Fórum – Teorie a současné dění v manze

#8877 PHILLman, 21. srpna, 12:03:55
1 2

Tak co? Zamilovala se Pudding do Sanjiho a stane se dalším slamákem?

#8880 Luffy94, 21. srpna, 13:33:47
3 0

#8882 Pein44, 21. srpna, 17:37:00
1 0

už je 876 ?

#8884 Franky, 21. srpna, 18:43:31
1 0

ked nacapa sanjiho ako drzi nami v rukach tak ho zabije imho ...
myslim ze 875 vysla vcera takze si pockame asi tyzden ... nevidim tam info nikde ze bys a mala "ZASE" odlozit

#9550 Franky, 13. září, 19:51:33
1 0

Tak toto je Hype jak svina ... tento diel mangy ,, uff taky konec som necakal . Luffy je proste kapacita

#9553 Noren, 13. září, 20:44:40
1 0

Tahle kapitola byla naprosto úžasně dokonalá Fakt nevím, jak se dočkám další... Luffyho reakce a samozřejmě taky činy byly naprosto úžasné a ten konec... Prostě se mě tohle z celého arcu zatím nakoplo asi nejvíc...

#9554 Pein44, 13. září, 21:05:21
1 0

suhlasím vobec by ma nenapadlo že sa situacia bude vyvíjať takto, trochu ma mrzí že ten cukrikovec nezomrel

#9555 acrios, 13. září, 22:21:22
1 0

Jakože vážně, ale vážně jsem natěšený na novou mangu jak už jsem dloho nebyl Jsem opravdu zvědavý jestli uvidíme nějaký další luffyho progress

#9805 PHILLman, 2. října, 9:27:52
1 0

Taky jsem nateseny jako malej
Každopádně s Katakurim to bude ještě zajímavé. Ma podobné ovoce jako Luffy a vime, ze je paramecie. Akorát si určitě každý nejdříve myslel, ze je to logie.
Premyslim, jestli by probuzení v tomhle smyslu nemělo vliv, ze se muzes stát částečně tekutym.
Jak každý vi, luffyho ovoce mění jen jeho telo. Takze i probuzení se musí týkat čiste jeho těla. Ne nějaké jiné schopnosti jako Doffy.
A prouzení zoani v ID byly pouze velcí a silní.
Katakuti teda taky pred tréninkem nemusel mít znaky logie. Jeho pozorovaci haki je vytrenovane tak, ze vidi do budoucnosti. Proc by sve telo nemohl naucit tekutosti?

#9809 Drain, 2. října, 14:55:26
1 0

U Katakuriho je problém že to nie je čistá paramecia ale special paramecia ,čo zamozrejme nikdo nevie čo to prestne znamená , jediné je, že je to dosť podobné na logia. Inač pôvodne bolo povedané Jinbem že je logia až neskôr to zmenili v nejakom časopise že je to special paramecia.

#9897 Luffy94, 8. října, 9:19:36
7 0

Tento fanart

#9901 Franky, 8. října, 15:11:09
2 0

Mas odomna palcek nahor pretoze vidiet tu nieco ine ako "zran a uzdrav " tak to uz tu chce poriadne gule .!
Povime na rovinu .. na jednej stranke je tiez nieco podobne vola sa to RATRACE ..nieco podobne ako clovece .. proste sa dostan do ciela . Ale aspon je to nascriptovana hra ktora nehlti Forko ...
na Forku sa bavia ludia max o tom kto koho napadol alebo sa riesi nieco ine ....
Vas zapal pre tuto hru dufam raz opadne ako Tamagochi alebo Spinner ... a bude sa tu viacej rozoberat ci je luffy gay alebo hermafrodit .... alebo ci ma zoro cecky na prdeli ...

#9903 Luffy94, 8. října, 18:28:47
0 0

Ďakujem, že si ma vypalčekoval.
Dávno sa už pominuli časy, kedy sa tu diskutovalo o niečom zmysluplnom alebo zaujímavom. A nemôže nikto tvrdiť, žeby som sa nepokúsil raz za čas znova prísť s nejakou témou na diskutovanie. Avšak sám vidíš, že sa dočkám maximálne tak reakcie od teba a ešte od pár vyvolených a ostatní dajú tak možno palec hore/dole, ale nevyjadria sa.
S touto hrou som čakal rovnaký výsledok, ale nakoniec sa uchytila. Nech už to berieš ako spam alebo čokoľvek, je to jediný dôkaz, že táto stránka ešte trochu žije. Teda buď to, alebo si tu môžeš prečítať "kedy bude nový diel", "aké je heslo" alebo "arigatou/díkes/...". Inak sem už ľudia prídu len stiahnuť preloženú epku a neukážu sa tu až kým sa nepozrú, či náhodou nevyšiel ďalší preklad.
Vidíš, že aj keď je nejaký turnaj/súťaž, ľudia len odhlasujú a nič viac. Česť výnimkám.
A pritom táto stránka bola založená pre všetko okolo OP, nie len ako prekladateľská skupina anime.

#9907 dvojta, 8. října, 21:59:40
1 0

Myslím si že gear 5 nebude alespoň ne tento arck myslí že je to moc brzy teprve předchvílí byl gear 4. Spíš to vidím na nějaký nový utok. Ps za chvíli to bude vipadat jak dragon ball

#9908 Pein44, 8. října, 22:20:28
1 0

pokial si dobre pametám tak na Katakuriho ešte nepoužil ani g 4

inak uniklo mi čo je vlastne to jeho ovocie zač ?

#9909 Drain, 8. října, 22:55:27
2 0

Pein44 nejaké japonské jedlo ktoré má vlastnosti že sa lepí a naťahuje - inými slovami žuvačka.

#9910 Luffy94, 8. října, 22:57:31
1 0

Niečo ako cesto, takže môže svoje telo a končatiny svojvoľne zmeniť do akejkoľvek podoby a veľkosti.

#9981 Luffy94, 13. října, 16:32:50
0 0

Cover pre Volume 87

BM piráti sú ešte pestrofarebnejší, než Doflamingova posádka.
P. S. RIP čiernovlasý Katakuri

#9982 AngeeCz, 13. října, 16:38:23
0 0

WHAT Ta Smoothie a Katakuri mi vůbec nesedí tohle je jak vinsmoke rodinka all over again

#9983 Noren, 13. října, 16:52:25
0 0

Už někdy asi před týdnem jsem narazila na to, jaké mají Katakuri a Smoothie vlasy (bylo to myslím vypozorováno z nového openingu) a taky mi to fakt nesedí Hlavně ten Katakuri Prostě bych spíš čekala černé vlasy a když už červené, tak aspoň tmavší, ne takovouhle světlou... A k Smoothie by mě asi víc seděly nějaké světle růžové, ale pořád lepší než Katakuri Ale jinak zbytek v pohodě...

Hakuhódžó no senši