Fórum – Teorie a současné dění v manze

#619 Luffy94, 10. 2. 2013, 14:10:39
1 1

Alebo je v našich srdciach, podobne ako Ostrov ostrostrelcov *3* *3* *3*.

#628 Slejhy, 10. 2. 2013, 17:04:33
2 0

Nebo to má konečně nějaký dočinění s Will of the D., to by taky vysvětlovalo hodně věcí *3*

#643 Undystian, 10. 2. 2013, 20:05:57
3 0

Luffy94, nepatrí to sem. No myslím si že keby si svoj čas venoval viac akoby som to povedal, dôležitejším veciam, tak ako One piece. Bol by si možno aj svetový genius v odbore ktorom by si si zvolil.

#649 Limetka, 10. 2. 2013, 20:31:27
1 0

Undystian: Na druhou stranu ty se evidetně věnuješ spoustě jiným věcem a asi jsi v nich tak trochu geniální. (To ti stejně nežeru *3* )
Fakt si myslíš, že tu všichni jenom čtou a sledujou OP a nic jinýho nedělaj? Naopak, každý tu určitě něco dělá a ještě k tomu sem píšou. No a div se, nepíšou sračky jako ty. *3* *3*

#650 Luffy94, 10. 2. 2013, 20:31:38
1 0

#651 Undystian, 10. 2. 2013, 20:33:58
2 0

Sračky :) no pokial si myslíš že to tak je ja ti to neberiem. Každý má pravdu takú ako si ju spraví :) To však neznamená že ju aj má.

#1103 Briseovna, 16. 2. 2013, 17:24:07
3 0

Tak mě napadlo Doflamingova přezdívka je v podsvětí Joker, zajímalo by mě jestli to má nějaké spojení s kartami, kde Joker=žolík. A pokud ano, zda v obchodech v podsvětí Nového světa jsou takové přezdívky zavedené a každý má svoji přezdívku. Pokud by to byla pravda, tak Jack=spodek z karet a mohlo by to znamenat, že Jack je přezdívka jednoho z Doflamingových obchodních partnerů. Vzhledem k tomu, že ale nad Spodkem je ještě Královna (Vršek) a Král…pokud by to tak bylo tak je asi jasné, že Jack by asi nebyla přezdívka pro Kaida…ten by byl asi spíš Králem.

BTW Teď jdu sice proti své vlastní teorii, já vím, ale tak možností a pohledů může být více. Možná nad tím jen moc přemýšlím *1*

Pak ještě na jednom fóru jsem narazila na to, že je snad nějaká možnost, že Jack=Spodek a někdy prý bývá taky označován jako Hook. No nevím, v kartách se zas tak nevyznám a důkaz pro to jsem nenašla, ale v souvislosti s tímto, padla teorie, že by snad mohl být Jack i nová přezdívka pro Crocodila. Že by snad možná nakonec Crocodile spolupracoval s Doflamingem….Nebo to možná bylo v Marinefordu jen divadýlko… *1*

#1110 Limetka, 16. 2. 2013, 17:47:38
1 0

To, co tu zmiňuješ, jsem také četl!

Klidně bych bral možnost Jack = Crocodile. Ale je mi to v podstatě fuk, Krokouš se ještě objeví, tak či onak.

S těma kartama.. a pak jak tam bylo "Hearts Seat" .. tak karty mají srdce, piky, kule a listy, tuším...

A z toho se zrodila teorie, že Doflamingo jede v obrovský síti, kde jsou hodnosti podle karet. Je tam král a královna, přičemž král asi bude "Old Master" a DD je "Young Master".. pak ta královna, Jack.. a pak tam jsou 4 typy.. no a tak jeden z nich prý v minulosti mohl být Ace!

SPADE PIRATES = Pikoví Piráti. Piky jsou v kartách! Ba dum tss!
HEART PIRATES = Srdcoví Piráti. Srdce jsou v kartách! Heart Seat! Ba dum tss!

Ale tohle už je DOST ŠÍLENÝ. A rozhodně bych čuměl, kdyby to takhle někdy fakt bylo.

EDIT (17:50) - Zapomněl jsem dodat, že jsem odpůrce toho, aby Crocodile a Doflamingo spolupracovali. Naopak bych vřele uvítal, kdyby si škodili, jak to jen jde! Dejme tomu, že je Crocodile Jack a dozví se o tom, co se děje! Určitě má plno kontaktů a dá jim vědět o tom, co se děje. Věřím, že by se dohodli na tom, že Doflamingův business musí zastavit!

Ale plně spokojen budu už s tím, když se Crocodile objeví a nebude mít DDho rád. *3*

#1113 Briseovna, 16. 2. 2013, 17:53:46
2 0

Šílená teorie, taky teorie *3*
No, je pravda, že Oda má všechno detailně propracované, ale tohle by možná opravdu bylo trochu moc i na něho.
Ale tak doufám, že se v Novém světě dostaneme v těch protivnících na vyšší úroveň a každý Yonko, bude mít své vlastní specifické rysy, které se budou týkat i spoluprace atd.
Edit 17:53: TAk já tuhle možnost taky nevítám s otevřenou náručí, protože Crocodile je můj oblíbený záporák a moc by se mi to k němu taky nehodilo a taky bych raději sázela na tu rivalitu mezi nimi. Kdo ví, třeba je Crocodile opravdu Jack a Doflamingo to neví a Crocodile měl třeba taky připravený plán a kdo mu ho zkazí Slamáci s Lawem...Crocodile: Proč já ho kruci zachraňoval, další plán v háji *3*

#1115 root, 16. 2. 2013, 17:57:22
2 0

Tak tohle mě už přijde moc. *3*
Law má přezdívku doktor smrti. A prostě kvůli doktoru, to jsou Heart pirates. Takhle to vidim já *1*

#1117 Limetka, 16. 2. 2013, 18:00:10
2 0

Spolupráce mi nepřijde pravděpodobná, protože Doflamingo chce mít ty slabší určitě pod sebou.. a Crocodile si zase nenechá od nikoho nic vykládat. A myslím, že je fakt hodně dobře skrytej a nepracuje ani pod Yonkem, prostě totálně independentní týpek s lidmi okolo sebe natolik schopnými, aby nemusel spoléhat a poslouchat nikoho.

#1118 Terry, 16. 2. 2013, 18:06:33
2 0

ooo! ta teorie s kartami se mi dost líbí! Zní to logicky a taky jako něco, čeho by byl Oda schopný! *3* Přece jenom nás často dokáže překvapit nějakou maličkostí, kterou nám představil před bůhví kolika sty díly a udělat z ní něco ooobrovského *3* takže bych se možna nedivila, kdyby byl Ace vážně kdysi zapleten do nějakého "podsvětí" stejně jako Law s Heart Pirates.... *3* jsem zvědavá, co se z toho nakonec teda vyklube *3*

#1120 Briseovna, 16. 2. 2013, 18:06:52
2 0

Edit Luďa: Právě proto si myslím, že si třeba Crocodile budoval 2 roky postavení v podsvětí Nového světa jako Jack a měl podobný plán jak sesadit Doflaminga jako Law a oni mu ho teď zhatili svým zásahem.

#1121 Limetka, 16. 2. 2013, 18:15:39
1 0

Zajímá mě skupina lidí, co bude kolem Crocodila.

Měl Baroque Works, kde byli agenti číslovaní. Takže si myslím, že pro něj bude vždy nejvýše Daz Bones. Jeho nejsilnější a nejdůvěryhodnější "parťák", kterej z něj ale bude mít trochu respekt. Takže oba musí zesílit dost, protože Krokouš asi v NW nebude mít pod sebou srajdy, ale zase nebude mít lidi, kteří by byli silnější, než on. Proč by ho pak poslouchali, že? A když je Daz jeho pravá ruka, tak by měl bejt druhej, co se teda síly týče.

#1886 Briseovna, 6. 3. 2013, 16:46:45
2 0

Myslím, že je vysoká pravděpodobnost, že Doflamingo má schopnost loutkaře, jak píše Luffy. Pokud bych ho měla přirovnat k nějaké existující postavě, tak by to byl asi Walter z Hellsinga. Včera jsem shlédla Ultimate 9. a 10. část a tak jsem si na něho vzpomněla a na rychlo jsem dala do hromady tohle:

Myslím, že pokud je Doflamingova schopnost podobná nebo stejná jako jeho, tak se máme rozhodně na co těšit. Ne že bych si myslela, že to může být, alespoň z poloviny tak krvavé jako v Hellsingovi *10*

#1902 glumidlo, 7. 3. 2013, 14:49:46
2 0

Myslíte, že je možný, že nám Oda těma skupinkama (resp. skupinkou) naznačil částečný silový postavení u Slamáků? Ti, co mají zničit továrnu a zachránit samuraje, by měli být určitě nejsilnější. Je v něm monster trio, tedy je to jasný. Ale spíš mi jde o to, že nám tím Oda mohl naznačit to, že Franky je po nich nejsilnější. Tak by konečně mohly skončit ty debaty o middle triu. *5* Ale spíš to bude asi způsobený tím, že tu továrnu má Franky najít, a navíc dodával, že ji zničí.

#1904 Luffy94, 7. 3. 2013, 14:59:33
1 0

Sanji v tej skupine ani nemal byť, mal zostať s Chopperom a ostatnými na lodi. Takže podľa mňa nie, aj keď netvrdím, že Franky nie je 4. najsilnejší v posádke.

#1905 glumidlo, 7. 3. 2013, 15:07:07
2 0

Ale právě proto, že měl zůstat na lodi, ale nezůstal. Šel nakonec s nima, tak z toho vycházím.

#1906 Luffy94, 7. 3. 2013, 15:10:57
1 0

Ale nešiel s nimi kvôli tomu, aby im pomohol zničiť továreň a zachrániť samuraja. Všimni si na prostrednom obrázku, ako cíti arómu z prístavu:
http://mangastream.com/read/one_piece/97608395/8

to je hl. dôvod, prečo s nimi išiel. A samozrejme kvôli ženám *3*.

#1907 glumidlo, 7. 3. 2013, 15:17:51
2 0

Jsi moc přízemní. *5* Jedna věc je to, co Oda jakoby naplánoval, a druhá věc je to, jak to doopravdy je. Poslal úmyslně ty nejsilnější na zničení továrny, protože tam beztak narazí na DDho posádku či něco podobnýho. Sanjiho tam poslal pod záminkou ženskejch a vůně, ale jeho skutečnej záměr s ním je beztak úplně jinej. Rozhodně se dobrovolně nevrátí na loď. *5*

Hakuhódžó no senši