Fórum – Teorie a současné dění v manze

#1 Toren, 25. 1. 2013, 22:43:16
3 0

Wou, lidi, jen tak dál! Super! Jinak, chtěli by jste vlastní topic, kde budou úvahy? a tohle nechat jen na danou ( novou kapitolu ) ? Bylo by to lepší? Co říkáte? je to na vás! Jinak, teorie jsou super! Země Wano nás jistě čeká, new člen posádky dle mého jen tak nebude a první si to rozdaj s Big Mom *2*
A k té "tajemné postavě" - http://i.imgur.com/f05ZP.jpg

#2 Luffy94, 25. 1. 2013, 22:32:54
2 0

ll.laubacher, prečo si myslíš, že Kaido bude slúžiť len ako Luffyho power-up? V prvom rade, ako už odznelo, Luffy už má konflikt s jedným Yonkom - Big Mom. A myslím, že keď sa ich aliancia rozhodne začať s lovom na Yonkou, prvou bude práve BM. V druhom rade, Kaida navrhoval Law, to s Luffym nemá nič spoločné, jemu ide iba o to, aby zložili všetkých, pričom Shanksa ako posledného. Možno si to rozdelia a BM dá dole Luffy a Kaida dá dole Law (samozrejme spoločnými silami). Toť môj názor.

Aliancia Luffy-Law-Kidd? Nie, ja som proti. Je pravda, že vtedy na Shabondy pred aukčnou sieňou tam všetci traja vedľa seba vyzerali fakt epicky, ale počuli ste predsa Kidda, že v NW mu to nedaruje. Rovnako tak neskôr, keď Luffy odzvonil starej ére a začiatku tej novej, Kidd sa nechal počuť, že ho Luffy serie a že ho rozdrtí. A ja Kidda nepokladám za charakter, ktorý by mal takéto reči a pritom by nakoniec pristúpil na alianciu s Luffym. Navyše, ako sme už videli, pristúpil na uzavretie aliancie s niekým iným (aj keď je to fakt podarená aliancia *3*). Jediná možnosť, žeby sa Kidd predsa len pridal do aliancie Luffyho a Lawa by bola s plánom neskôr ich zradiť, lenže to by bolo až príliš okaté, keď už odznelo v mange, že zrady v alianciách medzi pirátmi sú bežné.

Inak, mám taký pocit, že som asi jeden z mála, ktorý Sakazukim neopovrhuje, no zároveň k nemu nechová ani žiadne sympatie. On jednoducho spravil to, čo robia piráti bežne druhým, akurát možno spôsob, ako spravil, to čo spravil nebol pekný, takže keby som ho mal za to nenávidieť, to by som potom musel napr. nenávidieť Zora za to, že sejmnul tých 100 lovcov odmien vo Whiskey Peak a pod. Jediná chyba bola v tom, že sa "znížil" na úroveň pirátov, ktorými sám tak opovrhuje. Lenže, to už je o povahe a tá je asi dôvodom, prečo je taký nenávidený. Lenže ja postavy málokedy hodnotím len podľa ich povahy. Skôr mi ide o ich činy, a ako som už hovoril, on spravil druhej strane to isté, čo robila druhá strana jeho strane.

#3 Luffy94, 25. 1. 2013, 19:34:55
1 0

Tak PH pomaličky končí, ešte nás samozrejme čaká Doflamingo a Pán Inkognito, čo zaspal na mori. Kam si myslíte, že bude smerovať ďalšia plavba Slamákov potom? Do Wano zeme, na Dressrosu, ostrov Big Mom, alebo niekde úplne inde? *1*

#4 Briseovna, 25. 1. 2013, 19:48:06
2 0

Jen mě tak zajímá, jestli se někdo, stejně jako já, pozastavil nad poslední stránkou, kde Luffy, podle mangastream.com prohlašuje, že porazí všechny 4 Yonko a přitom ukazuje jen prsty 3. *4* Myslíte si, že je to nedůležité...jen Luffyho hloupost nebo to třeba znamená, že se Shanksem nemá v plánu bojovat. *1*
Jinak kam budou směřovat, to si opravdu neváhám hádat, protože Oda nám tam předestřel tolik možností a přitom to nemusí být ani jedna... *2*

#6 Undystian, 25. 1. 2013, 21:20:52
2 0

To je tiež pravda že Luffy potrebuje nabudiť aby niekoho naozaj zložil. Ale ta Giganticka Bazooka ma dojala. *3* Bolo to opäť tak moc epické ako som očakával. :D Jo inak díky za priclenenie do klubu. *1* Je pravda že ked sa skončila válka a Akainu ešte aj vyhral na Aokijim bol som dosť vytečený. Ale v moment ked som videl že Rayleigh naučil Luffyho haki, vedel som že aj niekdo ako je Akainu môže dostať nakládačku. Strašne sa na to všetko teším. Ako sa vraví "let it come!"

#7 Toren, 24. 1. 2013, 18:55:29
2 0

Tak jo, jelikož tu máme chytré a přemýšlivé hlavičky, tady máte místo na vyblbnutí!

#10 Smile, 26. 1. 2013, 10:42:55
2 0

Tohle by mohl být důkaz, ten jeho styl sezení, každopádně pořád jsou to jen dohady.

#12 Undystian, 26. 1. 2013, 12:48:37
2 0

Všetky tie obrazky z manga streamu atd, sú upravené korektórmi, takže treba sa riadit obrázkom priame len z japonskej mangy :)

#13 Undystian, 26. 1. 2013, 22:09:03
2 0

Toto asi bude presnejšie.

#16 Shimik, 25. 1. 2013, 19:37:41
2 0

Myslim si že do Wano country , ale chcem aby išli na dressrosu ! :D

#17 Luffy94, 25. 1. 2013, 19:51:03
1 0

Skôr si myslím, že naznačuje, že Big Mom už ráta ako porazenú. Nemyslím, žeby Oda robil z Luffyho idiota v takýchto momentoch. To funguje len pri Usoppovi.

#18 Undystian, 25. 1. 2013, 19:57:45
2 0

No pokial to bude tak že luffy naberie pána samuraja, tak predpokladam že navštivia zem Wano, kde sa zapletia a bude to niečo podobné ako príbeh kde luffy oslobodil robin, alebo pomohol nami a jej vesnici. Poprípade pôjdu naozaj na Dressrosu a zúčastnia sa boja proti Doflamingovi.

#19 Briseovna, 25. 1. 2013, 20:05:15
2 0

Doufám, že samuraj novým členem posádky nebude. Ta cesta do země Wano, je asi jedna z těch pravděpodobnějších...zvlášť, když jsem si vzpomněla na to, že Zoro má od jednoho samuraje zombíka z Thriller Barku meč, ale spíš doufám, že by to mohlo být proto, aby se Zoro naučil sekat oheň a nějaké další nové techniky a zlepšil se, než aby tam měli nového šermíře. Přece jenom Slamáci si zakládají na různorodosti a originálnosti členů posádky a dalšího šermíře už nepotřebují. Brook má sice taky meč, ale tak DF+jeho hudba a samuraj jenom ten meč. *2*
No, taky to země Wano nemusí být hned a může to být místem, které navštíví Zoro a spol. do budoucnosti, třepa jako Usopp a jeho Elbaf *3*

#20 Undystian, 25. 1. 2013, 20:13:01
2 0

Ja tiež, niesom moc za to aby samurai bol členom posádky. Ale ked sa to tak vezme Piratský král mal tiež mnoho člennú posádku. Ja len pevne verím že v budúcnosti sa členom slamákov stane nejaky OP Logia user !!!!! :)

#21 Briseovna, 25. 1. 2013, 20:17:22
2 0

A taky určitě stane *3* ...Já jsem dlouho doufala, že to bude Smoker, ale Oda nám zas a znovu připomíná, že ať se děje cokoliv tak Smoker je mariňák jak poleno *3* Ale i když se k nim nepřidá, tak jsem ráda, že patří to té třídy mariňáků, kteří vyznávají svoji spravedlnost a ne tu absolutní jako ten idiot Akainu *6* BTW Nesnáším toho idiotskýho magma spratka *6*

#22 Limetka, 25. 1. 2013, 20:19:38
1 0

Další arc bude pravděpodobně Wano! Přečtěte si překlad od mangarule, ten je nepřesnější! Tam z kontextu 696 v jedný části vyčtete, že další arc prostě musí bejt Wano! Ne, že bych si to přál.. je to smutný, radši bych viděl arc, ve kterém se SH crew předvede, ale co naplat, Oda je šmejd.. :D

Co se týče Big Mam, tady bych to s tím viděl bledě. Luffy chce jít s Lawem po Yonkou. Law chce na Kaidoua, po Luffym jde Big Mam, Luffy chce sejmout všechny Yonkou (jo, sebevědomej blb) a Kidova aliance nebude mít zrovna malej terč. Myslel jsem si, a Oda to tak určitě budoval, že první Yonkou, který Luffy sundá, bude Big Mam.
K tomu by naznačovala Lolina Vivre Card, vypovězení války BM v FI arcu, to, že jí poslal nevědomky bombu, která ji určitě upálí kus xichtu, až to otevře.. a to, že když Law volal s Doflamingem, tak tam byla BM namalovaná. Ale teď nám Law řekne, že se zajímá o "Kaidou of hundred beasts" a Luffy má jít přece s ním?! Tak že by to bylo tak, že si BM podá Kidova aliance? Divný... pak to vidím tak, že to nevidím nijak.. nemám představu o tom, co se bude dít... Oda zřejmě cosi pochytil od Tite Kuba!

#23 Luffy94, 25. 1. 2013, 20:31:41
1 0

Tak OP je častokrát kritizované aj preto, že má veľmi ľahko predvídateľný dej. Ja som len rád, že Oda nás, fanúšikov, konečne dostal do situácie, že nemáme ani najmenšiu šajnu, čo sa bude diať ďalej a ako sa to bude diať.

#24 Undystian, 25. 1. 2013, 20:41:24
2 0

Myslím si že prvý kdo padne bude Big Mom a až potom Kaidou. Ked Luffy porazí Big Mom tak to bude ošial pre cely svet OP ako ked oslobodil Robin. Ale možno sa mýlim a naozaj spolu s Lawom porazia Kaidou. Oboje je pre mňa úplne epické. Luffy bude zase o krok bližšie k tomu aby sa stal piratským králom a mal právo Shanksovi vrátiť jeho slamák.

#25 Briseovna, 25. 1. 2013, 20:52:39
2 0

Vím, že nám Oda předestřel už alianci Luffy+Law a Kid+Hawkins+Appo, ale pořád doufám, že to bude Luffy, Law a Kid *1* a který Yonko, to pak už záleží na Odovi. Big Mom má nevyřízené účty s Luffym ohledně FI (+Jinbe a Sluneční piráti) a taky s Kidem, který potopil několik lodí jejích spojenců. Pak tu ale máme Kaidoa, na jehož ostrově teď oxiduje ten bláťák Caribou, kterého nemusím, ale Oda nám ho tám pořád cpe, no asi proto, že vyslechl rozhovor Robin a krále Neptuna o Shirahoshi a o tom, že je pradávná zbraň na ovládání Mořských králů. No ale pořád mi něco říká, že to bude spíš Big Mom, možná taky proto, že Law už řekl, že ten plán bude chvíli trvat a nebude to hned, takže mezitím... *3*

#26 Undystian, 25. 1. 2013, 21:00:51
2 0

Bude to najskorej tak ako hovoríš :) Kid, luffy a law by bola určite nezastavitelna alliancia :) Teším sa na to ako to bude speť dalej. Ta Big Mom by mohla dostať poriadnu nakládačku. Luffy teraz vyzera fakt drsne, úplne to tomu Cesarovi natrel. Síce mohol ho skoliť na jednu ranu ale tak vieme že Oda to vždy naťahuje. No nakonci ked vyhrá, je pocit z výhry nezabudnutelný. One piece je proste super a konce jeho bojov boli, budú aj sú vždy Epické. Ja len dúfam že ten smrad Akainu dostane nakláčačku už čoskoro.

Hakuhódžó no senši