Water 7 - Franky Family na Zora; Dressrosa - DDho ľudia na Kinemona),
- okradnú niekoho (Water 7 - Usoppovi peniaze; Dressrosa - Zorovi katanu),
- CP9 a CP0 prvý raz na scéne,
- Water 7 má lodných technikov, Dressrosa gladiátorov. Obe frakcie sa silou rovnajú pirátom,
- Water 7 je mesto plné sukničkárov, Dressrosa zase šialene žiarlivých žien,
- symbolom Water 7 sú Yagara Bulli, symbolom Dressrosy zase žijúce hračky,
- Water 7 = Taliansko, Dressrosa = Španielsko,

a našlo by sa toho ešte veľa. Teraz ale niečo, čo ma dosť zarazilo. Asi ma vysmejete, sám tomu tak celkom neverím a je to len čisto moja domnienka, ale veď posúďte sami:

Kaku

Ricky

Jasné, nemajú rovnako dlhé nosy, ale možno mohol počas TS prísť Kaku k nejakému úrazu (podobne ako Smoker s jazvou cez pol tváre). Majú rovnaké oči, rýchlosť Rickyho by sa dala vysvetliť práve Kakuho technikou Soru, no a obaja sú šermiari. Ricky je síce fyzicky zdatnejší, než bol Kaku, no nabrať pár svalov behom dvoch rokov nie je problémom ani v našom svete, nie to ešte v OP.

Ako hovorím, mne to príde dosť podobné... A čo vy, čo si o tom myslíte?

#2606 Moku, 28. 4. 2013, 18:28:42
2 0

Vysmievat sa nie je preco. Kazdy moze mat svoj nazor.

K tej podobe mne najviac nepasu ten nos ako pises. Mohlo sa nieco stat to je jasne ale az takej razantnej zmene neverim. No na druhej by to bolo fajn.

A to porovnavanie Water 7 a Dressrosy je vyborne! Slamak dole luffy :D

#2607 Hassassin, 29. 4. 2013, 19:03:00
2 0

ktomu mecu co ma fujitora ... tiez si myslim ze tu schopnost ma mec .... preco inak by ho vyberal keby tu schopnost mal on sam a nie mec *1* podla nasledkov to vyzera ze Vegapunk po vynajdeny pacifistov ide vyrabat zbrane pre vice-admiralov *3*

#2613 Limetka, 1. 5. 2013, 12:46:42
1 0

Luffy94:
Ta podobnost Kakua a Rickyho se mi líbí, avšak si nemyslím, že to je on. Protože ale svůj vlastní tip nemám, počkám, až se nám ukáže sám Odovou rukou.
Jinak dost slušný a pěkný shrnutí a porovnání Water 7 a Dressrosy, za to chválím, má to dost co do sebe..

A k tomu přidám tuhle trošku.. Water 7 - na trvalo se přidala Robin, také Franky.
Dressrosa... že by se přidali také dva noví? Teorie na toto téma jsem již četl, takže proč hergot ne?

Jenom nevím, kdo by to mohl být. Ricky? Rebecca? Oba? - jen příklady/střely do prázdna.

Hassassin - jo, tu abilitku jsem taky přidával meči.. ale tohle není Zoan schopnost! Co tím chci říct? Jak by člověk donutil Logia/Paramecia schopnost poslušnosti skrze meč? Jestli mi na tohle dáš rozumnou odpověď, pak s tebou můžu souhlasit. Jinak narovinu říkám, že to je blbost. (Ačkoliv jsem byl dřív taky pro.)

Issho má prostě svou vlastní schopnost, kterou používá skrze meč, nikoliv naopak, řekl bych. Ale no co, uvidí se.. jako vždy.

#2614 Luffy94, 1. 5. 2013, 14:23:39
1 0

Jop, za Rebeccu som všetkými dvadsiatimi, teda aj prstami na nohách *5*. Neskutočne sympatická postava a ak bude mať nakoniec aj Mera Mera schopnosti, tak ako Logia rozhodne zapadne do našej rozmanitej a bizarnej posádky *1*.

Fakt by ma nepotešilo, keby z Dressrosy odišli bez nej.

Hakuhódžó no senši