Fórum – Teorie a současné dění v manze

#7954 kifix, 25. 6. 2016, 16:45:10
0 0

Prečo nie ? Aj Barack Obama/Putin je len človek, a stoja v čele najsinejších štátov sveta, iba hovorim. Že nemusia mať silu, proste len napr prebrali štafetu od tch, ktorý tam boli pred nimi a hotovo :D Ja tiež môžem byt vojenský generál, mať 2metre a 120kg. Atď . Ale ak je nadomnou pán prezident ktorý môže mať meter50 a 60kg. Tak sa môžem aj ... To je iba taká úvaha. Iba tak ms to napadlo a samozrejme to môže byt tak, že sú to najsilnejšie bytosti vôbec :D uvidíme

#7955 Luffy94, 25. 6. 2016, 20:10:32
0 0

Ak vládnu vo svete One Piece len tí silní, prečo potom v Alabaste vládne Kobra a nie Chaka alebo Pell? Prečo získal titul boha Gan Fall a nie Wyper? Prečo nie je kráľom Ryuugu kráľovstva Jinbe, ale Neptun? Prečo sa v Dressrose vrátil na trón Riku a nebol namiesto neho dosadený Kyros alebo Tank?

To, že je niekto vo vedúcej pozícii ešte neznamená, že je aj najsilnejší alebo že sa vôbec jedná o niekoho, kto vie bojovať. Pokiaľ neuvidím Gorosei skutočne bojovať, tak sú to pre mňa len politici, ktorí majú prerozdelenú vládu nad jednotlivými morami - East Blue, North Blue, South Blue, West Blue a Grand Line -> 5 morí, 5 vládcov. A to, že má jeden z nich v ruke stále meč ma nijako nepresviedča o tom, žeby ho dokázal aj používať v boji. Ace so sebou tiež všade nosil dýku, no nikdy ju v boji nepoužil.

#7956 Lombi-Gardea, 25. 6. 2016, 20:10:42
0 0

Kifix: Myslím, že silní nebudou, maj prostě jen velký vliv. Tak jako všichni tenryuubito.
Baltazar6: Já si myslim, že je pod vodou, na nějakým ostrově rybáků. Pochybuju že Rybácký ostrov je jediné místo kde žijí

#7957 Lombi-Gardea, 25. 6. 2016, 20:13:55
1 0

Luffy94: Přesně. Taky mám ve vlastnictví házecí nůž a nikdy jsem s nim nehodila .

#7958 samchissk, 25. 6. 2016, 20:23:23
0 0

Ked teda niesu takí silní tak prečo neprišli yonkovia do Mariejoisu a nezobrali si ich ako rukojemníkov , poprípade zabili ?? Ćoho sa boja ?

#7960 Lombi-Gardea, 25. 6. 2016, 21:39:58
1 0

Protože jsou pod mariňáckou ochranou. Kdyby se spojili všichni piráti a udělali nájezd přes Marineford do Mariejois, tak by vládu svrhli raz dva. Ale sjednotit je tak trochu problém. Když se jim postavý jen jeden Yonko se svou aliancí, tak jim to nevyjde, viz bitva pro Aceovu záchranu. Ale kdyby to byli všichni, tak by to byli jatka

#7961 hudiny, 26. 6. 2016, 8:25:35
0 0

Já si teda myslím že silní budou, neříkám že nejsilnější ale něčeho schopní budou. Nejvíc by se mi líbilo kdyby proti nim šel Černovous oni by mu zatopily ale stejně by prohráli ale třeba jsou naprosto neschopní a až bude velká válka řeknou předáváme vládu těm a těm a teď jdeme na sušený švestky. Měli by mít ale větší roli protože přeci jen dostali nějaký ten prostor aspoň v to doufám.

#7964 Franky, 26. 6. 2016, 10:45:29
0 0

Luffy94 :
Kobra : má schopnost obkecat vsetko nejakymi zvastami , podobne ako jeden ujo v Nemecku . Tym ze vie obkecavat vsetky problemy mu to zere cele kralovstvo a neustale mlel o tom ze alabasta su ludia ... cili uvazime len ze jeho popularita spociva v tom ze mu kazdy zobe z ruky ( Crocodyle mal dost blizko tochto slabeho cloveka zabit. )
Gan Fall : Bradaty Ujo , ktory nechapal vela veci a mal len jeden ciel ... Mier medzi Shandianmi a Skypeanmi ci jaky tam uz boli . Cili uvazime ze jeho popularita spocita v tom ze sa vlastne snazil o dobru vec , ktora mu priniesla ovoci ... mohol to odmietnut ale je to chamtovy stary had ( Imho mam pocit ze Enel ho porazil bez problemu . )
Riku : Tak toto je Orech sam o sebe . najprv ho ludia nenavideli lebo nevedeli ... a teraz ho miluju lebo vedia . tuna davam vinu samotnym obcanom dressrossy za ich blbost . Cili uvazime ze jeho popularita spociva v tom ze najprv vladol dobre , potom zrazu nie , a teraz zase ano : ( myslim ze Doflamingo ho krasne zhodil z tronu )
Cili na zaver ... tyto slabosky kamarati stolice kralovskej ... mali proste len stastie ze ostali tam kde ostali nebyt Luffyho .
co by sa stalo ak by tam luffy nedorazil a siel by na ine ostrovy ... mam potaz ze by tu boli ine mena no rovnake scenare ...
Pre mna su Gorosei Cierny kon ONEPIECE .
"a do nej do cernyho !"

#7965 Luffy94, 26. 6. 2016, 10:53:24
0 0

Prečo by teda títo 5 dedkovia nemohli byť takí istí? Prečo by tiež nevedeli všetko obkecať a s trochou šťastia si držať celkovú vládu?

#7966 Balthazar6, 26. 6. 2016, 11:40:41
0 0

Lombi-Gardea: Tohle by byla take moznost, protoze na 100% bude na nejakem velmi tezko dostupnem miste.

#7969 Franky, 27. 6. 2016, 14:58:43
0 0

ja len teraz demonstrujem ...
ak by boli slaby , bez akejkolvek sily , a niekto vedel tuto informaciu .. su lahkym cielom .
kdezto problem by bol sa k nim dostat . Ako tu bolo spomenute , pokial by sa pirati dohodli na zvrhnuti Gorosei a celej Tenryubito pakarne ... nemaju sancu ...
inak si stale myslim ze ovladaju aspon techniky ako vatsina tych lepsich marinakov ... cili soru , tekai .
cela Marina su proste sfanatizovany blazni

#7970 Pein44, 27. 6. 2016, 20:01:40
0 0

no neviem však Gorosei volajú aj 5 hviezd alebo čo a navyše sú aj zjazvený ja si tiež myslím že sú silný alebo aspoň za mlada boli mám takú teóriu že by to mohli byť nejakí veteráni s CP a odial ich potom Tenryubito vimenovali na čelo vlády

#8053 Luffy94, 6. 10. 2016, 22:10:17
0 0

#8142 DenzGoTv, 6. ledna, 11:47:12
0 0

Mam takú malú otázku čo si vlastne myslíte že je One Piece , pochybujem že je to niaký veľký poklad alebo niaká truhla pokladov . Zaujímali by ma vaše odpovede dakujem :)

Hakuhódžó no senši