Fórum – Teorie a současné dění v manze

#8188 Balthazar6, 12. února, 2:55:06
0 0

Mne nejvic vrta hlavou, jak se na Raftel za pomoci Road poneglyphu vubec dostanou, kdyz klasicky zpusob orientace na Grand line nefunguje.

#8189 Lombi-Gardea, 12. února, 9:21:11
0 0

Určitě Oda zase něco vymyslí jako s tima ptákama na Skypeu nebo nějaký Eternal nebo tak. Tam bych zrovna problém neviděla . Spíš čekám nějakou překážku na tý cestě. Třeba (takové klišé) "pokud chceš vejít, oslab se, obětuj pannu a bílého beránka"

#8190 Pirate King, 12. února, 11:05:33
0 0

Lombi, to že by bol na Raftely strom s diablovými ovociami ešte neznamená, že je to jediný spôsob, ako získať Diablove ovocie. V Punk Hazarde a Dressrose sme sa dozvedeli, že sa po smrti užívateľa DO prenáša táto sila na najbližšie ovocie. Ja som len toho názoru, že na Raftely je ten prvý strom, z ktorého pochádzajú všetky ovocia a dodnes tam ešte rastú čisto nové ovocia, ktorých dodnes ešte nikto nebol užívateľom. Ovocia, ktoré dnes poznáme sa možno z Raftelu dostali von ešte pred vymazaním storočím a odvtedy sa prenášajú z jedného užívateľa na najbližšie ovocie a jeho ďalšieho užívateľa. Nerozumiem, čo je ti na tom nelogické.

#8191 Lombi-Gardea, 12. února, 11:49:05
0 0

Hmm, když to řekneš takhle, tak by se nad tím dalo uvažovat. Určitě je to zajímavá teorie. Jen doufám, že Oda nevymyslí nějakou blbost typu... "Kdysi existoval démon a jeho duše byla roztrhána do malých kousků, které pak někdo vložil do ovoce. A od té doby existují ďáblova ovoce."

#8193 Pirate King, 12. února, 12:58:43
0 0

Síce trochu OT, ale čo je na tom blbosť? To, že bol nejaký démon, alebo to o rozdelení jeho sily? Lebo mne sa osobne páči koncept príbehu, kedy silu/schopnosť/... niekoho mocného rozdelia na viacero menších síl. Niečo podobné ako v Narutovi s chvostovými démonmi. To bola jedna z mála vecí, ktoré sa mi v Narutovi páčili.

#8195 Lombi-Gardea, 12. února, 14:00:22
1 0

Pokud je to předvídatelné a nijak ohromující, tak je to pro mě klišé, které se dokola opakuje. Uznávám, že munice je hodně vystřílena a je umění najíc něco nového, ale právě tam je to kouzlo

#8196 Balthazar6, 12. února, 14:51:00
0 0

Lombi, kdyby existoval Eternal, ktery by smneroval na Raftel, tak by Road poneglyphy uplne ztratily svuj smysl. Ja si zacinam dokonce zacinam myslet, ze by vubec nemusel lezet na Grand line.

#8197 Lombi-Gardea, 12. února, 15:03:13
0 0

Myslím, že bude ležet v All Blue. ale kde je All Blue nevím

#8201 Pirate King, 12. února, 19:35:59
0 0

Na mesiaci?

#8202 Lombi-Gardea, 12. února, 20:12:07
0 0

#8271 Pirate King, 14. dubna, 19:59:06
0 0

Nový cover pre Volume 85:

Dovolím si napísať, že zatiaľ najlepší v tomto arcu a možno aj od timeskipu.

#8305 Franky, 25. dubna, 8:18:20
0 0

#8307 Pirate King, 25. dubna, 9:06:16
0 0

To bolo jasné už dávno. Ak sa tam teda z ničoho nič nezjaví Sakazuki a zase všetko neskazí ako naposledy...

#8308 Lombi-Gardea, 25. dubna, 9:56:22
0 0

Vzhledem k tomu, že Luffy nemá v posádce ještě Minka, tak by mi nevadilo jako 11-tý člen Karotka , přece jenom, Luffy říkal, že si najde pár lidí, asi deset stačí (nebudu teď hledat jak to řekl přesně), to by znamenalo, s ním 11.

#8309 Pirate King, 25. dubna, 10:45:57
0 0

Pre mňa osobne je Carrot zatiaľ veľké sklamanie v tomto arcu. Keby neporazila Brulee a Randolpha, tak by v tomto arcu prakticky nič nespravila. A na tých dvoch mohol Oda použiť aj Choppera, aby konečne trochu zahviezdil. Carrot je v tomto arcu len pre okrasu a je tam prakticky len do počtu. Dúfam, že to s ňou dopadne lepšie, než s Rebeccou.

#8315 Lombi-Gardea, 25. dubna, 17:38:33
0 0

Tak Rebecca se mi líbila jen chvilku, pak mě začala nehorázně sr... štvát. Ale Karotka je fajne...zatím

#8316 PetenTS, 25. dubna, 20:20:44
0 0

No tak třeba já rebeccu zas tak moc nevnímal, jakože byla mi sympatická. Většinu času tak nějak průměrně v některých částech o něco víc, ale jak už říkám, tak většinu doby jsem jí moc nevnímal. Co se týče karotky, tak je mi podobně lhostejná, ale s rebeccou bych jí nesrovnával ani náhodou. Ty postavy jsou naprosto rozdílné a ten kdo je k sobě přirovnává, tak asi moc nevnímá příběh. Ale zas pokud je někdo, kdo nemá rád typ vedlejších ženských postav, které se neumí prosadit a když už, tak mu přijdou otravné, tak to potom chápu. Ale to by jste to museli brát z velmi velké vzdálenosti, aby jste je mohli srovnávat. Můj názor je prostě to, že ty postavy pro člověka, který alespoň trochu vnímá jejich přístup, vývoj atd, jsou naprosto jiné a srovnávat je, je blbost

#8317 Franky, 25. dubna, 20:44:35
0 0

tak jasne to bolo moj kapitan ... ale u BigMom som mal pochybnosti ci nahodou inbe neopusti OP svet ... predsa ta babajaga je tak trosku mimo :D :D ... ale dnes ked som si precital mangu tak uz to mozem 100%tne tvrdit :)

#8318 Pirate King, 25. dubna, 20:55:15
0 0

Neviem, ako dlho sleduješ One Piece. Ešte na začiatku Dressrosy totiž množstvo ľudí tipovalo práve Rebeccu ako ďalšiu Slamáčku, ktorej nechá Luffy Mera Mera, takže by pasovala do posádky ako ženská Logia, čo začalo ešte s Monet v Punk Hazarde, ktorú tiež kopec ľudí tipovalo na Slamáčku. Ale potom prišlo to emocionálne vyplakávanie, ktoré mne ešte nevadilo, pretože som chápal, že to v živote nemala ľahké. Čo už však bolo blbé, bol fakt, koľko dostávala priestoru počas celého arcu, napriek tomu koľko dobrých postáv tam bolo, ona dostávala najviac screentimu, hoci nerobila skoro nič. A to, že sa Robiňka musela kvôli nej zraniť, to už nasralo aj mňa a pridal som sa vtedy aj ja k ostatným, ktorí ju už nemohli ani cítiť.
A teraz to isté s Carrot. Zase si ľudia našli kopec dôvodov, prečo sa práve ona hodí ku Slamákom. Osobne proti nej nemám samozrejme nič, ale zatiaľ ma nijako nepresvedčila, žeby bola "Strawhat material". Pozri sa na Jinbeho, ako dlho trvalo, kým sa ním stal a Carrot sa má pridať ku Slamákom len preto, že je Mink, že je silná a že je roztomilá? Ale notak...

#8319 PetenTS, 25. dubna, 21:07:01
0 0

Však já s tebou souhlasím. Já třeba u Monet bych to neřekl ani náhodou, už od začátku mi přišla naprosto nevyhovující a jak říkám, tak Rebeccu jsem většinu času ignoroval, ale prostě mi nepřipadají vůbec stejné . Jako to co jsi říkal je pravda, taky mi bylo líto, že jiné postavy nedostaly více prostoru. Ale v tom nejsou s karotkou stejné, ona moc prostoru nedostává. No každopádně s tebou ohledně slamaku souhlasím. Já ani jednu z nich netipoval do slamaku. Od té doby, co Jinbe řekl, že se stane slamakem, tak čekám jen na něj a zatím jsem si nikoho jiného nepřipouštěl

Hakuhódžó no senši